Horoskop

Horoskop to potocznie wróżba, przepowiednia na przyszłość, z której bardzo często korzystamy. Możemy je spotkać w gazetach, Internecie i telewizji. Wróżby tego typu bardzo często odbierane są jako trafne, ale tylko profesjonalista potrafi je dobrze zinterpretować. Analizując horoskop dzienny, miesięczny czy roczny, możemy zauważyć, że rozkłada się on na wiele znaków zodiaku. Wystarczy znaleźć swój znak zodiaku i odczytać przepowiednię. Mało kto jednak orientuje się, że horoskopy występują w różnych odmianach. Jakie są jego rodzaje? Czym tak właściwie jest horoskop? Co może przepowiedzieć wróżba z horoskopu?

Dostępny
Wróżka Marina Zadzwoń 708 708 177 - 4,92 zł/min

Tarot i numerologia to moje pasje. Prognozowaniem przyszłości zajmuję się od wielu lat. Wróżę z kart tarota. Pracuję również z energią, jestem rytualistką. Wykonuję rytuał oczyszczania energetycznego, synchronizacji czakr i przesyłam pozytywną energię.

Zadzwoń bezpośrednio 708 708 177 - 4,92 zł/min Telefon
Problem z połączeniem PREMIUM?
Jak zmienić limit u operatora sieci
Dostępny
Wróżka Apolonia Zadzwoń 708 708 178 - 4,92 zł/min

Wróżbiarstwem zajmuję się od 15 lat. Tarot stał się wykładnią mojego życia. Wskazał mi moje przeznaczenie. A jest nim przepowiadanie przyszłości i pomaganie innym. Jestem przewodnikiem duchowym. Pozwól oddać się w zaufane ręce. Zapraszam.

Zadzwoń bezpośrednio 708 708 178 - 4,92 zł/min Telefon
Problem z połączeniem PREMIUM?
Jak zmienić limit u operatora sieci
Dostępny
Tarocistka Sofii Zadzwoń 708 708 125 - 4,92 zł/min

Witam serdecznie, Już od kilkunastu lat pomagam ludziom za pomocą moich magicznych kart. To co robię taktuję bardzo poważnie i nie ma dla mnie głupich pytań. Pytajcie więc o każdą ważną dla Was sprawę, nie unikajcie pytań, które mogą wydawać Wam się krępujące. Im konkretniejsze pytanie tym bardziej satysfakcjonująca Was odpowiedź. Specjalizuje się: Tarot, karty anielskie, karty cygańskie, karty Oracle, interpretacja snów, astrologia, rozmowa wspierająca

Zadzwoń bezpośrednio 708 708 125 - 4,92 zł/min Telefon
Problem z połączeniem PREMIUM?
Jak zmienić limit u operatora sieci
Dostępny
Jasnowidz Milagros Zadzwoń 708 708 038 - 4,92 zł/min

Jestem jasnowidzem, medium i posługuje się różnymi kartami aby Ci pomóc. Jeżeli jesteś na rozdrożu dróg to zadzwoń do mnie lub wybierz inną formę kontaktu a wskaże Ci drogę. Jestem lekarzem dusz rozświetlając Twoją drogę.

Zadzwoń bezpośrednio 708 708 038 - 4,92 zł/min Telefon
Problem z połączeniem PREMIUM?
Jak zmienić limit u operatora sieci
Dostępny
Tarocista Salomon Zadzwoń 708 708 126 - 4,92 zł/min

Należę do kowenu tradycji Garderiańskiej. Posiadam ośmioletnie doświadczenie w ezoteryce w tym Karty Tarota, wahadełka, oczyszczanie, wzmacnianie procesów zdrowotnych za pomocą Magij Ceremonialnej. Dążę do tego by pokazać ludziom prawdę oraz to jak można zmienić swoje życie patrząc przez pryzmat przeszłości. Pomogę również odciąć się od przeszłości.

Zadzwoń bezpośrednio 708 708 126 - 4,92 zł/min Telefon
Problem z połączeniem PREMIUM?
Jak zmienić limit u operatora sieci
Dostępny
Wróżka Fabiana Zadzwoń 708 708 184 - 4,92 zł/min

Pomagam odszukać spokój, szczęście, harmonię i radość życia. Do prognozowania przyszłości i odpowiedzi na pytania, służą mojej intuicji od 30 lat karty klasyczne. Jeśli potrzebujecie Państwo pomocy i porady duchowej zapraszam do rozmowy.

Zadzwoń bezpośrednio 708 708 184 - 4,92 zł/min Telefon
Problem z połączeniem PREMIUM?
Jak zmienić limit u operatora sieci
Dostępny
Wróżka Jula Zadzwoń 708 708 181 - 4,92 zł/min

Witam serdecznie, Nazywam się Jasnowidz Jula. Od ponad dziesięciu lat służę osobom, które szukają pomocy w codziennym życiu. Praca z energią oraz rozwój osoby, która do mnie przychodzi, jest najważniejszym elementem mojej pracy. Serdecznie zaprszam :)

Zadzwoń bezpośrednio 708 708 181 - 4,92 zł/min Telefon
Problem z połączeniem PREMIUM?
Jak zmienić limit u operatora sieci
Dostępny
Wróżka Margarita Astro Zadzwoń 708 708 185 - 4,92 zł/min

Przygoda z ezoteryka w mojej rodzinie rozpoczęła się wiele lat temu. Moja babcia pomagała ludziom, już wtedy gdy niewiele się o tym mówiło. Kiedyś takie zdolności bardziej ukrywano...

Zadzwoń bezpośrednio 708 708 185 - 4,92 zł/min Telefon
Problem z połączeniem PREMIUM?
Jak zmienić limit u operatora sieci
Dostępny
Wróżka Beata Zadzwoń 708 708 179 - 4,92 zł/min

Zapraszam Państwa do korzystanie z porad kart Tarota na różne dziedziny życia. Polecam oczyszczanie energii osób,domów i zwierząt,oczyszczanie i harmonizowań czakr, oczyszczanie karmy na podstawie imion i nazwisk. Oferuję analizę stanu zdrowia.

Zadzwoń bezpośrednio 708 708 179 - 4,92 zł/min Telefon
Problem z połączeniem PREMIUM?
Jak zmienić limit u operatora sieci
Dostępny
Wróżka Ewa Zadzwoń 708 708 175 - 4,92 zł/min

Tarot, runy, numerologia, karty anielskie, jasnowidzenie, Reiki. Tymi metodami posługuję się aby pomóc w rozwiązaniu twoich problemów. Uwolnię od lęków,przywrócę Ci radość i harmonię, ukażę przyszłość. Od lat pomagam ludziom. A Tobie w czym mogę pomóc ?

Zadzwoń bezpośrednio 708 708 175 - 4,92 zł/min Telefon
Problem z połączeniem PREMIUM?
Jak zmienić limit u operatora sieci
Dostępny
Tarocistka Bell Zadzwoń 708 708 172 - 4,92 zł/min

Jasnowidzenie, numerologia, biała magia, praca z kartami Tarota, Anielskimi, Cygańskimi i Runicznymi to wszystko pomoże Ci znaleźć odpowiedź na Twoje pytania. Rozwiąże Twoje problemy, doradzę, przepowiem przyszłość. Ze mną znajdziesz odpowiedź na pyta

Zadzwoń bezpośrednio 708 708 172 - 4,92 zł/min Telefon
Problem z połączeniem PREMIUM?
Jak zmienić limit u operatora sieci
Niedostępny
Wróżbita Sir Gawain

Zapraszam Cię na wielką wyprawę, w trakcie której razem odnajdziemy to co tak bardzo chce dziś być odkryte!

Niedostępny
Wróżbita Gabriel

Zapraszam na seans z kartami cygańskimi, klasycznymi oraz tarotem i runami. Jestem również mistrzem-nauczycielem Usui Ryoho Reiki. Zajmuję się także radiestezją terapeutyczną.

Niedostępny
Doradca duchowy Szeptunka

Jesteś na zakręcie - razem poszukajmy drogi.

Niedostępny
Jasnowidz Agnieszka

Witam. Posiadam zdolności jasnowidzenia, dzięki czemu dostrzegam głębiej. Pomagam znaleźć drogę do samorealizacji i lepszego życia. Do każdego problemu podchodzę poważnie i z sercem. Daję też wskazówki jako coach (publikacje są w pełnym opisie).

Niedostępny
Wróżka Ariela

Jeżeli chcesz zmienić swoje życie zrób to teraz nie czekaj na inny moment.

