Rozmowa z wróżką- ile to kosztuje?

Rozmowa z wróżką- ile to kosztuje?

| Autor:

Każdy z nas od czasu do czasu bardzo chciałby przewidzieć przyszłość. Problemy miłosne, rodzinne, zawodowe czy zdrowotne, bardzo często sprawiają, że chcielibyśmy wybiec w przyszłość. Co więcej, czasami po prostu ciekawi nas, co nas czeka. Nic więc dziwnego, że w tym celu niejednokrotnie chcemy porozmawiać z wróżką. Ile kosztuje minuta rozmowy z tajemniczą personą?

Koszt rozmów z wróżkami

Zanim zdecydujemy się na zasięgnięcie porady u wróżki, w pierwszej kolejności bardzo wielu z nas interesuje się, jak duży koszt będzie związany z uchyleniem rąbka tajemnicy naszej przyszłości. Szacuję się, że mniej więcej godzinna porada u wróżek waha się w przedziale cenowym 90-130 zł. Warto więc uśrednić koszty zakładając, że 50 minutowa rozmowa będzie kosztować nas ok 170  zł. Łatwo więc obliczyć, jak dużo będzie wynosiła krótsza porada. 

Jak długo powinna trwać rozmowa z wróżką?

Długość trwania rozmowy z wróżką zależy przede wszystkim od złożoności problemu, jaki chcemy poruszyć. Wszystko więc jest kwestią niezwykle indywidualną. Dla jednych parę minut rozmowy będzie zupełnie wystarczające, dla innych godzinna rozmowa z wróżką może okazać się zbyt krótka. Warto więc przygotować się na różny koszt- długość trwania rozmowy będzie możliwa do określenia najczęściej po poznaniu złożoności problemu. 

Dlaczego rozmowy z wróżką cieszą się tak dużą popularnością i uznaniem?

Rozmowa z wróżką cieszy się ogromną popularnością i uznaniem wśród szerokiego grona odbiorców. Z tego typu usług korzysta bardzo wiele osób. W tym także osoby niezwykle wykształcone, o wysokim statusie społecznym, takim tak lekarze, prawnicy, prezesi spółek oraz wiele innych. Dlaczego tego typu usługi cieszą się tak dużym zainteresowaniem? Z całą pewnością dlatego, że wielu z nas nie potrafi poradzić sobie z niepokojem, stresem, lękiem przed tym, co przed nami. Presja czasu sprawia, że pragniemy "pomóc własnemu szczęściu", sprawdzić, czy istnieją jakiekolwiek metody, które pozwoliłyby uniknąć nam kolejnych problemów bądź zmienić "tor" naszego życia. Bardzo często klienci wróżek są też po prostu ciekawi, jak będzie układać się przyszłość. Nawet krótka rozmowa potrafi niejednokrotnie bardzo pomóc nam w podjęciu decyzji. Warto więc skorzystać z porady wróżek i cieszy się pomyślnym układem sił, dobrą energią i radością. 

« Powrót