Dostępny
Wróżka Jula Zadzwoń 708 708 181 - 4,92 zł/min

Witam serdecznie, Nazywam się Jasnowidz Jula. Od ponad dziesięciu lat służę osobom, które szukają pomocy w codziennym życiu. Praca z energią oraz rozwój osoby, która do mnie przychodzi, jest najważniejszym elementem mojej pracy. Serdecznie zaprszam :)

Zadzwoń bezpośrednio 708 708 181 - 4,92 zł/min Telefon
Problem z połączeniem PREMIUM?
Jak zmienić limit u operatora sieci
Dostępny
Wróżka Marina Zadzwoń 708 708 177 - 4,92 zł/min

Tarot i numerologia to moje pasje. Prognozowaniem przyszłości zajmuję się od wielu lat. Wróżę z kart tarota. Pracuję również z energią, jestem rytualistką. Wykonuję rytuał oczyszczania energetycznego, synchronizacji czakr i przesyłam pozytywną energię.

Zadzwoń bezpośrednio 708 708 177 - 4,92 zł/min Telefon
Problem z połączeniem PREMIUM?
Jak zmienić limit u operatora sieci
Dostępny
Tarocista Salomon Zadzwoń 708 708 126 - 4,92 zł/min

Należę do kowenu tradycji Garderiańskiej. Posiadam ośmioletnie doświadczenie w ezoteryce w tym Karty Tarota, wahadełka, oczyszczanie, wzmacnianie procesów zdrowotnych za pomocą Magij Ceremonialnej. Dążę do tego by pokazać ludziom prawdę oraz to jak można zmienić swoje życie patrząc przez pryzmat przeszłości. Pomogę również odciąć się od przeszłości.

Zadzwoń bezpośrednio 708 708 126 - 4,92 zł/min Telefon
Problem z połączeniem PREMIUM?
Jak zmienić limit u operatora sieci
Dostępny
Jasnowidz Milagros Zadzwoń 708 708 038 - 4,92 zł/min

Jestem jasnowidzem, medium i posługuje się różnymi kartami aby Ci pomóc. Jeżeli jesteś na rozdrożu dróg to zadzwoń do mnie lub wybierz inną formę kontaktu a wskaże Ci drogę. Jestem lekarzem dusz rozświetlając Twoją drogę.

Zadzwoń bezpośrednio 708 708 038 - 4,92 zł/min Telefon
Problem z połączeniem PREMIUM?
Jak zmienić limit u operatora sieci
Dostępny
Tarocistka Sofii Zadzwoń 708 708 125 - 4,92 zł/min

Witam serdecznie, Już od kilkunastu lat pomagam ludziom za pomocą moich magicznych kart. To co robię taktuję bardzo poważnie i nie ma dla mnie głupich pytań. Pytajcie więc o każdą ważną dla Was sprawę, nie unikajcie pytań, które mogą wydawać Wam się krępujące. Im konkretniejsze pytanie tym bardziej satysfakcjonująca Was odpowiedź. Specjalizuje się: Tarot, karty anielskie, karty cygańskie, karty Oracle, interpretacja snów, astrologia, rozmowa wspierająca

Zadzwoń bezpośrednio 708 708 125 - 4,92 zł/min Telefon
Problem z połączeniem PREMIUM?
Jak zmienić limit u operatora sieci
Dostępny
Wróżka Ewa Zadzwoń 708 708 175 - 4,92 zł/min

Tarot, runy, numerologia, karty anielskie, jasnowidzenie, Reiki. Tymi metodami posługuję się aby pomóc w rozwiązaniu twoich problemów. Uwolnię od lęków,przywrócę Ci radość i harmonię, ukażę przyszłość. Od lat pomagam ludziom. A Tobie w czym mogę pomóc ?

Zadzwoń bezpośrednio 708 708 175 - 4,92 zł/min Telefon
Problem z połączeniem PREMIUM?
Jak zmienić limit u operatora sieci
Dostępny
Wróżka Fabiana Zadzwoń 708 708 184 - 4,92 zł/min

Pomagam odszukać spokój, szczęście, harmonię i radość życia. Do prognozowania przyszłości i odpowiedzi na pytania, służą mojej intuicji od 30 lat karty klasyczne. Jeśli potrzebujecie Państwo pomocy i porady duchowej zapraszam do rozmowy.