Niedostępny
Wróżka Iweta

Wasze pytania są dla mnie ważne i tak je traktuję. Zawsze mówię, że najważniejsze jest odnalezienie źródła przyczyny niepowodzenia, a kluczem do przyszłości jest teraźniejszość. Pracuję z energiami, oczyszczam, czytam w myślach. Serdecznie zapraszam Was

Niedostępny
Wróżka Algiz

Po zalogowaniu czekam na Ciebie

Niedostępny
Tarocistka Bari

Życie jest jak łódź na morzu, tylko od Ciebie zależy, czy wypadniesz za burtę.

Niedostępny
Wróżbita Matheus

Moja własna wypróbowana od lat metoda wróżenia Kartami pozwala odpowiedzieć na pytania o przyszłość (praca, miłość ,rodzina, finanse, znak zodiaku). Będę w stanie odpowiedzieć na każde pytanie.

Niedostępny
Wróżka Aida S

Witaj Drogi Wędrowcze na moim profilu... Jeśli tu już trafiłeś to zapewne potrzebujesz mojej rady i wsparcia... Trochę się pogubiłeś i nie wiesz, w którą stronę ruszyć? Skontaktuj się a znajdziemy najkorzystniejsze dla Ciebie rozwiązanie... Zapraszam serd

Niedostępny
Aurora Mercouri

Tarot to wspaniałe narzędzie rozwoju. Daje Tobie podgląd na obecną sytuację i ukazuje najbardziej możliwy scenariusz przyszłości. Z pomocą moich kart i numerologii, a także doświadczeń i wiedzy nabytej podczas duchowych podróży, ukażę

Niedostępny
Wróżbita Maciej

Jestem Wróżbita Maciej. Posiadam wieloletnie doświadczenie we wróżeniu z kart tarota i klasycznych, dlatego wróżba Macieja jest dla Ciebie. Stawiam horoskop dzienny. Jeżeli chcesz wiedzieć, co daje Ci w życiu Twój znak zodiaku postaw wróżbę na horoskop dzienny. Jeżeli masz pytania, zadzwoń do mnie! Jako wróżbita Maciej, powiem Ci co w kartach tarota się kryje! Dowiesz się co karty tarota mają Ci do powiedzenia! Tylko teraz profesjonalny wróżbita od 2,99 zł/min. Będę w stanie odpowiedzieć na każde pytanie.

Niedostępny
Wróżbita Łukasz

Jestem Doradcą z powołania, ponieważ jestem 9 numerologiczną

Niedostępny
Tarocistka Ida

Wróżę z Tarota i kart Lenormand. Wspieram się w moich działaniach na rzecz klientów także numerologią i rytualistyką. Nie oceniam, mam pełne zrozumienie dla wszelkich problemów.

Niedostępny
Aga Ansuz

Wędrowcze... dokąd zmierzasz? trafiłeś tu przez przypadek? to wiedz że przypadków nie ma - wszystko jest po coś...

Niedostępny
Astrolog Dorian

Witam Cię serdecznie. Już od ponad dwudziestu lat zajmuję się prognozowaniem przyszłości za pomocą kart Tarota, kart Lenormad i kart klasycznych. Metody prognoz, które wypracowałem są oparte na tysiącach skutecznych interpretacji wśród moich klientów. Dodatkowo specjalizuję się w astrologii Horarnej ( pytaniowej ), Astrologii Urodzeniowej, Astrologii Prognostycznej, Astrologii Partnerskiej i Astrologii Elekcyjnej. To pełna gama prawdziwych analiz przyszłości opartych na tysiącletniej wiedzy starożytnych Astrologów.

Niedostępny
Jasnowidzka Jowi

Witam serdecznie! Jestem Jasnowidzka Jowi. Wróżeniem i jasnowidzeniem zajmuję się, od bardzo wielu lat. Praktykuję, wiedzę ezoteryczna od 30 lat. Dzięki czemu mogę zrozumieć smutki i problemy innych ludzi. A tym samym pomóc, doradzić. Zapraszam.

Niedostępny
Tarocistka Agnelya

Puść lęk, on w niczym Ci nie pomoże a rozmowa ze mną, rozwiąże Twój problem i doda skrzydeł tak potrzebnych, by śmiało iść przez trudy życia.

Czym jest horoskop?

