Wróżka Fabiana

Aby skorzystać z usług doradcy musisz najpierw zarejestrować się i doładować swoje konto.

Następnie wybierasz przycisk Zamów rozmowę obok wybranego doradcy. System połączy Ciebie z doradcą.

Zamów rozmowę 4,92 zł 3.49 zł/min
Zamów rozmowę 4,92 zł 3.49 zł/min
Wróżka Fabiana

Odkąd pamiętam kieruję się swoim wewnętrznym głosem. Odczuwam go jako głos intuicji czyli instynktu, ale bardzo często słyszę go, jako zdecydowany przekaz mojej duszy. To dzięki niemu wiem, że wszystko co dobre jest możliwe bez ograniczeń, a bariery i lęki są tylko stanem umysłu. Można je pokonać silną wiarą w swoje szczęście i moc pozytywnych intencji.

W młodości, jak wiele zakochanych dziewcząt, szukałam ukojenia serca w przepowiedniach kart. Starałam się rozszyfrować ich nieskończoną ilość symbolicznych układów. Trafiały w moje ręce skomplikowane skrypty spisane przez Cyganki i różne poradniki sztuki wróżenia. Dzięki nim, poznałam ogólne znaczenie poszczególnych kart i ich wzajemnych konfiguracji, ale odczytywanie konkretnych zdarzeń pozostawało wciąż zagadką.

Pewnego dnia, udałam się do doświadczonej wróżki, by skonfrontować swoje odczucia i odpowiedzi na nurtujące mnie pytania. Ona, po rozłożeniu kart i spojrzeniu na linie mojej dłoni, wyraziła ostre oburzenie: „ Właściwie, to po co pani do mnie przyszła? Przecież pani to wszystko wie! Widzę u pani bardzo wysoko rozwiniętą intuicję.“ Powiedziała mi wówczas, że kiedyś, kiedy ułożę już sobie swoje sprawy, mogę pomagać innym.

I tak, od wielu już lat, rozwiązuję codzienne zagadki wszystkim, którzy pragną skorzystać z mojej porady.

Do usłyszenia,

Fabiana


3,49 PLN Telefon kontakt Jasnowidz online, przepowiednia, wróżenie z kart

Dyspozycyjność w najbliższych dniach

Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela