dostępny
Zamów rozmowę 4,92 zł 3.49 zł/min
dostępny

Tarocistka Bell

(Poznaj doradcę)

Jasnowidzenie, numerologia, biała magia, praca z kartami Tarota, Anielskimi, Cygańskimi i Runicznymi to wszystko pomoże Ci znaleźć odpowiedź na Twoje pytania. Rozwiąże Twoje problemy, doradzę, przepowiem przyszłość. Ze mną znajdziesz odpowiedź na pyta

Zamów rozmowę 4,92 zł 3.49 zł/min
Zamów rozmowę 4,92 zł 3.49 zł/min
dostępny

Wróżka Agra

(Poznaj doradcę)

Witam serdecznie. Jestem tu by pomóc. Wróżę od 30 lat. Najczęściej to tarot i karty Lenormand, karty anielskie. Jestem astrologiem i Mistrzem Reiki. Znam się na magii i numerologii. Potrafię się posługiwać wahadełkiem/ oczyszczanie, koloroterapia/.

Zamów rozmowę 4,92 zł 3.49 zł/min
Zamów rozmowę 4,92 zł 3.49 zł/min
niedostępny

Wróżka Apolonia

(Poznaj doradcę)

Wróżbiarstwem zajmuję się od 15 lat. Tarot stał się wykładnią mojego życia. Wskazał mi moje przeznaczenie. A jest nim przepowiadanie przyszłości i pomaganie innym. Jestem przewodnikiem duchowym. Pozwól oddać się w zaufane ręce. Zapraszam.

Zamów rozmowę 4,92 zł 3.49 zł/min
Zamów rozmowę 4,92 zł 3.49 zł/min
niedostępny

Wróżka Aida S

(Poznaj doradcę)

Witaj Drogi Wędrowcze na moim profilu... Jeśli tu już trafiłeś to zapewne potrzebujesz mojej rady i wsparcia... Trochę się pogubiłeś i nie wiesz, w którą stronę ruszyć? Skontaktuj się a znajdziemy najkorzystniejsze dla Ciebie rozwiązanie... Zapraszam serd

Zamów rozmowę 4,92 zł 3.49 zł/min
Zamów rozmowę 4,92 zł 3.49 zł/min

Wróżby online

Nie można zakładać, że wróżka rozwiąże wszystkie nasze problemy. Co więcej, nie można zakładać, że rozwiąże jakiekolwiek problemy. A przede wszystkim wróżby online nie podejmą za nas decyzji. Wróżka online nie zerwie z chłopakiem, nie zmieni pracy, nie rozstanie się z mężem. Wróżka zaledwie podpowie możliwe rozwiązania sytuacji, wskaże, kto z najbliższego otoczenia jest dla nas osobą wyjątkowo życzliwą lub przeciwnie – trzeba się jej/jego strzec. Dlaczego więc tak chętnie idziemy do wróżki, sięgamy po tarota lub rzucamy karty wróżby? Może traktujemy taką wizytę u wróżki jako współczesną formę niezobowiązującej terapii? Czasem potrzebujemy spojrzenia na nasze problemy z zewnątrz, nie tylko okiem najbliższej przyjaciółki czy rodziny. Dodatkowo, gdy sięgamy po wróżby w internecie, najlepsza wróżka traktuje nas anonimowo, a więc wszystko co powiemy, odbywa się bez żadnych zobowiązań. Nikt nas nie ocenia, nie prawi morałów, mówi jedynie, co może być dla nas najlepsze, ostrzega, gdy czeka nas trudny czas. Może to właśnie o to chodzi? Zaskakujące bywa to, że wiele elementów wróżb po prostu się sprawdza i to budzi zaufanie, utwierdza nas w przekonaniu, że warto sięgać do kart po przepowiednie. Szczególne znaczenie ma wróżba tak nie. Daje jednoznaczną odpowiedź, tłumaczy teraźniejszość i co z tego wynika dla nas na przyszłość. Przed rozłożeniem tarota należy głęboko przemyśleć pytanie, zastanowić się, czego chcemy się dowiedzieć i na jakich informacjach nam naprawdę zależy. Należy tez otworzyć się na odpowiedź, ponieważ wynik nie zawsze może odpowiadać naszym oczekiwaniom. Niejednokrotnie jest zaskakujący. Interpretacja kart wymaga doświadczenia i wiedzy, ponieważ odmian tarota jest bardzo wiele. Szczególną rolę w tych kartach odgrywa grafika. Jest prawie tak samo istotna jak znaki runiczne w magicznym alfabecie run. Runy online to symboliczne znaki, których korzenie sięgają do wierzeń skandynawskich. Runy są symboliczną przepowiednią przyszłości, ale też mogą być talizmanem dającym dobrą moc lub chroniącym przed złymi wydarzeniami.

