dostępny

Tarocistka Bell

(Poznaj doradcę)

Jasnowidzenie, numerologia, biała magia, praca z kartami Tarota, Anielskimi, Cygańskimi i Runicznymi to wszystko pomoże Ci znaleźć odpowiedź na Twoje pytania. Rozwiąże Twoje problemy, doradzę, przepowiem przyszłość. Ze mną znajdziesz odpowiedź na pyta

Zamów rozmowę 4,92 zł 3.49 zł/min
Zamów rozmowę 4,92 zł 3.49 zł/min
dostępny

Wróżka Agra

(Poznaj doradcę)

Witam serdecznie. Jestem tu by pomóc. Wróżę od 30 lat. Najczęściej to tarot i karty Lenormand, karty anielskie. Jestem astrologiem i Mistrzem Reiki. Znam się na magii i numerologii. Potrafię się posługiwać wahadełkiem/ oczyszczanie, koloroterapia/.

Zamów rozmowę 4,92 zł 3.49 zł/min
Zamów rozmowę 4,92 zł 3.49 zł/min
dostępny
Zamów rozmowę 4,92 zł 3.49 zł/min
niedostępny

Wróżka Apolonia

(Poznaj doradcę)

Wróżbiarstwem zajmuję się od 15 lat. Tarot stał się wykładnią mojego życia. Wskazał mi moje przeznaczenie. A jest nim przepowiadanie przyszłości i pomaganie innym. Jestem przewodnikiem duchowym. Pozwól oddać się w zaufane ręce. Zapraszam.

Zamów rozmowę 4,92 zł 3.49 zł/min
Zamów rozmowę 4,92 zł 3.49 zł/min

Astrologia online

Astrologia pochodzi od greckich słów ástron + λόγος lógos, czyli nauka o gwiazdach. Obecnie astrologia ma dużo szersze znaczenie i mianem tym określa się próbę przepowiadania przyszłości na podstawie układu planetarnego. Właśnie o układ planetarny wróżki lub wróżbici starają się przepowiadać wydarzenia. Astrologia online opiera się o zodiak. W skład zodiaku wchodzi natomiast, dwanaście znaków zodiaku. Znaki zodiaku uzależnione są od czterech żywiołów oraz trzech jakości. Do żywiołów zaliczamy: ogień, ziemię, powietrze i wodę. Każdy z żywiołów posiada inne znaczenie. Ogień pobudza do działania. Ziemia stanowi podwaliny pod dokonania. Powietrze zapewnia bieg informacjom. Woda to podświadomość i ukryte w niej emocje. Każdy z powyższych żywiołów może współistnieć z jedną z trzech jakości. Pierwsza jakość to jakość kardynalna. Oznacza ona ciągły ruch i rozwój. Druga jakość to jakość stała. Oznacza ona stabilność. Trzecia jakość to jakość zmienna. Sprawia ona, że jeden żywioł jest w stanie przejść w innych żywioł (zmienia się stan skupienia). Każdy z 12 znaków zodiaku ma niepowtarzalną kombinację jakości oraz żywiołów, przez co sprawia, że każdy jest odmienny. Całości działanie nadaje piąty żywioł – duch. Jest on odpowiedzialny za działanie wszystkiego.

Poniżej odpowiednio: znak zodiaku, żywioł, Jakość, Wyobrażenie
Wodnik: powietrze, stała, wichura
Panna: ziemia, zmienna, piasek
Skorpion: woda, stała, jezioro
Byk: ziemia, stała, zaorane pole
Bliźnięta: powietrze, zmienna, powiew wiatru
Strzelec: ogień, zmienna, pochodnia
Ryby: woda, zmienna, fala morska
Rak: woda, kardynalna, wezbrana rzeka
Waga: powietrze, kardynalna, silny wiatr
Baran: ogień, kardynalna, wybuchający płomień
Koziorożec: ziemia, kardynalna, góra
Lew: ogień, stała, ogień na palenisku
Bardzo często wróżka wykorzystuje astrologia tarot, aby jeszcze w lepszym stopniu odpowiadać na pytania osób dzwoniących do wróżki. Dzięki temu możliwe jest podanie użytkownikowi jak najskuteczniejszej wiedzy. W szczególności porady zdalne obecnie się sprawdzają, dzięki czemu rozwija się astrologia online. { "@context": "https://schema.org", "@type": "BreadcrumbList", "itemListElement": [{ "@type": "ListItem", "position": 1, "name": "aurerium.pl", "item": "https://www.aurerium.pl" },{ "@type": "ListItem", "position": 2, "name": "Wróżby astrologia online", "item": "https://www.aurerium.pl/astrologia" },{ "@type": "ListItem", "position": 3, "name": "Wróżka astrologia online" }] }