Wróżka Magda

Wróżka Magda

Aby skorzystać z usług doradcy musisz najpierw zarejestrować się i doładować swoje konto.

Następnie wybierasz przycisk Zamów rozmowę obok wybranego doradcy. System połączy Ciebie z doradcą.

Wróżka Magda

Zamów rozmowę 4,92 zł 3.49 zł/min
Zamów rozmowę 4,92 zł 3.49 zł/min
Wróżka Magda

Witam serdecznie,

Mam na imię Magdalena. Od kilku lat interesuję się ezoteryką. Początkowo traktowałam to z przymrużeniem oka, zagłębiałam się w książki i tajniki związane z ezoteryką. Swoją wiedzę wykorzystywałam dla swoich potrzeb, potem pomagałam znajomym. To co widziałam w kartach pokrywało się z rzeczywistością, sprawdzało.

Postanowiłam ukończyć kursy i ta wiedza pomogła mi zrozumieć karty i utwierdziła w przekonaniu, że mam dar i powinnam pomagać innym aby go dobrze wykorzystać. Wróżę z kart Elli Seleny, Lenormand oraz tarota.

Odkąd pamiętam mam intuicję i jeśli jej nie posłucham tracę na tym. Często mam sny, które zapowiadają przyszłe wydarzenia w moim życiu łącznie z tymi złymi , których chcemy uniknąć. Mimo wszystko pomaganie innym i karty to moja pasja, miło mi kiedy słyszę od ,,moich podopiecznych" skąd tyle o nich wiem skoro ich nie znam a jeszcze bardziej się cieszę kiedy to co mówię o ich przyszłości się sprawdza:)

Wierzę, że będę mogła pomagać w rozwiązywaniu problemów wielu osobom, którym ta pomoc jest potrzebna, a nurtują ich pytania, na które sami nie mogą znaleźć odpowiedzi. Chce tym osobom pomagać w wyborze właściwej ścieżki w życiu.

Wróżka Magda


2,99 PLN Telefon wróżka online Wróżenie z kart, Wróżby, Przepowiednie

Dyspozycyjność w najbliższych dniach

Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela