dostępny

Wróżka Ewa

(Poznaj doradcę)

Tarot, runy, numerologia, karty anielskie, jasnowidzenie, Reiki. Tymi metodami posługuję się aby pomóc w rozwiązaniu twoich problemów. Uwolnię od lęków,przywrócę Ci radość i harmonię, ukażę przyszłość. Od lat pomagam ludziom. A Tobie w czym mogę pomóc ?

Zamów rozmowę 4,92 zł 3.49 zł/min
Zamów rozmowę 4,92 zł 3.49 zł/min
dostępny

Wróżka Agra

(Poznaj doradcę)

Witam serdecznie. Jestem tu by pomóc. Wróżę od 30 lat. Najczęściej to tarot i karty Lenormand, karty anielskie. Jestem astrologiem i Mistrzem Reiki. Znam się na magii i numerologii. Potrafię się posługiwać wahadełkiem/ oczyszczanie, koloroterapia/.

Zamów rozmowę 4,92 zł 3.49 zł/min
Zamów rozmowę 4,92 zł 3.49 zł/min
dostępny
Zamów rozmowę 4,92 zł 3.49 zł/min
niedostępny

Wróżka Aida S

(Poznaj doradcę)

Witaj Drogi Wędrowcze na moim profilu... Jeśli tu już trafiłeś to zapewne potrzebujesz mojej rady i wsparcia... Trochę się pogubiłeś i nie wiesz, w którą stronę ruszyć? Skontaktuj się a znajdziemy najkorzystniejsze dla Ciebie rozwiązanie... Zapraszam serd

Zamów rozmowę 4,92 zł 3.49 zł/min
Zamów rozmowę 4,92 zł 3.49 zł/min
niedostępny

Wróżka Jula

(Poznaj doradcę)

Jeśli masz wrażenie, że stoisz w miejscu, nic się nie układa w Twoim życiu i ciągle masz pod górę to zapraszam do rozmowy. Jestem tutaj po to aby pomagać w zrozumieniu i oczyszczeniu przeszłości oraz otwarcia Cię na nowe, dobre jutro.

Zamów rozmowę 4,92 zł 3.49 zł/min
Zamów rozmowę 4,92 zł 3.49 zł/min

Huna online

Huna to religia czy filozofia, a może właściwości umysłu
Świat nie zna żadnych ograniczeń, poza tymi, jakie niesie nasz umysł. Według założeń huny rzeczywistość jest wytworem naszego umysłu. A więc, tylko to co widzimy, smakujemy, dotykamy jest prawdziwe.

Psychologia a huna
Przegladając poradniki psychologiczne trudno nie natknąć się na takie tytuły czy wskazówki, jak: „Twoje myśli kształtują twoje życie”, „pozytywne myślenie uzdrowi Twoje ciało”, „to co sobie pomyslisz, urzeczywistni się”. Trudno oprzeć się przekonaniu, że właśnie tak jest. Nie raz mogliśmy się o tym przekonać na własnej skórze. Huna to zbiór wyobrażeń o świecie, jakimi posługują się hawajscy szamani – Kahunowie. Ponieważ huna bardzo związana jest z potęgą podświadomości, zwykło się uważać, że wróżba huna ma ogromne znaczenie w przewidywaniu przyszłości. Zasady huny są bardzo proste i oczywiste. Szamani niczym wróżka huna posługują się nimi w określaniu ludzkiego charakteru, a także tego do czego zdolny jest człowiek i co go czeka.

Zasady szamanów huna
Podstawowa zasada brzmi: świat jest taki, jakim myślisz, że jest. Jeśli myślisz, że jesteś szczęśliwa, to jesteś; jeśli uważasz, że jesteś piękna, to jesteś. I takie kreatywne, samospełniające się myślenie nie zna żadnych ograniczeń. To kolejna zasada huna: świat nie zna ograniczeń. Skupiając energię na jednej rzeczy – obojętne czy dobrej, czy negatywnej – dajesz jej siłę. Dlatego nie należy roztrząsać przykrych spraw, ponieważ one cię osłabiają, a trzeba skupiać się na tych, co dają pozytywnego kopa. Miłość ma największą siłę sprawczą, zacznij więc od pokochania siebie. Wówczas każdy zauważy godną miłości, szczęśliwą osobę i zapragnie z nią być. Kochaj siebie to kolejna zasada huna. Siły do działania należy szukać w swoim wnętrzu, warto więc budować poczucie własnej wartości a to wypływa z czystej, bezwarunkowej miłości. Obecna chwila daje nam największą moc. Nie warto roztrząsać wczorajszego dnia i zamartwiać się tym, co przyniesie jutro.