Wróżba z kart anielskich

Wróżba z kart anielskich, tarot anielski, czy też wróżba anielska stanowią jedne z popularnych rodzajów wróżb. Wróżby z kart anielskich wykonywane są ze specjalnych kart tarota - kart anielskich. Każdy ma swój, z góry przepowiedziany los. Jednym ze sposobów próby jego poznania jest skorzystanie z usług prawdziwej wróżki, korzystającej z kart anielskich w sposób profesjonalny. Karty anielskie przedstawiają wizerunek aniołów. Odwołują się one do ich rad i opieki. W przypadku kart anielskich, bardzo często odwołują się one do naszego wnętrza, otaczając nas pełną opieką. W szczególności, kiedy zdecydujemy się na dokonanie zmian w naszym życiu, możemy liczyć na pomoc aniołów. Zawsze pomogą one nam dokonać dobrych decyzji w życiu. Nie mówię tutaj, tylko o naszym aniele stróżu, ale o wszystkich aniołach.

Wróżba z kart anielskich – zobacz jak aniołowie mogą pomóc

Prawdziwa wróżka widzi nie tylko karty, ale także intuicja podpowiada jej ukryte znaczenie kart anielskich. Ocenia ona przede wszystkim wzajemne powiązanie kart anielskich, jakie wynikają z ich rozkładu. Należy pamiętać, że wróżby z kart anielskich nie mówią o ostatecznym losie. To co widać w kartach anielskich, nie musi się koniecznie wydarzyć. Wróżby anielskie mogą wskazywać kluczowe wydarzenia, jakie mogą się wydarzyć w naszym życiu. Jednak ostateczna decyzja zawsze należy wyłącznie do nas samych. Zawsze mamy wybór, czy pozostać przy niewłaściwych decyzjach, pozostać z toksycznymi ludźmi, czy może zmienić swoje życie i podjąć odmienne decyzje. Najważniejsze jest jednak to, że każdy los można odwrócić – wystarczą dobre wybory i przemyślane posunięcia w życiu. Karty anielskie online posiadają niezwykłą moc i zanim sięgniemy po tę wróżbę, należy dokładnie przemyśleć pytanie, na jakie chcemy usłyszeć odpowiedź. Otrzymana wróżba anielska może być enigmatyczna, dlatego warto skorzystać z dodatkowych pytań i zadać je wróżce. Uzyskamy wtedy pełen obraz, tego co może nas czekać. Jeżeli dopiero za jakiś czas pojawią się pytania lub wątpliwości do wróżby anielskiej, możemy wrócić do wróżki i uzyskać dodatkowe informacje. Wróżby z kart anielskich mogą być zatem cenną wskazówką. Dlatego postaw karty anielskie u wróżki już dzisiaj.

Ludzkim życiem od zawsze targały wątpliwości. Niepewność tego, co nas czeka w przyszłości, rozważania, czy podjęte przez nas decyzje przyniosą oczekiwane skutki, obawa przed wpływem wydarzeń z przeszłości na nasze przyszłe szczęście. Na wszystkie te pytania człowiek nieustannie poszukuje odpowiedzi.

Pytania stawia każdy

Niezależnie od wierzeń, miejsca zamieszkania czy poziomu aktualnego poziomu wiedzy powszechnej ludzie szukali odpowiedzi wśród gwiazd, układach planet i zjawiskach naturalnych. Od zarania dziejów wierzono, że są na tej ziemi wybrańcy, którym dano możliwość komunikowania się z mocami nadprzyrodzonymi i przebywającymi w zaświatach duchami. Wiara w obecność otaczających człowieka energii przywiodła go do stworzenia ścieżek komunikacyjnych między nim a tymi siłami, które miały pomóc mu w zrozumieniu otaczającej go rzeczywistości, poddać ocenie jego działania, a także wskazać możliwe rozwiązania trapiących go problemów. Najbardziej znaną formą takiej komunikacji są karty Tarota, których budowa opiera się na Arkanach Wielkich i Małych, które uosabiają wpływające na życie ludzkie moce.