Dla wielu osób horoskop to wróżba lub przepowiednia, jednak jest to określenie stosowane ogólnie i przez laików. Dla profesjonalistów i osób zaznajomionych z astrologią horoskop nie ma nic wspólnego z wróżbami. Horoskop to rysunek, na którym znajdują się pozycje Księżyca, Słońca i około 10 planet Układu Słonecznego z wliczeniem w ten zbiór także planet karłowatych. Ponadto na rysunku znajduje się również kilka innych istotnych elementów jak pozycje wymienionych planet, w danym dniu - najczęściej narodzin osoby, dla której jest wróżone. Horoskop nie może być uznawany w głównej mierze za przepowiednie opowiadającą, jak będzie w przyszłości wyglądać nasze życie, czy stanie na naszej drodze prawdziwa miłość, czy też zdrowie będzie nam dopisywać. Horoskopy są zbiorem danych astronomicznych, które umożliwiają astrologowi odczytanie charakteru danej osoby, jej zdolności i umiejętności wcielenia ich w życie. Takie dane dostarcza horoskop urodzenia. Natomiast rodzaj prognostyczny horoskopów daje możliwość sporządzenia opisów trendów, jakie będą panować w danym przedziale czasowym i w określonych dziedzinach życia człowieka.

Prace astrologów niewątpliwie ułatwił postęp technologiczny i cyfryzacja społeczeństwa. Obecnie wszystkie niezbędne informacje możemy wyciągnąć z Internetu. Niegdyś astrolog musiał samodzielnie obliczać pozycje planet oraz innych elementów horoskopu, a następnie nanieść zmiany na diagram. Dzisiaj dostępne są różnorodne programy astrologiczne, które znacząco ułatwiają pracę specjalistów. Czego potrzebują? Wystarczy, że wpiszą datę urodzenia i na ekranie komputera pojawi im się gotowy rysunek, czyli wykres zwany radixem. Dopiero od tego momentu zaczyna się właściwa praca astrologa. W pierwszej kolejności dokonuje on analizy, a potem następuje synteza danych pokazanych na rysunku horoskopowym, czyli interpretacja.

Jakie są rodzaje horoskopu?

Horoskop cieszy się bardzo dużą popularnością. Korzystanie z nich daje ludziom możliwość sprawdzenia wielu swoich cech oraz tego, co może przynieść życie w najbliższym czasie. Horoskop odczytuje się przy pomocy oznaczeń - są to znaki zodiaku. Wyróżnić można 5 ogólnych rodzajów horoskopów, które opierają się na różnych znakach.

Horoskop celtycki

Horoskop celtycki, zwany także Zodiak Celtów, powstał prawdopodobnie za sprawą kapłanów, którzy nazywani byli Druidami. Nie bez powodu celtyckie znaki przybrały postać drzew. Druidzi żyli na ogół w lasach w zgodzie z naturą. Przepowiadali oni przyszłość w oparciu o swoją wiedzę o roślinach i zwierzętach. Dlatego też drzewa stały się ich największym bóstwem. Każdemu człowiekowi przypisana była opieka konkretnego drzewa. Najnowsze badania pokazują, że horoskop celtycki ma ponad 2000 lat.

Horoskop chiński

Figura chińskiego znaku zodiaku może nieco przypominać ten, który możemy zobaczyć w gazetach, jednak różni się od niego w kilka istotnych kwestiach. Kluczowa w jego interpretacji jest liczba 12. Tyle jest właśnie znaków zodiaku w chińskim horoskopie, które podzielone są na poszczególne cykle, które następnie dzieli się na miesiące, lata i podwójne godziny doby. Znak zodiaku oznaczony jest zwierzęciem, którego utarte kulturowo cechy mają odpowiadać osobom, które urodziły się pod daną gwiazdą. Ważne jest także to, że horoskop chiński oparty jest na pięciu żywiołach. Przepowiednie tego typu kojarzone są z czasami antycznymi, ale dziś znane są one bardziej w formie okrojonej. Jeśli chcesz sprawdzić swój znak zodiaku w horoskopie chińskim, to bez problemu znajdziesz w sieci serwisy posiadające dokładną rozpiskę dat. Przeczytaj wróżbę i sprawdź, jakie relacje czekają Cię z bliską osobą lub jakie niespodzianki spotkają Cię w życiu.

Horoskop Majów

Majowie kojarzeni są głównie z przepowiedniami o końcu świata, ale wymyślili oni także swój horoskop. Majowie rok podzielili na 18 miesięcy, które miały po 20 dni. Znaki zodiaku zostały oznaczone kamieniami i minerałami, które miały sprawować opiekę nad osobą urodzoną pod daną datą.

