Tarocista Salomon
Niedostępna

Tarocista Salomon

Więcej o Tarocista Salomon :


Należę do kowenu tradycji Garderiańskiej. Posiadam ośmioletnie doświadczenie w ezoteryce w tym Karty Tarota, wahadełka, oczyszczanie, wzmacnianie procesów zdrowotnych za pomocą Magij Ceremonialnej. Dążę do tego by pokazać ludziom prawdę oraz to jak można zmienić swoje życie patrząc przez pryzmat przeszłości. Pomogę również odciąć się od przeszłości.

Pierwszy raz spotkałem się z Kartami Tarota u wiejskiej wróżbiarki, wieszczki, wtedy pokazano mi arkana tarota. Zrozumiałem, że mam dar do czytania kart, poznałem wiele innych talentów duchowych, które pomagają mi w codzienności, pomagają również innym osobom, tym którzy proszą.

Moim mottem życiowym jest " Rób wszystko co możesz nie krzywdząc nikogo". Korzystając z Magii ochraniam, ludzi, domy i otoczenie. Pomagam w zrozumieniu swoich darów, które każdy z nas posiada. Wróżę z kart Tarota, kart Anielskich, kart wyroczni oraz korzystam z wahadełka zwykłego i prozdrowtnego z propolisem na wzmocnienie organizmu.

Należy pamiętać, że nie zawsze jest tak, że karty wskazują tylko to co negatywne, karty pokazują to co jest obecnie teraz oraz to jakie ewentualne drogi można podjąć w przyszłości na podstawie tego co było w przeszłości. Karty mogą nas pocieszyć ale mogą również dać nam pewną sprawę do przemyślenia dać niesamowitego przysłowiowego "kopa" aby zacząć działać i robić coś z swoim życiem. Są motywacją, której potrzebuje każdy z nas. Doradzam w sprawach zdrowia, finansów, kariery, relacji i miłości.