Wróżka Odetta

Aby skorzystać z usług doradcy musisz najpierw zarejestrować się i doładować swoje konto.

Następnie wybierasz przycisk Zamów rozmowę obok wybranego doradcy. System połączy Ciebie z doradcą.

Zamów rozmowę 4,92 zł 3.49 zł/min
Zamów rozmowę 4,92 zł 3.49 zł/min
Praktycznie od zawsze odkąd sięgam pamięcią interesowały mnie kwestie ezoteryczne, znaki zodiaku, numerologia, karty klasyczne. Jednak najbardziej przemawiają do mnie karty tarota, to właśnie ich bogata symbolika, a także wyczucie, intuicja i empatia pozwala mi wniknąć w karty, zrozumieć ich przesłanie. I to właśnie to intuicyjne połączenie z klientem sprawia, że wróżba wykonywana zdalnie, jest tak samo ważna i skuteczna, jak ta w kontakcie bezpośrednim.

Swoją przygodę rozpoczęłam z Kartami Tarota Świetlistej Drogi, ta talia najbardziej z innych do mnie przemówiła.

Zawsze uważałam, że wszystko można poukładać w swoim życiu, i kreować własne ścieżki swojego losu. Że karty są swoistą wykładnią i pomostem, przewodnikiem pomiędzy człowiekiem a jego przeznaczeniem, na które można wpłynąć.

Bez względu na to czy nurtuje nas kwestia miłości, finansów, pracy czy zdrowia to zawsze kiedy stajemy przed trudnym wyborem, czy jesteśmy na rozdrożu warto wtedy zadać kartom pytanie, poradzić się, mogą nie tylko podsunąć rozwiązanie, zlokalizować źródło naszych problemów, a przede wszystkim pomoc nam znaleźć równowagę , a także osiągnąć harmonię z otaczającym nas światem. Tarot to taki magiczny łącznik pomiędzy człowiekiem, a całą resztą.

Zapraszam serdecznie.

Wysyłam dwa zdjęcia, o różnym rozmiarze, bardzo proszę wybrać odpowiednie.