O co nie pytać kart tarota?

O co nie pytać kart tarota?

| Autor:

Wróżenie z kart tarota jest wykonywane od najdawniejszych czasów, dobrze jest jednak wiedzieć, o co nie należy pytać w trakcie wróżby. Jest to bardzo ważne, gdyż nie na wszystkie pytania karty tarota mogą odpowiedzieć, ponieważ są odgórnie ustalone reguły, których trzeba się trzymać, aby dana wróżba mogła się w późniejszym czasie ewentualnie spełnić

O co nie należy pytać kart tarota?

 Gdy chcemy się wybrać do wróżki na wróżenie z kart tarota, to dobrze jest wiedzieć, że nie powinno się zadawać takich pytań jak:

  1. Kiedy umrę?
  2. Czy jestem w ciąży?
  3. Jakim sposobem umrę?
  4. Czy moja córka/ mój syn będzie miał wymarzoną pracę, chłopaka, żonę... ?
  5. Czy mój kochanek zostawi żonę?
  6. Czy moja kochanka zostawi męża?
  7. Czy dana osoba mnie nienawidzi?

Dobrze jest wiedzieć, że nie można pytać wróżki o osoby trzecie, dlatego też pytania o dzieci, kochanków czy nawet swoich współmałżonków są nie na miejscu, ponieważ karty mogą odpowiedzieć na pytanie, tylko tej osoby, która ma aktualny kontakt z wróżką. Należy także pamiętać o tym, że pytania o to, czy jakaś osoba nas nienawidzi lub temu podobne pytania mają bardzo złą i negatywną energię, dlatego nie można prosić kart o odpowiedź. Bardzo ważne natomiast jest też to, by w żadnym wypadku nie pytać się kart tarota o swoją śmierć lub to, w jaki sposób się umrze. 

Czy można w inny sposób przekształcić dane pytanie, aby można było je zadać kartom tarota? 

 Dobrze jest ominąć zakazane pytania do kart tarota i zadać je w inny sposób. Dzięki temu będzie większa pewność, że odpowiedź będzie jedynie podpowiedzią i radą. Tym sposobem będzie można ewentualnie podjąć daną decyzję, której nie jest się pewnym lub podjąć konkretne zlecenie w pracy. Dlatego też na przykład, zamiast pytać kart tarota o kochankę męża, to można zapytać o to, czy coś trzeba zmienić w swoim związku. Tak samo dobrze jest zapytać kart, jaką rolę się pełni w życiu danej osoby, gdyż nie jest to pytanie o osobę trzecią, ale o siebie. Warto przed przyjściem do wróżki przemyśleć treść zadanego pytania, gdyż dobrze sformułowane pytanie może nam dać konkretną odpowiedź. 

Warto także pamiętać, że szczególnie pytania o długość swojego życia, śmierć czy choroby nie są zbyt dobrym pomysłem, gdyż mogą one tylko pogłębić na przykład stan depresyjny danej choroby lub też mogą doprowadzić do tego, że dana osoba przestanie na przykład walczyć o swoje zdrowie. Dlatego też dobrze jest, by do kart tarota kierować pytania, które mogą być wskazówką w naszym prywatnym, jak i służbowym, czy miłosnym życiu. 

« Powrót