Reiki Online

Reiki Online

| Autor:

Reiki online to system i metoda uzdrawiania, za pośrednictwem energii życiowej. Nazwa Reiki pochodzi od nazwiska jej twórcy, czyli Mikao Usui. W tradycji japońskiej reiki oznaczają ducha lub dusze. Są one odpowiednikiem chińskiego qi, które przenika cały świat.

Reiki Online

Reiki online

 

 

System Reiki zakłada istnienie energii duchowej reiki. Energia reiki jest czymś co współistnieje obok duszy ludzkiej. Reiki przenikają wszystko, przez co poprawa przepływu energii reiki poprawia nasze samopoczucie. Symbole reiki pozwalają przewidywać przyszłość. Poprzez reiki symbole możliwe jest dowiadywanie się informacji, co może nas czekać w przyszłości. Nad prawidłowym procesem wróżenia z reiki online czuwają doświadczeni doradcy duchowi. Poprzez stawiane karty starają się oni przewidzieć przyszłość. Tylko po to, żeby odpowiedzieć na jak największą liczbę zagadnień, która Was nurtuje i nie daje spokoju. Dlatego nie czekaj, załóż konto w naszym portalu i zacznij korzystać z usług wróżki online.

 

 

Reiki to energia miłości i harmonii, która przepływa przez ciebie i wzmacnia Twoje ciało, umysł i ducha."

 

każda sesja Reiki to czas poświęcony na relaksację, odprężenie i regenerację Twojego organizmu.

 

Praktykowanie Reiki może pomóc Ci w zwiększeniu świadomości, uważności i wzmocnieniu Twojej intuicji.

 

Dzięki Reiki możesz zyskać większą równowagę emocjonalną i lepiej radzić sobie ze stresem i trudnościami.

 

Reiki to nie tylko metoda leczenia, ale również sposób życia, który pozwala na rozwój duchowy i połączenie z własną wewnętrzną siłą.

 

 

« Powrót