Wróżby z kart lenormand

Wróżby z kart Lenormand wykonywane są przez wróżki dostępne w aurerium.pl. Dzwonisz do wróżki. Zadajesz pytanie. Wróżka postawi karty Lenormand i odpowie na Twoje pytania. Możesz też skorzystać z porad wróżki(tarot Lenormand) poprzez zamówienie rozmowy. W tym celu zakładasz konto w serwisie, doładowujesz środki - wróżka do Ciebie oddzwania. Wróżby z kart Lenormand wykorzystywane są przez doświadczonych wróżbitów. Do wróżenia korzystają oni z 36 kart, które dzieli się na pozytywne (22), negatywne (9) i neutralne (5). Cechą charakterystyczną kart Lenormand jest brak przypisywania znaczenia dla odwróconych kart. Ich nacechowanie pozytywne/negatywne/neutralne wynika z samego rodzaju kart, jaka zostanie wylosowana przez wróżkę.

Karty lenormand online – podział kart

Karty Lenormand pozytywne : Jeździec, Koniczyna, Statek, Dom, Bukiet kwiatów, Dziecko, Niedźwiedź, Gwiazdy, Bocian, Pies, Wieża, Ogród, Serce, Pierścionek, Mężczyzna, Kobieta, Lilie, Słońce, Księżyc, Klucz, Ryby, Kotwica

Karty Lenormand negatywne: Chmury, Wąż, Trumna, Kosa, Rózgi, Lis, Góra, Myszy, Krzyż

Karty Lenormand neutralne: Drzewo, Ptaki, Droga, Książka, List

Postaw karty Lenormand – znaczenie wybranych kart

Karta jeźdźca

Karta przepowiada zazwyczaj sukces, pomyślność i powodzenie. Może sugerować zachodzące zmiany oraz nawiązanie nowych relacji. W sprawach miłosnych oznacza wzajemne zrozumienie między ludźmi oraz rozwój relacji. W sprawach zawodowych karta wskazuje nowe możliwości, dynamiczne i pozytywne zmiany. Sugeruje również napływ pieniędzy. Karta ta też jest tożsama z awansem zawodowym.

Karta koniczyny

Karta ta powiązana jest z zakończeniem pewnego okresu życia, który był pełen żalu i smutku. Karta przynosi szczęście i radość. Jest również synonimem nowego początku i nowej drogi w życiu. Karta jest bardzo pozytywna w szczególności w kontekście spraw osobistych. W kontekście spraw zawodowych przewiduje krótkie podróże oraz szczęśliwe zdarzenia w pracy.

Karta statku

Wylosowanie karty statku symbolizuje nowe możliwości. W szczególności powiązane z podróżą. Karta ta symbolizuje osobę, która dąży do zmian. Powiązana jest ona również z nowymi przedsięwzięciami. W miłościach symbolizuje chęć powrotu uczucia.

Karta domu

Karta to powiązana jest ze spokojem rodzinnym, domowym, stabilnością. Karta ta sugeruje koncentracje na życiu rodzinnym. Ponadto symbolizuje ona pomoc ludzi przyjaznych i szczerych. W sferze uczuciowej oznacza pełną stabilizacje.

Artykuły

Odczyty tarota online
Odczyty tarota online
Poznaj znaczenie snów
Zobacz nasze aktualne promocje