Horoskop kwiatowy

Coraz popularniejszy staje się horoskop dzienny kwiatowy, który ma 36 znaków zodiaku i podzielony datami oznaczonymi nazwami kwiatów, co ma świadczyć o ich symbolice. Niewiele jednak wiadomo o jego powstaniu. Można jednak domniemać, kiedy powstał, ponieważ kwiaty bardzo istotną rolę odgrywały w życiu starożytnych, ale nie ma konkretnych wzmianek o tym fakcie.

Horoskop egipski

Starożytny Egipt kojarzony jest z wierzeniami w różne bóstwa. W kulturze ludzi z tamtej epoki nie mogło więc zabraknąć miejsca na horoskop, który miał przepowiadać przyszłość i najnowsze zmiany w świecie. Egipcjanie niezwykle mocno wierzyli w opatrzność bogów, których cechy były decydujące w kwestii losów ludzi urodzonych w danym okresie. Horoskop egipski jest w stanie przewidzieć również idealnie dobranego partnera.

Horoskop dzienny, urodzeniowy i miesięczny

Jakie znaki zodiaku uwzględnia horoskop dzienny? Skorpion, waga, wodnik, strzelec, byk, koziorożec, baran, bliźnięta, lew, panna, rak i ryby - to te znaki zna cała Polska, a przynajmniej zdecydowana jej większość i mieszkańcy tego kraju, którzy od lat w swojej kulturze uwzględniają horoskopy. Bez względu na to, czy mamy dobry dzień, czy zły, lubimy czytać przepowiednie astrologiczne. Oczywiście mają one niewiele wspólnego z prawdziwą wróżbą, a tak jak to już zostało uwzględnione na samym początku - tylko profesjonaliści są w stanie odczytać, jakie cechy charakteru przypisuje się naszym znakom zodiaku.

Horoskop dzienny możemy spotkać między innymi w różnego rodzaju gazetach, czy też serwisach, ale komentarze na ich temat są różne. Warto skorzystać z usług astrologa, który dokładnie nam wszystko odczyta. Nie musisz się niczego obawiać, bo takie osoby chronią Twoją prywatność i nikt nie dowie się, że korzystasz z wizyt u specjalisty. Horoskop dzienny to przepowiednia przygotowywana dla konkretnej osoby na dany dzień. Układa się go na podstawie znaku zodiaku, a także położenia planet i innych ciał niebieskich na niebie w danym momencie. Horoskop miesięczny układany jest na podstawie rozkładu planet w danym miesiącu, a urodzeniowy uwzględnia nie tylko dokładną datę narodzin, ale także godzinę. Za jego pomocą można odczytać wyróżniające cechy osobowości.

Horoskop partnerski i zawodowy

Horoskop zawodowy odpowiada na pytanie, jaki zawód najlepiej wybrać. Dzięki niemu możemy odczytać konkretne cechy charakteru, talenty i predyspozycje do wykonywania konkretnego zawodu. Horoskop partnerski to przepowiednia na miłość i dalsze życie z partnerem. Dzięki niemu możemy dowiedzieć się, czy związek będzie dobry i udany, czy lepiej go sobie podarować.

Charakterystyka znaków zodiaku

Znaki zodiaku mają szczególne znaczenie w przepowiedniach astrologicznych. Gdyby nie one, ciężko byłoby opracować horoskop dzienny, czy też zawodowy. Znaki te możemy podzielić na dwie grupy - damskie i męskie. Pierwsze z nich są określane jako negatywne, drugie natomiast jako pozytywne. Ponadto są one przyporządkowane do czterech żywiołów:

  • ogniste - baran, lew i strzelec
  • ziemskie - panna, koziorożec, byk
  • powietrzne - bliźnięta, waga, wodnik
  • wodne - rak, skorpion, ryby.

Istnieje również podział znaków zodiaku ze względu na jakość:

  • stałą - byk, skorpion, lew, wodnik,
  • zmienną - panna, strzelec, bliźnięta, ryby,
  • kardynalną - baran, waga, rak, koziorożec.

Znaki zodiaku mogą przyjmować różne znaczenia, ponieważ mogą również oznaczać epoki astrologiczne, które nazywane są erami w dziejach ludzkości. Jeśli jesteś zainteresowany, co oznacza Twój znak, możesz wykorzystać do interpretacji horoskop dzienny lub zawodowy. Przeczytaj i sprawdź, czy Twoja miłość będzie odwzajemniana, czy dopisze Ci zdrowie, czy Twój partner to dobry człowiek. Znaki zodiaku potrafią przekazać ogromną ilość informacji, ale niezbędne jest doświadczenie w ich odczytywaniu.