Poznawanie swojej przyszłości od zawsze fascynowało ludzi. Choć znajomość własnego losu w nadchodzących latach może wydawać się przerażające - mimo to wiele osób chce wiedzieć, co je czeka. Już w starożytności wróżbici byli bardzo cenieni, a ich pozycja była naprawdę wysoka i każdą przepowiednię traktowano z dużą uwagą.

Wróżba przez internet znakiem naszych czasów

Dzięki wróżbom online możliwe jest poznanie swojej przyszłości bez wychodzenia z domu. Kontakt z doświadczoną wróżką przez łącze internetowe pozwala na uzyskanie porady nawet osobom bardzo nieśmiałym. Jeśli nie chcesz opuszczać bezpiecznego domu, ale masz ochotę zapoznać się z tym, co ma do powiedzenia wróżka - dobrze trafiłeś/trafiłaś.

Ta strona daje możliwość kontaktu z dowolnie wybraną przez siebie wróżką. Zrzeszamy osoby, które stawiają tarota, zajmują się jasnowidztwem, rytuałami i wieloma innymi dziedzinami wróżenia. Możliwość porozmawiania z osobą, która może nakierować w pewnych kwestiach jest nieoceniona w obecnych czasach. Wszyscy jesteśmy tak bardzo zabiegani, że podejmowanie decyzji dotyczących często niezwykle istotnych kwestii jest zepchnięte na margines w tym pędzącym świecie.

Często nie mamy się do kogo zwrócić, gdyż każdy jest zajęty swoimi problemami. Co zrobić w takiej sytuacji? Na szczęście - doświadczone wróżki są gotowe, aby pomóc. Rozmowa z taką osobą, postawienie tarota czy skorzystanie z innego rodzaju usług niejednej osobie rozjaśniło w głowie.

Trzeba mieć świadomość, że wróżka nie rozprawi się z okropnym szefem za nas, a także nie poda na tacy rozwiązania konfliktu z bliską osobą. Wróżka może ewentualnie doradzić, co mówią jej karty czy inne metody wróżbiarskie. Możesz skorzystać z dowolnie przez siebie wybranej metody, aby ułatwić sobie podjęcie decyzji, jednak nie licz na to, że wróżka zdecyduje za Ciebie i powie: zrób tak i tak. Nie tędy droga - rolą wróżbitów jest jedynie opowiedzieć o tym, co wyczuwają lub co podpowiadają karty, wskazać, kto w naszym otoczeniu jest nam życzliwy, a kto wręcz przeciwnie - chce, aby spotkał nas zły los.

Wróżba online dla zapracowanych

Dzięki możliwości skorzystania z kontaktu z wróżbitami za pomocą nowoczesnych metod, takich jak internet czy telefon, uzyskanie porady jeszcze nigdy nie było tak proste. Wystarczy umówić się na konsultację i rozsiąść się wygodnie w domowym zaciszu. Uzyskanie porady od polecanej wróżki jest szczególnie trudne, jeśli jesteś niezmotoryzowany/a, a osoba, do której chcesz się udać, przyjmuje w innej części miasta, województwa czy nawet kraju. Obecnie odległość nie ma znaczenia i możesz uzyskać poradę nawet mieszkając bardzo daleko. Taka rozmowa to nie tylko możliwość postawienia tarota czy skorzystania z koloroterapii lub oczyszczania, ale także pogadania z kimś, komu zależy na naszym szczęściu.

