Wróżka Agnes

Aby skorzystać z usług doradcy musisz najpierw zarejestrować się i doładować swoje konto.

Następnie wybierasz przycisk Zamów rozmowę obok wybranego doradcy. System połączy Ciebie z doradcą.

Zamów rozmowę 4,92 zł 3.49 zł/min
Zamów rozmowę 4,92 zł 3.49 zł/min
Tarot towarzyszy mi od kilkunastu lat. Wspomaga w trudnych chwilach, podpowiada rozwiązanie sytuacji i uczy pokory do życia.
Jeśli jesteś w sytuacji, która wydaje Ci się beznadziejna, zadzwoń. Rozmowa ze mną pomoże Ci podjąć właściwą decyzję, nie zapominając, że mamy wolną wolę. Nie oceniam ludzi po ich zachowaniu, nie neguję i nie krytykuję. Wskazuję jedynie drogę, która może być rozwiązaniem dla Twojego problemu. Karty wspomagają w podjęciu decyzji, ale pamiętaj, że to Ty jesteś kreatorem swojego życia i od Ciebie zależy jego jakość. W mojej pracy pomaga mi psychologia i moje szersze widzenie człowieka jako jednostki. Wspomagam się numerologią oraz tarotem kabalistycznym.
Jestem wzmocniona przez działania Reiki, które pomaga mi i wszystkim potrzebującym. Podając dokładną datę urodzenia na zamówienie wykonuję pełen portret psychologiczny danej osoby. Nie stawiam kart osobom pod wpływem alkoholu, traktującym karty, jako rozrywka, kobietom w ciąży oraz niepełnoletnim. Mogę porozmawiać i doradzić, ale kart nie rozkładam.