Czy kobiety częściej sięgają po Tarot?

Czy kobiety częściej sięgają po Tarot?

| Autor:

Stawianie pytań to coś, co łączy wszystkie pokolenia. Od wieków ludzie poszukują odpowiedzi na trapiące ich pytania. Nie da się ukryć, że najczęściej wybieraną formą wróżenia, szczególnie przez bardziej emocjonalne od mężczyzn kobiety, są Karty Tarota. Kobieta Tarot i finanse. Tarot kobieta wybiera jako pośrednika współdziałającego z intuicją, która jest jej tak bliska.

Szukając odpowiedzi w kartach pyta ona nie tylko o te najbardziej wzniosłe kwestie. Często to aspekty stricte materialne sprawiają, że prosi ona o wsparcie płynące właśnie z przepowiedni Wielkich i Małych Arkan. Tarot kobieta pl to miejsce, w którym każda poszukiwaczka odpowiedzi odnajdzie je, także te dotyczące podejmowanych przez nią działań w zakresie finansów. W końcu tarot nie zna żadnych granic poza ograniczeniami samego pytającego.

Poznaj magię kart

Jeśli nie wiesz, czy sprzedanie domu będzie dla ciebie korzystne, jeśli chcesz wiedzieć, czy powinieneś zmienić pracę na lepszą albo czy w tym roku czeka cię niespodziewane uczucie, to wróżenie z tarota uchyli przed tobą nieco tajemnicy.

Jak stawiać karty

Stawianie tarota to prawdziwa magia, gdyż karty te mają niezwykłą moc. Kryje się ona nie tyle w rozkładzie kart, co w sposobie ich interpretacji. Aby dobrze czytać karty, trzeba posiadać ogromną wiedzę i intuicję. Tarot to 78 kart, na które składają się małe i wielkie arkana. Każda z tych kart zawiera kilka znaczeń, zależnie od tego w jakiej się znajdzie konfiguracji. Odkrycie znaczenia tarot karta dnia wydaje się proste, przecież to jedna karta. Niemniej zgłębianie jej znaczenia wymaga cierpliwości i zaangażowania wróżbity. Odpowiedniego przedstawienia, by osoba która sobie wróży właściwie mogła przepowiednię przyjąć i zrozumieć. Jeśli pytamy tylko o jedno zdarzenie, można odpowiedź uzyskać na losuj kartę tarota.

Czy kobiety częściej sięgają po wróżby

Kobiety rzeczywiście są bardziej emocjonalne i pełne wątpliwości. Często i chętnie zadają kartom pytania w oczekiwaniu odowiedzi. Chcą wiedzieć wszystko i od razu. Poznać uczucia kogoś, na kim im zależy, dowiedzieć się, czy zmiana pracy okaże się szczęśliwa. To dla nich jest tarot kobieta pl. Tutaj karty mogą pomóc w sposób trafny. Nie zawsze uzyskana odpowiedź jest jednoznaczna. Jeśli realizacja czegoś wymaga wkładu różnych osób czy czynników, losy jakiegoś zdarzenia mogą potoczyć się w różny sposób. Jeśli chcemy zmienić pracę i ta nowa rzeczywiście ma być lepsza, to wcale sama zmiana nie musi przebiegać korzystnie, pomimo że karty mówią, iż nowa praca będzie lepsza. Tak, ale stary pracodawca będzie robił trudności, nie chcąc stracić pracownika. Być może szybko zmieni zdanie i zmiana okaże się korzystna, ale też dopiero po jakimś czasie, gdy nauczysz się wykonywania wszystkich zadań. Dlatego karty mówią czasem w sposób niejednoznaczny, gdyż droga do uzyskania celu może być trudna, choć sam cel już będzie udany.

 

« Powrót