Profesjonalne wróżki zawsze stawiają dobro klienta na pierwszym miejscu. Wszelkimi znanymi sobie sposobami starają się pomóc i rozwiązać problem, z którym się do nich zgłosisz. Ma to szczególne znaczenie zwłaszcza teraz, gdy tak wiele osób nie ma się do kogo zwrócić o poradę i pomoc. W niezwykle zabieganym świecie, w jakim przyszło nam żyć, często nawet najbliżsi nie znajdują czasu na szczerą rozmowę o problemach.

W takich sytuacjach konsultacja z wróżbitą to świetna opcja. Nawet jeśli nie najlepiej się czujesz i nie chcesz opuszczać domu - nie musisz tego robić. Wróżby online są na wyciągnięcie ręki - wystarczy zapoznać się z ofertami dostępnymi na stronie i wybrać osobę, z którą chcemy odbyć konsultację.

Dlaczego warto korzystać z wróżb przez internet?

Taka forma wróżenia to połączenie nowoczesności i tradycji. Znajdująca się po drugiej stronie monitora osoba posiada duże doświadczenie i kwalifikacje we wszelkich formach wróżenia, które oferuje. Jednocześnie, pozostaje otwarta na nowoczesne technologie i ma świadomość, jak istotne jest dostosowanie się do obecnego świata.

Niezależnie od tego, czy masz 20, czy 40 lub 60 lat, z łatwością porozumiesz się z naszymi wróżbitami. To osoby o ogromnej empatii, z dużą wiedzą oraz doświadczeniem. Wszelkie porady, których udzielają, mają na celu jak najlepszą pomoc w rozwianiu trapiących nas wątpliwości.

Choć, oczywiście, nikt nie powie "zrób tak i tak, a będzie dobrze", wiele wróżb można traktować jako formę drogowskazu. To forma pomocy, w której osoba wróżąca wszelkimi znanymi sobie metodami stara się naprowadzić Cię na rozwiązanie, które będzie dla Ciebie najlepsze - Twoim zdaniem. Jednak to w Twoich rękach spoczywa Twój los i nikt nie może podjąć Twoich decyzji w Twoim imieniu. Potraktuj całą rozmowę jako drogowskaz i pomoc w podjęciu decyzji, która będzie dla Ciebie najlepsza.

Jeśli wahasz się, czy zerwać z chłopakiem, a może zastanawiasz się, czy przeprowadzić się na drugi koniec kraju za miłością, ale nie masz z kim o tym porozmawiać - świetnie, że tu jesteś. Doświadczeni wróżbici skorzystają ze znanych sobie technik, na przykład stawiając karty tarota, opowiedzą Ci, co zobaczą. Po owocnej rozmowie z pewnością z lekkim sercem i dużą pewnością podejmiesz decyzję bez nadmiernego wahania się. A może nawet kiedyś wrócisz do nas z kolejnymi wątpliwościami?

Zadowolenie klientów to priorytet

Decydując się na konsultację z jedną z naszych wróżek wiedz, że wszyscy są tutaj, aby Ci pomóc. Choć niekiedy może się okazać, że wnioski z rozmowy są dla nas bolesne - wróżbici z pewnością mają na sercu jedynie Twoje dobro.

Udzielając porad, kierują się swoją najlepszą wiedzą i dzielą się nią. Aby zapewnić Ci zadowolenie z rozmowy, korzystają z wszelkich dostępnych dla siebie technik.

