Numerologia 2021

Numerologia jest wiedzą opartą na liczbach, które są zapisane w dacie naszych urodzin, imieniu i nazwisku, a także w miejscu zamieszkania i wielu innych aspektach życia. Dzięki tej nauce poznajemy swoją misję na świecie i karmę. Odkrywamy również potencjał, by nareszcie zrozumieć, w jakim kierunku powinniśmy podążać i w jakim kierunku zmierza nasz los. Obliczenie drogi życia daje podobny wgląd w osobowość, co znaki zodiaku, które rządzą w astrologii. Chcesz wiedzieć co znaczą liczby, które określają Twoją datę urodzin? Chcesz poznać swoją przyszłość przy pomocy liczb? A może, jaka jest Twoja szczęśliwa liczba? Sprawdź, jakie jest znaczenie danej cyfry!

Co to jest numerologia?

Numerologia jest nauką o liczbach i ich tajemnym sposobie oddziaływania, co znajduje swoje odzwierciedlenie w pewnych zdolnościach i skłonnościach charakteru. Każdej literze alfabetu przypisana jest konkretna liczba, która wiąże się z pewnymi kosmicznymi wibracjami. Numerologiczni eksperci używają liczb, w celu ustalenia najlepszego czasu do podejmowania najważniejszych działań i decyzji w życiu. Numerologia wykorzystywana jest między innymi do określania idealnej daty urodzenia dziecka, wzięcia ślubu, daty inwestycji, czy też zmiany pracy, udania się w podróż. Biorąc pod uwagę datę urodzenia, jej suma liczb lub suma przypisanych wartości literom w imieniu i nazwisku, przynoszą określone kosmiczne wibracje. Dzięki temu możemy wiele dowiedzieć się o charakterze danej osoby, jej życiowych aspiracjach i celach, a także źródłach inspiracji.

Dostępny
Jasnowidz Milagros Zadzwoń 708 708 038 - 4,92 zł/min

Jestem jasnowidzem, medium i posługuje się różnymi kartami aby Ci pomóc. Jeżeli jesteś na rozdrożu dróg to zadzwoń do mnie lub wybierz inną formę kontaktu a wskaże Ci drogę. Jestem lekarzem dusz rozświetlając Twoją drogę.

Zadzwoń bezpośrednio 708 708 038 - 4,92 zł/min Telefon
Problem z połączeniem PREMIUM?
Jak zmienić limit u operatora sieci
Dostępny
Wróżka Jula Zadzwoń 708 708 181 - 4,92 zł/min

Witam serdecznie, Nazywam się Jasnowidz Jula. Od ponad dziesięciu lat służę osobom, które szukają pomocy w codziennym życiu. Praca z energią oraz rozwój osoby, która do mnie przychodzi, jest najważniejszym elementem mojej pracy. Serdecznie zaprszam :)

Zadzwoń bezpośrednio 708 708 181 - 4,92 zł/min Telefon
Problem z połączeniem PREMIUM?
Jak zmienić limit u operatora sieci
Dostępny
Wróżka Beata Zadzwoń 708 708 179 - 4,92 zł/min

Zapraszam Państwa do korzystanie z porad kart Tarota na różne dziedziny życia. Polecam oczyszczanie energii osób,domów i zwierząt,oczyszczanie i harmonizowań czakr, oczyszczanie karmy na podstawie imion i nazwisk. Oferuję analizę stanu zdrowia.

Zadzwoń bezpośrednio 708 708 179 - 4,92 zł/min Telefon
Problem z połączeniem PREMIUM?
Jak zmienić limit u operatora sieci
Dostępny
Tarocistka Bell Zadzwoń 708 708 172 - 4,92 zł/min

Jasnowidzenie, numerologia, biała magia, praca z kartami Tarota, Anielskimi, Cygańskimi i Runicznymi to wszystko pomoże Ci znaleźć odpowiedź na Twoje pytania. Rozwiąże Twoje problemy, doradzę, przepowiem przyszłość. Ze mną znajdziesz odpowiedź na pyta

Zadzwoń bezpośrednio 708 708 172 - 4,92 zł/min Telefon
Problem z połączeniem PREMIUM?
Jak zmienić limit u operatora sieci
Dostępny
Wróżka Marina Zadzwoń 708 708 177 - 4,92 zł/min

Tarot i numerologia to moje pasje. Prognozowaniem przyszłości zajmuję się od wielu lat. Wróżę z kart tarota. Pracuję również z energią, jestem rytualistką. Wykonuję rytuał oczyszczania energetycznego, synchronizacji czakr i przesyłam pozytywną energię.

