Katarzyna Południak

Katarzyna Południak

Aby skorzystać z usług doradcy musisz najpierw zarejestrować się i doładować swoje konto.

Następnie wybierasz przycisk Zamów rozmowę obok wybranego doradcy. System połączy Ciebie z doradcą.

Katarzyna Południak

Zamów rozmowę 4,92 zł 3.49 zł/min
Zamów rozmowę 4,92 zł 3.49 zł/min
Tarocistka Katarzyna Południak

Z wykształcenia jestem fizykiem, psychologiem i psychoterapeutą. Z zamiłowania astrologiem. Astrologią zaraziła mnie mama, która była farmaceutką, zielarką, homeopatką i astrologiem. Wychowywałam się w domu pełnym magii i medycyny niekonwencjonalnej oraz ludzi, którzy przychodzili po pomoc i porady do mojej mamy. Początkowo nie chciałam pójść w ślady mamy, dlatego wybrałam fizykę, aby udowodnić, że cała ezoteryka jest wyssana z palca. Jednak, kiedy zaczęłam zgłębiać wiedzę z dziedziny astrologii i kiedy w wieku 21 lat postawiłam pierwszy profesjonalny horoskop, przekonałam się, że coś w tym jest, a nauka jest na tyle uboga i ograniczona, że pewnych zjawisk nie potrafi zrozumieć a tym bardziej wytłumaczyć. Dlatego świat nauki odrzuca wszystko, czego nie potrafi pojąć i wytłumaczyć. Uczyłam się u najlepszych astrologów w Polsce dr Leszka Weresa i na świecie Jana Sara Skąpskiego, oczywiście największą kopalnią wiedzy była dla mnie mama.

Kiedy zrozumiałam, że nie mogę całej wiedzy i daru trzymać dla siebie, lecz powinnam dzielić się i pomagać, wówczas wszystko potoczyło się lawinowo. Zaczęłam udzielać profesjonalnych porad przy pomocy astrologii i Tarota. Prowadziłam i prowadzę autorskie programy w telewizjach ezoterycznych. Pisałam liczne artykuły do gazet i portali internetowych.

Po kilku latach zaczęłam praktykę z Tarotem i to okazało się strzałem w dziesiątkę. Ponieważ połączenie tych dwóch dziedzin dało niezwykle precyzyjne narzędzie, dzięki któremu mogę z ogromną dokładnością, trafnością i precyzją przewidzieć przyszłe wydarzenia, zrozumieć, dlaczego tak się dzieje i znaleźć skuteczne i dobre rozwiązanie. Czasami mam wrażenie, że coś wiem, ale nie widzę tego ani w horoskopie, ani kartach jest to swego rodzaju przeczucie. Po śmierci mojej ukochanej mamy odkryłam w sobie dar jasnowidzenia, z którego korzystam, na co dzień, pomagając i wspierając wszystkich, którzy zwrócą się do mnie po pomoc.

Mogę Tobie zapewnić najlepsze wróżby na podstawie astrologii i Tarota, horoskop, miłosną przepowiednie. Jeśli chcesz wiedzieć, jaka będzie Twoja przyszłość, powinieneś skorzystać z mojej pomocy. Wieloletnie doświadczenie w odczytywaniu znaków zawartych w gwiazdach i planetach, a także w układaniu kart Tarota sprawia, że jestem osobą godną zaufania i warto powierzyć mi swój los. Wskażę Tobie drogę oraz przygotuję na nadchodzące dni, miesiące i lata. Pomogłam już wielu ludziom uniknąć błędów i pomyłek, znalazłam rozwiązanie dla trudnych i skomplikowanych spraw.

Bardzo często słyszałam od moich klientów, że mają wrażenie jakby nad ich życiem ciążyło jakieś fatum. Nie mają szczęścia w miłości, chodzą od lekarza do lekarza, pracują od świtu do nocy a pieniędzy brak. Zaczęłam analizować horoskopy tych osób i szukała podobieństw. Dlaczego tak się dzieje. Zauważyłam, że niektóre planety wywierają tylko negatywny wpływ, jakby nie było tej dobrej strony. Od kilku lat pracuję nad autorską metodą odkodowywania negatywnych wpływów planetarnych w horoskopie indywidualnym przy pomocy wahadła UWU. Jeżeli w Twoim życiu dzieje się źle w sferze uczuciowej, finansowej, zawodowej, partnerskie lub zdrowotnej może to oznaczać, że jedna lub więcej planet w Twoim horoskopie indywidualnym została „uszkodzona” i wywiera negatywny wpływ na jedną lub więcej sfer Twojego życia. Zabieg lub rytuał odkodowania, zdejmuje negatywne oddziaływanie planet na Twoje życie.


2,99 PLN Telefon Astrolog, tarocistka

Dyspozycyjność w najbliższych dniach

Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela