ClaraM
Niedostępna

ClaraM

Więcej o ClaraM :


Witajcie kochani

Ezoteryka towarzyszy mi w zasadzie od małego. Moja babcia czytała z kart klasycznych i stałam się jej pilna uczennicą, chłonąc jej wiedzę i doświadczenie. To był mój początek drogi życiowej, którą obrałam już na stałe. Babcia nauczyła mnie nie tylko techniki, ale też szacunku, pokory oraz wyrozumiałości dla ludzkich problemów. Wiem, że patrzy na mnie z góry i jest ze mnie dumna.

Później, zainteresowałam się numerologią, z którą jestem w stałym związku już od 13 lat, i która stała się moim głównym narzędziem pracy z Waszymi problemami. Jestem współtwórcą jednego z bardziej popularnych kalkulatorów numerologicznych dostępnych w sieci. Dzięki numerologii pomogę Wam znaleźć sens w żuciu, właściwą drogę oraz predyspozycje jakimi dysponujecie, aby móc udoskonalać siebie i swoją rzeczywistość. To niesamowite, ileż konkretnych informacji kryje nasza data urodzenia. Będąc świadomymi tej wiedzy możemy zmieniać swoje życie wedle uznania i kierować nim w taki sposób aby było dla nas jak najbardziej satysfakcjonujące.

Korzystam również z kart Tarota oraz zaczęłam swoją przygodę z wahadełkiem. Nie stoję w miejscu cięgle się rozwijam, poszerzam swoje umiejętności, robię różnego rodzaju kursy, których potwierdzeniem są dyplomy sukcesywnie otrzymywane. Ostatnimi sukcesami okazały się kursy z zakresu hipnozy, terapii behawioralno poznawczej oraz astrologii.

W środowisku ezoterycznym działam aktywnie od wielu lat, prowadzę kilka grup ezoterycznych które mają na celu niesienie Wam wsparcia oraz rozwijanie Waszych umiejętności.

Przez długi czas byłam również administratorem na jednym z większych for ezoterycznych w Polsce, które nadal prężnie funkcjonuje w sieci.

Prywatnie prowadzę swój gabinet i jestem spełniającą się mamą.

Jeżeli jest szansa polepszyć swój komfort życiowy, dlaczego by tego nie zrobić? Wszechświat działa na naszą korzyść i daje nam rozmaite sygnały, od nas natomiast zależy, czy wykorzystamy je w odpowiedni sposób.

Jeżeli trafiłeś na mój profil, nie jest to przypadek. Przekonaj się dlaczego tak się stało – jestem do Twojej dyspozycji zarówno w formie pisemnej jak i telefonicznej. Wybierz taką formę kontaktu, jaka jest dla Ciebie najbardziej wygodna.