Zadzwoń bezpośrednio 708 708 177 - 4,92 zł/min Telefon
Problem z połączeniem PREMIUM?
Jak zmienić limit u operatora sieci
Dostępny
Tarocista Salomon Zadzwoń 708 708 126 - 4,92 zł/min

Należę do kowenu tradycji Garderiańskiej. Posiadam ośmioletnie doświadczenie w ezoteryce w tym Karty Tarota, wahadełka, oczyszczanie, wzmacnianie procesów zdrowotnych za pomocą Magij Ceremonialnej. Dążę do tego by pokazać ludziom prawdę oraz to jak można zmienić swoje życie patrząc przez pryzmat przeszłości. Pomogę również odciąć się od przeszłości.

Zadzwoń bezpośrednio 708 708 126 - 4,92 zł/min Telefon
Problem z połączeniem PREMIUM?
Jak zmienić limit u operatora sieci
Dostępny
Wróżka Fabiana Zadzwoń 708 708 184 - 4,92 zł/min

Pomagam odszukać spokój, szczęście, harmonię i radość życia. Do prognozowania przyszłości i odpowiedzi na pytania, służą mojej intuicji od 30 lat karty klasyczne. Jeśli potrzebujecie Państwo pomocy i porady duchowej zapraszam do rozmowy.

Zadzwoń bezpośrednio 708 708 184 - 4,92 zł/min Telefon
Problem z połączeniem PREMIUM?
Jak zmienić limit u operatora sieci
Dostępny
Wróżka Margarita Astro Zadzwoń 708 708 185 - 4,92 zł/min

Przygoda z ezoteryka w mojej rodzinie rozpoczęła się wiele lat temu. Moja babcia pomagała ludziom, już wtedy gdy niewiele się o tym mówiło. Kiedyś takie zdolności bardziej ukrywano...

Zadzwoń bezpośrednio 708 708 185 - 4,92 zł/min Telefon
Problem z połączeniem PREMIUM?
Jak zmienić limit u operatora sieci
Dostępny
Wróżka Apolonia Zadzwoń 708 708 178 - 4,92 zł/min

Wróżbiarstwem zajmuję się od 15 lat. Tarot stał się wykładnią mojego życia. Wskazał mi moje przeznaczenie. A jest nim przepowiadanie przyszłości i pomaganie innym. Jestem przewodnikiem duchowym. Pozwól oddać się w zaufane ręce. Zapraszam.

Zadzwoń bezpośrednio 708 708 178 - 4,92 zł/min Telefon
Problem z połączeniem PREMIUM?
Jak zmienić limit u operatora sieci
Dostępny
Wróżka Ewa Zadzwoń 708 708 175 - 4,92 zł/min

Tarot, runy, numerologia, karty anielskie, jasnowidzenie, Reiki. Tymi metodami posługuję się aby pomóc w rozwiązaniu twoich problemów. Uwolnię od lęków,przywrócę Ci radość i harmonię, ukażę przyszłość. Od lat pomagam ludziom. A Tobie w czym mogę pomóc ?

Zadzwoń bezpośrednio 708 708 175 - 4,92 zł/min Telefon
Problem z połączeniem PREMIUM?
Jak zmienić limit u operatora sieci
Dostępny
Tarocistka Sofii Zadzwoń 708 708 125 - 4,92 zł/min

Witam serdecznie, Już od kilkunastu lat pomagam ludziom za pomocą moich magicznych kart. To co robię taktuję bardzo poważnie i nie ma dla mnie głupich pytań. Pytajcie więc o każdą ważną dla Was sprawę, nie unikajcie pytań, które mogą wydawać Wam się krępujące. Im konkretniejsze pytanie tym bardziej satysfakcjonująca Was odpowiedź. Specjalizuje się: Tarot, karty anielskie, karty cygańskie, karty Oracle, interpretacja snów, astrologia, rozmowa wspierająca

Zadzwoń bezpośrednio 708 708 125 - 4,92 zł/min Telefon
Problem z połączeniem PREMIUM?
Jak zmienić limit u operatora sieci
Niedostępny
Wróżka Iweta

Wasze pytania są dla mnie ważne i tak je traktuję. Zawsze mówię, że najważniejsze jest odnalezienie źródła przyczyny niepowodzenia, a kluczem do przyszłości jest teraźniejszość. Pracuję z energiami, oczyszczam, czytam w myślach. Serdecznie zapraszam Was

Niedostępny
Wróżka Ariela

Jeżeli chcesz zmienić swoje życie zrób to teraz nie czekaj na inny moment.

