Wróżka Miranda

Wróżka Miranda

Aby skorzystać z usług doradcy musisz najpierw zarejestrować się i doładować swoje konto.

Następnie wybierasz przycisk Zamów rozmowę obok wybranego doradcy. System połączy Ciebie z doradcą.

Wróżka Miranda

Zamów rozmowę 4,92 zł 3.49 zł/min
Zamów rozmowę 4,92 zł 3.49 zł/min
Wróżka Miranda

Drodzy Państwo,

Chciałabym Państwa zachęcić do zastanowienia się nad swoimi pytaniami przed zasięgnięciem porady wróżbiarskiej. Krótkie przygotowanie pytań i uspokojenie myśli będzie skutkować lepszą współpracą między Państwem a wróżką, a prognoza przyszłych wydarzeń będzie bardziej precyzyjna i sprawdzalność wyższa.

Mamy cudowne umysły i wiele myśli w każdej minucie. Każda nasza myśl jest energią i to pozwala odczytać wróżce tajemnice losu, które Państwa interesują. Wróżka wnika w Państwa energię i odczytuje informacje tam zawarte przy pomocy obrazu kart.

Moim zdaniem Państwo znają sami swoją przyszłość. Jest to wiedza, którą posiada każdy z nas, tylko informacje są zawarte w naszej podświadomości i jedynie poprzez nagłe wizje, jasnowidzenie czy sny możemy dowiedzieć się, co tam jest ukryte. Innym najprostszym sposobem jest skorzystanie z pomocy wróżki.

Gdy ktoś rozmyśla o dwóch osobach jednocześnie lub naprzemiennie, ważne jest aby uporządkować chaos w swoim umyśle przed zadaniem pytania.

Zawsze proszę osobę, której wyciągam karty, aby skupiła się na pytaniu, które zadała. Kiedy pytamy o przyszłość, nie należy w tym samym momencie rozpamiętywać przeszłości. To pozwoli uzyskać naprawdę konkretne i zadowalające odpowiedzi.

Dlatego też jeśli coś wywołuje silne emocje, zwłaszcza negatywne, to dobrze jest najpierw się uspokoić. Lepiej jest też zacząć od pytania, które najbardziej Państwa dręczy, bo inaczej umysł i tak pozostanie zdominowany przez myśli, które wywołują najsilniejsze emocje.

Warto również wspomnieć o tym, że nie tylko tworzymy poprzez myśli określoną energię , ale też nadajemy jej kierunek. Dlatego gdy myślimy o kimś z miłością i czułością, to nasze energia otula tą osobę niczym Anioł. Gdy ktoś złorzeczy, to niestety posyła energię szkodliwą. Uroki i klątwy są niewłaściwym wykorzystaniem potęgi naszych wspaniałych umysłów.

Nie stawiam kart kobietom w ciąży, a o zdrowiu wypowiadam się ogólnie, mogę wskazać dolegliwości, które mogą się pojawić, jeśli się temu w porę nie zaradzi, ale nie jest to szczegółowa diagnoza i nie powinna zastępować wizyty u lekarza.

Korzystam głównie z kart Tarota, ale z przyjemnością wyciągnę też Karty Anielskie lub przygotuję przesłanie z tych kart na dowolnie wybrany czas lub temat.

Imię Miranda jest moim pseudonimem wróżbiarskim, który przyjęłam ze względu na tradycję, jaka istnieje w Polsce. Od kiedy pamiętam zawsze zwracałam dużą uwagę na swoje sny i dlatego często mam sny prorocze. Imię Miranda pochodzi z jednego z moich snów, gdzie zostało mi pokazane jako odpowiednie dla mnie.

Zapraszam serdecznie do kontaktu :)


3,49 PLN Dostępna pod telefonem Wróżba online, Wróżka kontakt, Wróżby miłosne

Dyspozycyjność w najbliższych dniach