Internetowa anonimowość

Wróżba online zapewnia Ci możliwość skonsultowania swojego problemu z kimś, kto nie będzie Cię oceniał. Wróżka nie będzie patrzeć na temat zmiany pracy przez pryzmat strachu o finanse jak małżonek ani nie będzie rozważać swojej sympatii czy antypatii dla Twojej dziewczyny, pomagając Ci podjąć w tym temacie decyzję.

Rozmowa, którą odbędziesz oraz wróżby online, które uzyskasz, są w pełni anonimowe. Pamiętaj, że wróżka Cię nie zna i możesz opowiedzieć jej absolutnie wszystko, co leży Ci na sercu, nie martwiąc się, czy Cię nie wyśmieje albo nie skrytykuje.

Rolą wróżbitów nie jest ani krytyka, ani głaskanie po głowie. Te osoby starają się w najlepszy możliwy sposób pomóc Ci rozwiązać Twoje problemy poprzez stosowanie rozmaitych technik wróżbiarskich - jak stawianie tarota czy wróżenie z klasycznych kart, numerologia lub runy.

Opowiedz mi o swoim śnie...

...a powiem Ci, co znaczył. Jeśli przyśniło Ci się coś dziwnego, co nie ma dla Ciebie sensu lub we śnie odwiedziła Cię zmarła bliska osoba - nie wahaj się skonsultować z naszymi wróżbitami specjalizującymi się w sennikach.

Takie osoby w pełni znają symbolikę wynikającą z konkretnych przedmiotów, osób, zachowań czy sytuacji, jakie miały miejsce we śnie. To, co przytrafia nam się w chwili, gdy znajdujemy się w objęciach Morfeusza, ma z dużą dozą prawdopodobieństwa ogromne znaczenie.

Symbolika różnych sytuacji, pojawiających się osób czy przedmiotów, a także ich ułożenie, zachowanie czy sposób, w jaki się ukazują ma pewne symboliczne znaczenie. Osoba, która zna się na tym będzie w stanie objaśnić, co oznaczała zmarła mama, która przemawiała do nas we śnie czy okulary na nosie kogoś, kto zazwyczaj ich nie nosi.

Nie musisz się obawiać wyśmiana opowiadając nawet najbardziej zwariowany sen. Wróżbici oraz wróżbitki są tu po to, aby Ci pomóc i doradzić: nikt nie ma w planach kpić z tego, że Twój pies nosił we śnie sukienkę lub że nielubiana sąsiadka tańczyła w dziwacznym stroju. Niemalże wszystko ma znaczenie w snach, a dzieląc się dokładnie wszystkimi, nawet z pozoru błahymi szczegółami, które udało nam się zapamiętać, zyskamy możliwość poznania symbolicznego znaczenia tego snu.

Wiedząc, co oznaczał sen, możemy go zinterpretować. Być może nasza podświadomość próbuje nam wskazać coś, co umknęło naszej uwadze, a ma znaczenie? Nie wahaj się skorzystać z pomocy wróżbity, który potrafi interpretować sny. Opowiedz mu dokładnie wszystko, co udało Ci się zapamiętać, a z pewnością udzieli Ci pomocy.

Tarot tak czy nie?

Wróżba "tak lub nie" to bardzo ciekawa forma wróżenia. Pozwala po zadaniu konkretnego pytania, na które możliwe jest udzielenie odpowiedzi przeczącej lub twierdzącej, uzyskać odpowiedź "tak" lub "nie" od kart.

Należy pamiętać, że to jedynie podpowiedź. Nawet jeśli karty na pytanie "czy mam rozejść się z mężem" udzielą odpowiedzi twierdzącej - zastanów się nad swoją decyzją. Choć w przypadku tego rodzaju wróżb odpowiedzi są bardzo zero jedynkowe, mają one bardziej symboliczne znaczenie. W konkretnym przykładzie z rozwodem z mężem mogą oznaczać nie tyle definitywny koniec, ale na przykład chwilową rozłąkę umożliwiającą przemyślenie problemu lub postawienie wszystkiego na ostrzu noża, aby "potrząsnąć" drugą połówką.

