Czym jest wróżba tak nie?

Czym jest wróżba tak nie?

| Autor:

Pytanie o przyszłość pojawiały się wśród ludzi od wieków. Jak rozwiązywać problemy? Jak podejmować decyzje aby życie było spokojne i szczęśliwe? Kto z bliskich nam ludzi tak naprawdę nie na wobec nas dobrych intencji? Co nas czeka za kilka czy też kilkanaście lat? Wróżby to doskonały sposób na to, aby poznać swoją przyszłość i odpowiedzieć sobie na nurtujące pytania. Dzięki nim, możemy także podjąć ważne decyzje i wybrać odpowiednią życiową drogę. Istnieje oczywiście mnóstwo wróżb różnego rodzaju.

Czym jest wróżba tak nie?

 Jedną z bardziej znanych i popularnych jest wróżba „tak nie". Na czym polega i kiedy warto jej zaufać?

Jak działają wróżby?

Wróżby to prognozy dotyczące przyszłości. Mają na nie wpływ różne okoliczności, takie jak na przykład energia osób, których one dotyczą czy też energia gwiazd. Na niektóre nurtujące nas pytania, można rzecz jasna odpowiedzieć krótko i konkretnie, jednak nie zawsze jest to możliwe. Niektóre wróżby pozwalają zatem nie tylko usłyszeć co nas czeka, ale także mogą wskazać, jakie należy podjąć działania lub podpowiedzieć, jakie intencje kierują osobami, które nas otaczają. Dzięki wiadomościom wyczytanym z gwiazd możemy spojrzeć na swoje inaczej i poczuć się pewniej. 

Na czym polega wróżba „tak nie"?

Jak sama nazwa wskazuje, jest to wróżba, która na zadanie pytanie odpowiada twierdząco lub przecząco. Nie można dzięki niej otrzymać rozbudowanej wiadomości, a zatem nie zawsze będzie dobrym rozwiązaniem. Przed podejściem do takiej wróżby dobrze będzie więc zastanowić się czy krótkie „tak" lub „nie" rozwiąże problem i czy jednak nie zależy nam na dodatkowym podsumowaniu. Można przeprowadzić ją za pomocą kart, na przykład tarota, ale nie tylko. Czasami wróżki używają innych 

Jak przygotować się do wróżby?

Wróżba „tak nie" jest całkiem prosta. Polega ona na tym, aby zadać w swojej głowie pytanie, na które chcemy poznać odpowiedź. Istotne jest to, aby podczas zadawania go mocno się skupić i nie myśleć wówczas o niczym innym, gdyż każda dodatkowa niepotrzebna myśl, może zaburzyć energię między medium, a zadającym pytaniem. Następnie należy na przykład wybrać jedną z dostępnych kart i wówczas można dowiedzieć się, jaka jest odpowiedź. Zdarza się także, że zamiast kart, odpowiedzi udzieli szklana kula lub po prostu wróżka czy wróżbita. Warto jednak uświadomić sobie, że nie każde pytanie wymaga tylko jednej krótkiej odpowiedzi. Często samo „tak" lub „nie" nie będą wyczerpywały tematu. Kiedy zatem dobrze jest wybrać właśnie taki rodzaj wróżby? Na przykład wtedy, gdy chcemy jedynie poznać uczucia kogoś bliskiego, wtedy, gdy chcemy zapytać, czy podejmujemy odpowiednie działania, czy warto w coś inwestować lub czy po prostu coś, o czym aktualnie wciąż myślimy będzie miało pomyślne zakończenie. Każdy, kto jednak boryka się z pewnymi przeciwnościami losu, nie czuje się pewnie lub wie, że będzie jednak potrzebował wsparcia i podpowiedzi powinien mimo wszystko wybierać wróżby, które nieco głębiej przeanalizują problem i udzielą odpowiedzi nieco dłuższej niż tylko jedno słowo.

« Powrót