Niedostępny
Aga Ansuz

Wędrowcze... dokąd zmierzasz? trafiłeś tu przez przypadek? to wiedz że przypadków nie ma - wszystko jest po coś...

Niedostępny
Astrolog Dorian

Witam Cię serdecznie. Już od ponad dwudziestu lat zajmuję się prognozowaniem przyszłości za pomocą kart Tarota, kart Lenormad i kart klasycznych. Metody prognoz, które wypracowałem są oparte na tysiącach skutecznych interpretacji wśród moich klientów. Dodatkowo specjalizuję się w astrologii Horarnej ( pytaniowej ), Astrologii Urodzeniowej, Astrologii Prognostycznej, Astrologii Partnerskiej i Astrologii Elekcyjnej. To pełna gama prawdziwych analiz przyszłości opartych na tysiącletniej wiedzy starożytnych Astrologów.

Niedostępny
Wróżbita Gabriel

Zapraszam na seans z kartami cygańskimi, klasycznymi oraz tarotem i runami. Jestem również mistrzem-nauczycielem Usui Ryoho Reiki. Zajmuję się także radiestezją terapeutyczną.

Niedostępny
Wróżbita Maciej

Jestem Wróżbita Maciej. Posiadam wieloletnie doświadczenie we wróżeniu z kart tarota i klasycznych, dlatego wróżba Macieja jest dla Ciebie. Stawiam horoskop dzienny. Jeżeli chcesz wiedzieć, co daje Ci w życiu Twój znak zodiaku postaw wróżbę na horoskop dzienny. Jeżeli masz pytania, zadzwoń do mnie! Jako wróżbita Maciej, powiem Ci co w kartach tarota się kryje! Dowiesz się co karty tarota mają Ci do powiedzenia! Tylko teraz profesjonalny wróżbita od 2,99 zł/min. Będę w stanie odpowiedzieć na każde pytanie.

Niedostępny
Tarocistka Ida

Wróżę z Tarota i kart Lenormand. Wspieram się w moich działaniach na rzecz klientów także numerologią i rytualistyką. Nie oceniam, mam pełne zrozumienie dla wszelkich problemów.

Niedostępny
Doradca duchowy Szeptunka

Jesteś na zakręcie - razem poszukajmy drogi.

Niedostępny
Wróżka Aida S

Witaj Drogi Wędrowcze na moim profilu... Jeśli tu już trafiłeś to zapewne potrzebujesz mojej rady i wsparcia... Trochę się pogubiłeś i nie wiesz, w którą stronę ruszyć? Skontaktuj się a znajdziemy najkorzystniejsze dla Ciebie rozwiązanie... Zapraszam serd

Niedostępny
Aurora Mercouri

Tarot to wspaniałe narzędzie rozwoju. Daje Tobie podgląd na obecną sytuację i ukazuje najbardziej możliwy scenariusz przyszłości. Z pomocą moich kart i numerologii, a także doświadczeń i wiedzy nabytej podczas duchowych podróży, ukażę

Niedostępny
Wróżbita Łukasz

Jestem Doradcą z powołania, ponieważ jestem 9 numerologiczną

Niedostępny
Wróżbita Matheus

Moja własna wypróbowana od lat metoda wróżenia Kartami pozwala odpowiedzieć na pytania o przyszłość (praca, miłość ,rodzina, finanse, znak zodiaku). Będę w stanie odpowiedzieć na każde pytanie.

Niedostępny
Wróżka Algiz

Po zalogowaniu czekam na Ciebie

Niedostępny
Jasnowidzka Jowi

Witam serdecznie! Jestem Jasnowidzka Jowi. Wróżeniem i jasnowidzeniem zajmuję się, od bardzo wielu lat. Praktykuję, wiedzę ezoteryczna od 30 lat. Dzięki czemu mogę zrozumieć smutki i problemy innych ludzi. A tym samym pomóc, doradzić. Zapraszam.

