Karta Tarota : Słońce

Karta Tarota : Słońce

| Autor:

Stawianie tarota jest jedną z najpopularniejszych form wróżb, która pomaga nam znaleźć odpowiedzi na nurtujące nas pytania i poznać niewielki rąbek naszej przyszłości. Każda z pojedynczych kart tarota niesie za sobą potężne znaczenie i przekaz. Zwykle pozytywnie reagujemy, gdy w rozkładzie naszej wróżby pojawia się karta Słońce. Co więc ona oznacza?

Karta Słońce w pozycji prostej- co nam zwiastuje?

Karta Słońce w tarocie zwykle odbierana jest jako pozytywny symbol i przesłanie, które zostało w niej zapisane. Niemniej jednak wiele zależy od tego, w jakiej pozycji ta karta się znajduje. Karta Słońce w pozycji prostej to zawsze optymistyczna wróżba. Wskazuje ona na pewne, radosne wydarzenia, a także symbolizuje ona rozkwit naszej świadomości.

Karta Słońce w pozycji odwróconej- o czym nas informuje?

Karta Słońce w pozycji odwróconej niestety, jest dokładnym przeciwieństwem karty w pozycji prostej. Zwykle zwiastuje ona nadejście rychłych problemów lub przeszkód, które pojawiają się na naszej drodze do celu. Warto jednak zauważyć, że choć karta Słońce w pozycji odwróconej rzeczywiście zwiastuje pewne trudności, to jednak nie będą one zbyt duże.

Karta Słońce w układach o miłości 

Karta Słońce w układach o miłości odnoszących się do naszych relacji partnerskich i uczuć, zawsze powinna być interpretowana w sposób pozytywny. Oznacza ona dobrą i pełną radości relację z partnerem lub partnerką. Dla osób w związku, karta Słońca wróży wiele szczęścia. Z kolei dla singli, karta Słońce w układzie o miłości, wróży spotkanie na ich drodze osoby, z którą zapragną oni dzielić życie i stworzą stabilny związek. W tego typu układach, karta Słońce jest jedną z najszczęśliwszych kart, więc możemy spodziewać się miłych chwil.

Karta Słońce w układach o w pracy/finansach

Karta Słońce w tarocie o pracy i finansach również powinna być taktowana jako wróżba pozytywna. Zwiastuje on korzystne zakończenie wielu, ciągnących się za nami spraw. Co więcej Karta Słońca traktuje również o awansie w pracy lub o uzyskaniu wymarzonej posady w firmie. Może nawet wróżyć uzyskanie nagrody pieniężnej lub rychły sukces.

Karta Słońce w układach o zdrowiu

Ponownie można powiedzieć, że Karta Słońce w układach o zdrowiu jest niezwykle korzystna. Zapowiada ona znaczną poprawę zdrowia, a także zwiastuje ona pełne odrodzenie sił witalnych. Pamiętajmy jednak, że Karta Słońca w układzie o zdrowiu może także wskazywać na ryzyko wystąpienia oparzeń słonecznych lub alergii na promienie słońca. Karcie tej przypisany jest także układ krążenia.

« Powrót