W razie jakichkolwiek wątpliwości, które pojawią się w trakcie wróżenia, niezwłocznie poinformuj o nich wróżbitę. Z pewnością udzieli Ci on/a wszelkich możliwych informacji w temacie, który Cię interesuje.

Karty tarota - co to takiego?

78 kart, które standardowo wchodzą w skład talii tarota to nie tylko zwykłe kawałki papieru. To możliwość poznania siebie i zgłębienia tego, co znajduje się wewnątrz. Doświadczony tarocista jest w stanie z pomocą kart nakierować nas na wiele kwestii, które do tej pory nie były oczywiste.

Odpowiednio postawione karty tarota mogą pomóc w podjęciu rozmaitych decyzji - od tych błahych, aż po bardzo istotne kwestie. Warto jednak mieć na uwadze, że to, co wskazują karty, ma znaczenie symboliczne i należy patrzeć na wynik tarota w szerszej perspektywie.

Podejmując różne decyzje po postawieniu tarota dobrze się zastanów: choć czasem może Ci się wydawać, że karty dokładnie wskazują drogę, niekoniecznie tak jest. Rozważ wszystko, co przekazał Ci tarocista i podejmij wyważoną decyzję. Tarot to bardzo trudna dziedzina wróżbiarstwa i nie jest trudno przeinaczyć to, co wskazują karty.

Tarocista jest z Tobą, aby udzielić Ci wróżby online, ale pamiętaj, że to nie jest jednoznaczne z podjęciem decyzji w Twoim imieniu. Wszelkie działania, jakie podejmuje tarocista, mają na celu pomóc Ci w podjęciu w pełni samodzielnej decyzji. Karty są formą drogowskazu, jednak ostateczna decyzja zawsze należy do Ciebie i nie musi być wcale zgodna ze wskazaniami kart.

Magiczne runy

Wróżba przez internet może również być powiązana z runami. Są to bardzo stare, skandynawskie znaki, które niegdyś były wykorzystywane między innymi do porozumiewania się. Jednak to nie jedyne ich zadanie.

Runy mogą pomóc w rozwiązywaniu bieżących problemów, a nawet, przy wykorzystaniu otaczających nas aur, wskazać pewne zdarzenia w przyszłości, które mogą mieć miejsce. Są szczególnie przydatne w sytuacjach, które wymagają klaryfikacji.

Jeśli nie jesteś pewien, czy sytuacja jest taka, jaka Ci się wydaje - runy są doskonałym rozwiązaniem. Ich wskazania pozwalają naprowadzić na odpowiednie rozwiązania i wyjaśnić skomplikowane sytuacje.

Doświadczeni runiści udzielający online porad pomogą Ci z każdym problemem, który jest dla Ciebie dużą trudnością. Pamiętaj, że możesz powierzyć im wszelkie swoje wątpliwości oraz przemyślenia. Kogokolwiek wybierzesz, wszyscy są tu aby Ci pomóc. Twoje samopoczucie oraz rozwiązanie Twojego kłopotu jest priorytetem - dlatego istotne jest, aby przekazał wróżbitom wszelkie szczegóły, nawet te, które uważasz za wstydliwe lub nieistotne.

Karty cygańskie - dla kogo?

Cygańskie karty bywają nazywane również cygańskim tarotem, choć są od niego znacznie prostsze. Tych kart jest jedynie 36, a przekaz z nich wynikający jest znacznie mniej zawiły niż w przypadku klasycznego tarota.

W tym rodzaju kart każdy, dosłownie każdy element ma niebagatelne znaczenie. Również kolorystyka karty czy ułożenie rąk postaci lub ich ilość na karcie może mieć symboliczne znaczenie. Wysłuchaj tego, co ma Ci do powiedzenia wróżbita i wyciągnij swoje wnioski. Mamy nadzieję, że wróżba uzyskana z pomocą cygańskiego tarota pomoże rozwiązać trapiące Cię problemy.

