Karty Anielskie

Karty Anielskie

| Autor:

Wróżba z kart anielskich, tarot anielski, czy też wróżba anielska stanowią jedne z popularnych rodzajów wróżb. Wróżby z kart anielskich wykonywane są ze specjalnych kart tarota - kart anielskich. Każdy ma swój, z góry przepowiedziany los. Jednym ze sposobów próby jego poznania jest skorzystanie z usług prawdziwej wróżki, korzystającej z kart anielskich w sposób profesjonalny.

W przypadku kart anielskich, bardzo często odwołują się one do naszego wnętrza, otaczając nas pełną opieką. W szczególności, kiedy zdecydujemy się na dokonanie zmian w naszym życiu, możemy liczyć na pomoc aniołów. Zawsze pomogą one nam dokonać dobrych decyzji w życiu.

Wróżba z kart anielskich

Prawdziwa wróżka widzi nie tylko karty, ale także intuicja podpowiada jej ukryte znaczenie kart anielskich. Ocenia ona przede wszystkim wzajemne powiązanie kart anielskich, jakie wynikają z ich rozkładu. Należy pamiętać, że wróżby z kart anielskich nie mówią o ostatecznym losie. To co widać w kartach anielskich, nie musi się koniecznie wydarzyć. Wróżby anielskie mogą wskazywać kluczowe wydarzenia, jakie mogą się wydarzyć w naszym życiu. Jednak ostateczna decyzja zawsze należy wyłącznie do nas samych. Zawsze mamy wybór, czy pozostać przy niewłaściwych decyzjach, pozostać z toksycznymi ludźmi, czy może zmienić swoje życie i podjąć odmienne decyzje. Najważniejsze jest jednak to, że każdy los można odwrócić – wystarczą dobre wybory i przemyślane posunięcia w życiu.  

Karty anielskie online posiadają niezwykłą moc i zanim sięgniemy po tę wróżbę, należy dokładnie przemyśleć pytanie, na jakie chcemy usłyszeć odpowiedź. Otrzymana wróżba anielska może być enigmatyczna, dlatego warto skorzystać z dodatkowych pytań i zadać je wróżce. Uzyskamy wtedy pełen obraz, tego co może nas czekać. Jeżeli dopiero za jakiś czas pojawią się pytania lub wątpliwości do wróżby anielskiej, możemy wrócić do wróżki i uzyskać dodatkowe informacje. Wróżby z kart anielskich mogą być zatem cenną wskazówką. Dlatego postaw karty anielskie u wróżki już dzisiaj. 

Ludzkim życiem od zawsze targały wątpliwości. Niepewność tego, co nas czeka w przyszłości, rozważania, czy podjęte przez nas decyzje przyniosą oczekiwane skutki, obawa przed wpływem wydarzeń z przeszłości na nasze przyszłe szczęście. Na wszystkie te pytania człowiek nieustannie poszukuje odpowiedzi.

Pytania stawia każdy

Wiara w obecność otaczających człowieka energii przywiodła go do stworzenia ścieżek komunikacyjnych między nim a tymi siłami, które miały pomóc mu w zrozumieniu otaczającej go rzeczywistości, poddać ocenie jego działania, a także wskazać możliwe rozwiązania trapiących go problemów. Najbardziej znaną formą takiej komunikacji są karty Tarota, których budowa opiera się na Arkanach Wielkich i Małych, które uosabiają wpływające na życie ludzkie moce.

Wróżba Anielska dla strapionych

Tak samo, jak Tarot, wróżby z Kart Anielskich mają pomóc nam uświadomić sobie, w jaki sposób podejmowane przez nas działania wpływają na kolejne aspekty naszego życia. W odróżnieniu jednak od tradycyjnej formy Tarota nie podają one wersji bezsprzecznie nadchodzących zdarzeń, dokładnego czasu spełnienia przepowiedni czy też nie udzielają ostrzeżenia przed konkretną osobą. Wynika to głównie z tego, iż Karty Anielskie, jako narzędzie skierowane do wszystkich tych, którzy pragną pomocy i wsparcia, jest o wiele bardziej intuicyjnym pośrednikiem niż talia Tarota, wymagająca zagłębienia się w poszczególne Arkana. Wróżba z Kart Anielskich ma stanowić pomost między człowiekiem poszukującym siły i wiary w pozytywny obrót spraw a jego anielskim stróżem. Anioły, jako istoty pragnące wspomóc swoich podopiecznych, za pośrednictwem Kart mają przesyłać pytającym pozytywną energię i wskazówki kierujące go na drogę ku wytchnieniu i szczęściu. Intuicja, nie znajomość tajników poszczególnych symboli ma tutaj kluczowe znaczenie. Dzięki temu, z pomocy wróżby anielskiej mogą korzystać Ci nawet najmniej w tajemnym świecie doświadczeni. Podstawą jest tutaj wiara w istnienie dobrych sił, których główne dążenia mają na celu udzielenie nam rady i duchowego wsparcie.

« Powrót