O Tarocie krótko

W celach stricte wróżbiarskich pierwszy raz talię Tarota skomponowano w wieku XVIII, jednak posługiwano się nią już wcześniej. Twierdzi się nawet, iż jest to spuścizna po cywilizacji starożytnego Egiptu. W wieku XIX i latach późniejszych powstawały jej kolejne wersje, bazujące na studiach ezoterycznych i badaniach okultystów, łączonych też z dostępną wiedzą na temat kabały. Jednak wiedza tajemna rozprzestrzeniająca się w Europie zawsze obdarzana była srogim spojrzeniem Kościoła, który używając swojej pozycji, budził trwogę wśród bogobojnych wiernych przed ogniem stosu i wiecznym potępieniem. I choć ostatnie oficjalne działania Inkwizycji miały miejsce blisko dwa wieki temu, groźba, a raczej lęk przed dostaniem się pod wpływy sił nieczystych w wielu pozostawał żywy. Dlatego też w drodze licznych przekształceń talii Tarota powstała jego zupełnie nowa forma, znana jako wróżba z Kart Anielskich. Wydawać by się mogło, że jest to tylko sprytny wybieg mający na celu przyciągnięcie uwagi tych, którzy wpływu wiedzy tajemnej na swoje życie się obawiali. Jednak mimo wielu podobieństw, różnice między obiema taliami są znaczące już dla samej istoty wróżby.

Talia Kart Anielskich

Talie Kart Anielskich, podobnie jak talie Tarota, składają się z figur, stanowiących odbicie pewnych mocy, mających wpływ na życie człowieka, jednak już sama ich nazwa wprowadza swoistego rodzaju dysonans w tym porównaniu. Tradycyjne Arkana Wielkie i Małe zastąpiono figurami Aniołów i Archaniołów, takich jak Archanioł Gabriel czy Rafael. Nie należy jednak uznawać, że Wróżby Anielskie mają coś wspólnego z religią w rozumieniu wiary w doktrynę katolicką, w której postacie Aniołów odgrywają znaczące role. Obecność przychylnych człowiekowi istot pozaziemskich, wysłanników niebios, przejawia się w wierzeniach wielu kultur i to właśnie do tych postaci i ich chęci pomocy człowiekowi nawiązali twórcy Kart Anielskich.

Wróżba Anielska dla strapionych

Tak samo, jak Tarot, wróżby z Kart Anielskich mają pomóc nam uświadomić sobie, w jaki sposób podejmowane przez nas działania wpływają na kolejne aspekty naszego życia. W odróżnieniu jednak od tradycyjnej formy Tarota nie podają one wersji bezsprzecznie nadchodzących zdarzeń, dokładnego czasu spełnienia przepowiedni czy też nie udzielają ostrzeżenia przed konkretną osobą. Wynika to głównie z tego, iż Karty Anielskie, jako narzędzie skierowane do wszystkich tych, którzy pragną pomocy i wsparcia, jest o wiele bardziej intuicyjnym pośrednikiem niż talia Tarota, wymagająca zagłębienia się w poszczególne Arkana. Wróżba z Kart Anielskich ma stanowić pomost między człowiekiem poszukującym siły i wiary w pozytywny obrót spraw a jego anielskim stróżem. Anioły, jako istoty pragnące wspomóc swoich podopiecznych, za pośrednictwem Kart mają przesyłać pytającym pozytywną energię i wskazówki kierujące go na drogę ku wytchnieniu i szczęściu. Intuicja, nie znajomość tajników poszczególnych symboli ma tutaj kluczowe znaczenie. Dzięki temu, z pomocy wróżby anielskiej mogą korzystać Ci nawet najmniej w tajemnym świecie doświadczeni. Podstawą jest tutaj wiara w istnienie dobrych sił, których główne dążenia mają na celu udzielenie nam rady i duchowego wsparcie.

Artykuły

Odczyty tarota online
Odczyty tarota online
Poznaj znaczenie snów
Zobacz nasze aktualne promocje