Niedostępny
Tarocistka Bari

Życie jest jak łódź na morzu, tylko od Ciebie zależy, czy wypadniesz za burtę.

Niedostępny
Wróżbita Sir Gawain

Zapraszam Cię na wielką wyprawę, w trakcie której razem odnajdziemy to co tak bardzo chce dziś być odkryte!

Niedostępny
Tarocistka Agnelya

Puść lęk, on w niczym Ci nie pomoże a rozmowa ze mną, rozwiąże Twój problem i doda skrzydeł tak potrzebnych, by śmiało iść przez trudy życia.

Niedostępny
Jasnowidz Agnieszka

Witam. Posiadam zdolności jasnowidzenia, dzięki czemu dostrzegam głębiej. Pomagam znaleźć drogę do samorealizacji i lepszego życia. Do każdego problemu podchodzę poważnie i z sercem. Daję też wskazówki jako coach (publikacje są w pełnym opisie).

Jak działa numerologia?

Takie pytanie często pada, gdy człowiek pierwszy raz spotyka się z numerologią i chce poznać znaczenie liczb. Zdecydowana większość osób nie za bardzo wierzy w to, jakie znaczenie dla świata mają cyfry, jaki wpływ mają na życie ludzi, czy jak odnoszą się do związku. Każda cyfra ma swoje numerologiczne znaczenie. Numerologia i horoskop, mimo różnych znaczeń, zawierają się w astrologii i działają doskonale. Poznanie mechanizmu działania numerologii nie jest takie proste, a Ci, co znają te tajniki, niechętnie się nimi dzielą. Zdobycie takiej wiedzy wymaga poświęcenia czasu i samozaparcia. Zanim samodzielnie zdecydujemy się wróżyć sobie z liczb, lepiej jest udać się do wróżki po wróżbę numerologiczną. Jest to odpowiednia osoba, która dzięki wieloletniemu doświadczeniu będzie umieć dokładnie opisać cechy charakteru, jak klaruje się nadchodzący rok, jakich problemów możesz się spodziewać i czy będzie dopisywać Ci szczęście w związku.

Jak obliczyć drogę życia przy pomocy numerologii?

Poznaj drogę życia dzięki obliczeniu swojej cyfry, przy pomocy daty urodzenia. Jak to zrobić? Najpierw musisz zsumować datę urodzenia, a następnie odczytać liczbę i jej wartość numerologiczną. Przykład: osoba, która urodziła się w 10.12.1991 będzie miała rozkład liczb następujący: 1+0+1+2+1+9+9+1, co daje sumę 24. Następnie dokonuje się rozkładu poszczególnych liczb wyniku, czyli 2+4, co daje liczbę 6. Warto tutaj zaznaczyć, że liczby 11, 22 i 33 nie podlegają redukcji, gdyż są liczbami mistrzowskimi. Resztę cyfr sumuje się do końca, aby uzyskać jedną liczbę. W ten sposób poznamy wibracje, jakie są nakreślone na nasze życie.

Jakie znaczenie mają liczby w numerologii?

Dzięki uzyskaniu konkretnego wyniku możemy z wyznaczoną liczbą przejść do poznania jej znaczenia numerologicznego. Dzięki temu będziemy mogli dowiedzieć się wielu ważnych i cennych informacji na temat swojego życia i przyszłości, nie tylko w związku, ale także w innym wymiarze.

Znaczenie liczb 1-9

Numerologiczne jedynki zawsze chcą być we wszystkim pierwsze. Mają wrodzone zdolności do przywódcze, charyzmę i chętnie przebywają z innymi ludźmi, w których wzbudzenie ich zaufania nie jest dla nich najmniejszym wyzwaniem. Jedynki zazwyczaj odnoszą sukcesy zawodowe na wyższych szczeblach. Ponadto nie mają cierpliwości i świetnie radzą sobie w pojedynkę. Numer 2 to uosobienie harmonijnego stylu życia. Sensem istnienia dwójek są relacje z innymi ludźmi, na których brak towarzystwa nie narzekają. W przypadku związków jest liczba, która zbyt mocno poświęca się dla związku i chętnie pomaga innym. Ponadto nie mają odwagi bronić swoich racji.

