Radiestezja online

Radiestezja online

| Autor:

Sztuka odczuwania promieniowania W latach trzydziestych XX wieku powstał termin – radiestezja. Słowo to pochodzi od greckiego radios - promień i aisthesis - odczuwanie. To promieniowanie wyczuwane intuicyjnie przez radiestetów albo za pomocą narzędzi takich jak różdżka czy wahadełko. Radiesteta, zawód XXI wieku

 

 Radiestezja 

Możliwe jest wykrywanie tzw. żył wodnych, złóż minerałów, zagubionych przedmiotów i ludzi, diagnozowanie chorób, określanie przydatności leków lub pokarmów dla danego człowieka. Właściwości takie mają radiesteci. Radiestezji może nauczyć się praktycznie każdy, niemniej istnieją osoby, które mają ku temu lepsze predyspozycje. To wcale nie jest łatwe zajęcie, chociaż na pozór mogłoby się takim wydawać. Nie jest to też zwyczajne wróżbiarstwo, jak zwykło się czasem sądzić. Radiesteta powinien znać zagadnienia z dziedziny geologii, elektrochemii, a także posiadać wiedzę na temat fizjologię, zwłaszcza neurologii, aż po psychologię. Oczywiście w swojej pracy opiera się na ogromnych pokładach intuicyjnych i to stanowi o jakości jego pracy. Musi posiadać niezwykłą wrażliwość na otaczające go środowisko i posiadać zdolności do odbioru zjawisk z pozoru niewidocznych, ale mających wpływ na zdrowie i warunki życia.

 

Co ma wspólnego radiestezja z wróżbiarstwem

 

 

Można powiedzieć, że poszukiwanie cieków wodnych za pomocą różdżki jest jak wróżenie, ale jeśli sprawdza się jedno i drugie, co można mieć temu za złe? Wróżka radiestezja pomoże nam znaleźć w domu najlepsze miejsce do spania, niczym kot wskaże nam miejsca chore, niewłaściwe, ostrzeże przed niebezpieczeństwem. Przy pracy z wahadełkiem czy różdżką konieczna jest odpowiednia dawka zaufania do radiestety. Dlatego, że wahadełko to tylko przekaźnik, którym płynie informacja z podświadomosci radiestety. Radiesteta wróżka – tak, nie mylicie się. Można w ten sposób określić pracę radiestety. Dzięki przebogatym pokładom własnej intuicji i wrażliwości, podpartej wiedzą, jest w stanie powiedzieć wiele niezbadanych rzeczy. To też uzdrawiacz i pomocnik w ludzkich problemach duszy i ciała.

Radiestezja online to metoda badania energii za pomocą narzędzi i technologii informatycznych. Dzięki niej można uzyskać informacje na temat różnych aspektów życia, takich jak zdrowie, kariera, relacje, finanse i wiele innych. Radiestezja online wykorzystuje różne narzędzia, takie jak programy komputerowe, aplikacje mobilne, mapy energetyczne, czyli specjalne schematy przedstawiające energetyczne pola związane z konkretnymi miejscami lub sytuacjami.

Korzystając z radiestezji online, możemy poznać wiele aspektów swojego życia. Dzięki tej metodzie możemy uzyskać informacje na temat naszego zdrowia i zidentyfikować źródła problemów zdrowotnych. Radiestezja online może również pomóc nam w lepszym zrozumieniu naszej kariery, ukierunkowania naszych działań i podejmowaniu właściwych decyzji w tym zakresie.

 

Radiestezja online może również pomóc nam w lepszym zrozumieniu naszych relacji z innymi ludźmi. Dzięki tej metodzie możemy zidentyfikować trudne sytuacje i wypracować strategie radzenia sobie z nimi. Radiestezja online może również pomóc nam w znalezieniu właściwego partnera lub wzmocnieniu naszej już istniejącej relacji.

Radiestezja online może także pomóc nam w lepszym zrozumieniu naszego otoczenia i miejsca, w którym żyjemy. Dzięki tej metodzie możemy zidentyfikować miejsca, w których energia jest niska, a także miejsca, w których energia jest wysoka i pozytywna. Radiestezja online może również pomóc nam w lepszym zrozumieniu wpływu różnych czynników na nasze życie, takich jak miejsca pracy, nasze miejsce zamieszkania, itp.

Podsumowując, radiestezja online to narzędzie, które pozwala na poznanie różnych aspektów życia i otoczenia, w którym żyjemy. Dzięki tej metodzie możemy zrozumieć siebie i swoje otoczenie, co pozwoli nam podejmować właściwe decyzje i osiągać sukces w różnych dziedzinach życia.

 

« Powrót