Internetowe wróżenie - czy warto się zdecydować?

Wróżby przez internet to ogromna szansa także dla osób, które wstydzą się skorzystać z tradycyjnych usług wróżki. Dzięki internetowi można pozostać anonimowym. Wróżbici, z usług których korzystasz, nie wiedzą o Tobie nic, co pozwala nie ujawniać swojej tożsamości.

Pamiętaj, że jeśli nie chcesz nam mówić, kim jesteś - uszanujemy to. Priorytetem wszystkich wróżbitów jest udzielenie Ci pomocy w trapiących Cię wątpliwościach oraz problemach, a do tego nie potrzebują wiedzieć, kim jesteś.

Nie zostaniesz również poddany/poddana żadnym ocenom. Twoje zachowanie jest z punktu widzenia wróżbitów neutralne - cokolwiek im przekażesz, nawet jeśli w Twoich oczach było dobre lub złe, dla nich jest jedynie informacją, która ma ułatwić wróżenie. Możesz czuć się w pełni komfortowo, przekazując nam informacje, a przy tym zrzucić z barków ciężar. Niejednokrotnie nie mamy z kim porozmawiać o problemach i wątpliwościach, a nasi wróżbici oferują taką możliwość.

Obiektywne spojrzenie z zewnątrz

Jeśli nawet mając świadomość, że wróżby nie są rozwiązaniem problemów, i tak decydujesz się na skorzystanie z usług wróżki online, to może oznaczać, że potrzebujesz obiektywnej oceny Twojej sytuacji.

Wróżbici, z którymi się kontaktujesz, są wobec Ciebie emocjonalnie obojętni, dzięki czemu masz pewność, że nie będą wypowiadać się przez pryzmat emocji. Wróżby można nawet nazwać swego rodzaju terapią, która ma na celu pomoc w podjęciu odpowiednich decyzji.

Jeżeli nie masz z kim porozmawiać o swoich problemach lub wstydzisz się opowiedzieć o najskrytszych lękach bliskim - znajdujesz się w doskonałym miejscu. Wróżbici oraz wróżki są tutaj po to, aby udzielić Ci pomocy, jednocześnie nie oceniając Twoich odczuć czy zachowań. Tutaj jesteś w pełni akceptowany/a.

Wszystkie informacje, które nam przekażesz, traktujemy z najwyższą poufnością. Nie są one przekazywane osobom postronnym, a nasi wróżbici nie opowiadają o nich nikomu innemu. Twoje sekrety są z nami bezpieczne!

Doświadczenie i wiedza

Zrzeszamy wróżbitów oraz wróżki o dużej wiedzy oraz ogromnym doświadczeniu. Wszystkie osoby udzielające porad za pośrednictwem serwisu posiadają ogromną wiedzę w swych dziecinach, a także szczycą się wielkim doświadczeniem.

Oprócz wyżej wskazanych form wróżenia czy przewidywania przyszłości, nasi wróżbici posiadają również bardzo szeroką wiedzę z wielu innych zakresów - wskazane powyżej są tylko przykładami. Konkretne usługi są zawsze wypisane przy profilu osoby, której wróżbą jesteś zainteresowany/a.

Możliwość skorzystania z porad osób o dużej, ciągle poszerzanej wiedzy daje pewność, że będzie to wróżba najlepsza z możliwych. Ułatwi ona podjęcie ciężkich decyzji, z którymi nie potrafisz sobie poradzić we własnym zakresie. Jeśli potrzebujesz porozmawiać - zapraszamy!

Jeżeli w trakcie trwania konsultacji online z wróżbitą nasunie Ci się jakiekolwiek pytanie, na przykład dotyczące technik jego działania czy wyników samej wróżby - nie bój się pytać. Są to osoby o dużej empatii oraz wiedzy i z chęcią odpowiedzą na wszelkie zadane pytania.