Cyfra trzy oznacza osobowość bardzo przyjacielską - dusze towarzystwa. Osoby spod tej cyfry są spontaniczne, hojne i beztroskie. Odważnie wyrażają siebie, swoje zdanie i komentarze, jednocześnie krocząc przez świat z podniesioną głową. Przykład tej liczby jest odzwierciedleniem szczęścia, ponieważ osoby te mają go bardzo dużo. Czwórki charakteryzują się siłą, którą mogą pokonać każdą przeszkodę. Osoby spod tej cyfry określane są jako urodzeni organizatorzy, którzy działają na rzecz wysokich celów. Czują się dobrze w towarzystwie innych ludzi, którzy są na tym samym poziomie inteligencji. Jeśli uda im się osiągnąć upragnioną stabilizację, to przestaną narażać się na jakiekolwiek ryzyko.

Cyfra pięć oznacza osoby, które są wolnymi duchami. Uwielbiają zwiedzać świat, a w szczególności podróże egzotyczne. Osoby te uwielbiają mieszkać w obcych krajach i zawsze mają elastyczny grafik. Są ogromnymi pasjonatami obcej kultury i bardzo szybko się jej uczą. Wdrażanie zmian przychodzi im z wielką łatwością. Numer sześć to cyfra kobieca, która nacechowana jest ciepłem, stabilnością i potrzebą posiadania rodziny. W życiu uwielbiają pomagać innym, a same dostosowują się do zmian, jakie przynosi im los. Charakteryzuje je tendencja do zakochiwania się w osobach, które kroczą inną ścieżką przez życie, nieuwzględniającą domu. Osoby pod liczbą siedem to bardzo ciekawa osobowość. W ich życiu umysł odgrywa najważniejszą rolę, dlatego też bardzo często poświęcają się filozofii, religii, czy też poznawaniem prawd o wnętrzu człowieka. Co ciekawe, osoby z liczbą siedem, nie potrafią żyć w związku i podboju świata wolą dokonywać w pojedynkę. Jeśli naszą liczbą jest numer osiem, to cechujemy się praktycznym umysłem i motywacją do działania. Ósemki wolą mieć życie, a w szczególności finanse pod kontrolą. Nie żyją w myśl zasady carpe diem. Często chcą zawładnąć cudzymi uczuciami wbrew woli drugiego człowieka. Osoba spod liczby osiem kocha wyzwania i pragnie być zwycięzcą.

Dziewiątki to ludzie, którzy wierzą w innych i poświęcanie się dla drugiego człowieka. Odnoszą wiele sukcesów i kierują się wyższymi ideami. Spoglądają z szerszej perspektywy na świat i podejmują globalne przedsięwzięcia. Jeśli wiesz już, jakie jest znaczenie liczb 1-9, to warto dowiedzieć się, czym są 11, 22 i 33.

Liczby 11, 22, 33

Numer 11 to mistrzowska jedenastka, która cechuje się wysokimi wibracjami i silną intuicją. Osoby, których rok i dni urodzenia razem zsumowane dają numer 11 mają zdolność do spełniania własnych marzeń, nawet jeśli są one abstrakcyjne. Niestety każda porażka dołuje takich ludzi i bardzo często balansują na granica samozniszczenia i wielkości. Osoby spod cyfr dwóch dwójek, czyli 22, to dobry przykład szczęścia. W numerologia określa je, jako te, które mają go najwięcej. Potrafią zamienić w rzeczywistość nawet najbardziej ambitne plany. Dwójka jest symbolem partnerstwa, a osoba spod tej liczby jest bardzo dobrze zorganizowana, ma zdolności przywódcze i świetne pomysły. Numer 33 to pojawia się w portrecie osób uznawanych za duchowych nauczycieli. Ponadto liczba trzydzieści trzy jest pozbawiona materializmu i egoizmu.

W numerologii poza drogą życia można jeszcze określać jeszcze inny liczby. W obliczeniu każdej z nich niezbędne jest uwzględnienie pełnej daty urodzenia, czyli rok, dzień i miesiąc. Numerologia to bardzo ciekawa i interesująca dziedzina, która zaliczana jest do wróżb. Bardzo często znaczenie liczb pokrywa się z tym, co reprezentują sobą dane osoby. Jeśli ktoś nigdy wcześniej nie miał styczności z numerologią, to z pewnością zdziwi się, jak znaczenie liczb może trafnie opisywać cechy charakteru, ambicje czy plany życiowe. Osoby, które nie są przekonane do numerologii powinny udać się do wróżki, która dokładnie opisze im, co oznaczają poszczególne cyfry.