Wróżka telefon

Prawdziwa wróżka, osoba która zajmuje się wróżeniem z kart w sposób profesjonalny, widzi nie tylko karty, ale także ich ukryte znaczenie, powiązania, jakie wynikają ze stawiania kart i ich konkretnego rozkładu. Dzięki temu wróżby sprawdzają się w przeważającej ich większości. Przepowiednia, jaką oferuje wróżka telefoniczna, nie jest ostateczną wyrocznią, nie mówi, że to, co widać w kartach, musi się wydarzyć. Tak może się stać, jeśli będziemy się upierać przy niewłaściwych decyzjach, pozostaniu z toksycznymi ludźmi, tkwieniu w nieprawdziwych układach, i tak dalej… Najczęściej wróżka telefon pokazuje możliwą przyszłość, taką, która prawdopodobnie nadejdzie, o ile niczego nie zmienimy w swoim życiu. Jeśli odpowiednio wykorzystamy usłyszane wiadomości, możemy nie dopuścić do złych wydarzeń. Jeśli stawiamy karty tarota, karty o niezwykłej mocy i magii, to tarot pokazuje jedynie, co może się stać, jeśli nie zejdziemy ze ścieżki, którą podążamy. Karty te posiadają niezwykłą moc i zanim sięgniemy po tę wróżbę, należy dokładnie przemyśleć pytanie, na jakie chcemy usłyszeć odpowiedź. Pytanie warto zadać jedynie raz, każdy kolejny będzie oszukiwaniem siebie, kart oraz rzeczywistości. Energia popłynie w złą stronę, a uzyskiwane odpowiedzi w ogóle nie będą dotyczyły twojej osoby. Nie można wróżyć codziennie, ani pytać wielokrotnie o te same sprawy. Najważniejsze jest jednak to, że każdy los można odwrócić – wystarczą dobre wybory i przemyślane posunięcia. Usłyszane wróżby bywają na tyle enigmatyczne, że trudno je samodzielnie zinterpretować, dlatego warto się wesprzeć smsem w przypadku wróżby online lub zadawać konkretne pytania, gdy znajdziemy się u wróżki. Telefon do wróżki może być pomocną wskazówką, ale tak naprawdę życiowe decyzje należą do nas samych. Wróżymy nie tylko z kart, choć podejście do wróżb nawet innego rodzaju powinno być takie samo. Jeśli sięgamy po kamienie runiczne i ich archetypową moc, to szukając wyroczni na runy online, czy stawiając 3 karty tarota możemy zwrócić się z pytaniem jedynie raz i zachować ją jak amulet na przyszłość. Wróżba tarota przypomina kabałę, gdyż wieloznaczną odpowiedź wróżby trzeba umieć odpowiednio zinterpretować.
dostępny

Wróżka Agra

(Poznaj doradcę)

Witam serdecznie. Jestem tu by pomóc. Wróżę od 30 lat. Najczęściej to tarot i karty Lenormand, karty anielskie. Jestem astrologiem i Mistrzem Reiki. Znam się na magii i numerologii. Potrafię się posługiwać wahadełkiem/ oczyszczanie, koloroterapia/.

Zamów rozmowę 4,92 zł 2.99 zł/min
dostępny

Wróżka Apolonia

(Poznaj doradcę)

Wróżbiarstwem zajmuję się od 15 lat. Tarot stał się wykładnią mojego życia. Wskazał mi moje przeznaczenie. A jest nim przepowiadanie przyszłości i pomaganie innym. Jestem przewodnikiem duchowym. Pozwól oddać się w zaufane ręce. Zapraszam.

Zamów rozmowę 4,92 zł 2.99 zł/min
niedostępny

Wróżka Aida S

(Poznaj doradcę)

Witaj Drogi Wędrowcze na moim profilu... Jeśli tu już trafiłeś to zapewne potrzebujesz mojej rady i wsparcia... Trochę się pogubiłeś i nie wiesz, w którą stronę ruszyć? Skontaktuj się a znajdziemy najkorzystniejsze dla Ciebie rozwiązanie... Zapraszam serd

Zamów rozmowę 4,92 zł 2.99 zł/min
niedostępny

Wróżka Wera

(Poznaj doradcę)

Witam nazywam się wróżka Wera. Pomagam ludziom dzięki swojemu darowi jasnowidzenia. Specjalizuję się w kartach Anielskich, Klasycznych, oraz kartach Tarota.Również potrafię nawiążać kontakt z osobami zmarłymi. Specjalizuję się w białej magii.

Zamów rozmowę 4,92 zł 2.99 zł/min