Zadzwoń bezpośrednio 708 708 184 - 4,92 zł/min Telefon
Problem z połączeniem PREMIUM?
Jak zmienić limit u operatora sieci
Dostępny
Wróżka Beata Zadzwoń 708 708 179 - 4,92 zł/min

Zapraszam Państwa do korzystanie z porad kart Tarota na różne dziedziny życia. Polecam oczyszczanie energii osób,domów i zwierząt,oczyszczanie i harmonizowań czakr, oczyszczanie karmy na podstawie imion i nazwisk. Oferuję analizę stanu zdrowia.

Zadzwoń bezpośrednio 708 708 179 - 4,92 zł/min Telefon
Problem z połączeniem PREMIUM?
Jak zmienić limit u operatora sieci
Dostępny
Tarocistka Bell Zadzwoń 708 708 172 - 4,92 zł/min

Jasnowidzenie, numerologia, biała magia, praca z kartami Tarota, Anielskimi, Cygańskimi i Runicznymi to wszystko pomoże Ci znaleźć odpowiedź na Twoje pytania. Rozwiąże Twoje problemy, doradzę, przepowiem przyszłość. Ze mną znajdziesz odpowiedź na pyta

Zadzwoń bezpośrednio 708 708 172 - 4,92 zł/min Telefon
Problem z połączeniem PREMIUM?
Jak zmienić limit u operatora sieci
Dostępny
Wróżka Apolonia Zadzwoń 708 708 178 - 4,92 zł/min

Wróżbiarstwem zajmuję się od 15 lat. Tarot stał się wykładnią mojego życia. Wskazał mi moje przeznaczenie. A jest nim przepowiadanie przyszłości i pomaganie innym. Jestem przewodnikiem duchowym. Pozwól oddać się w zaufane ręce. Zapraszam.

Zadzwoń bezpośrednio 708 708 178 - 4,92 zł/min Telefon
Problem z połączeniem PREMIUM?
Jak zmienić limit u operatora sieci
Dostępny
Wróżka Margarita Astro Zadzwoń 708 708 185 - 4,92 zł/min

Przygoda z ezoteryka w mojej rodzinie rozpoczęła się wiele lat temu. Moja babcia pomagała ludziom, już wtedy gdy niewiele się o tym mówiło. Kiedyś takie zdolności bardziej ukrywano...

Zadzwoń bezpośrednio 708 708 185 - 4,92 zł/min Telefon
Problem z połączeniem PREMIUM?
Jak zmienić limit u operatora sieci
Niedostępny
Wróżbita Matheus

Moja własna wypróbowana od lat metoda wróżenia Kartami pozwala odpowiedzieć na pytania o przyszłość (praca, miłość ,rodzina, finanse, znak zodiaku). Będę w stanie odpowiedzieć na każde pytanie.

Niedostępny
Wróżka Ariela

Jeżeli chcesz zmienić swoje życie zrób to teraz nie czekaj na inny moment.

Niedostępny
Wróżka Iweta

Wasze pytania są dla mnie ważne i tak je traktuję. Zawsze mówię, że najważniejsze jest odnalezienie źródła przyczyny niepowodzenia, a kluczem do przyszłości jest teraźniejszość. Pracuję z energiami, oczyszczam, czytam w myślach. Serdecznie zapraszam Was

Niedostępny
Wróżbita Gabriel

Zapraszam na seans z kartami cygańskimi, klasycznymi oraz tarotem i runami. Jestem również mistrzem-nauczycielem Usui Ryoho Reiki. Zajmuję się także radiestezją terapeutyczną.

Niedostępny
Wróżka Aida S

Witaj Drogi Wędrowcze na moim profilu... Jeśli tu już trafiłeś to zapewne potrzebujesz mojej rady i wsparcia... Trochę się pogubiłeś i nie wiesz, w którą stronę ruszyć? Skontaktuj się a znajdziemy najkorzystniejsze dla Ciebie rozwiązanie... Zapraszam serd

Niedostępny
Wróżbita Maciej

Jestem Wróżbita Maciej. Posiadam wieloletnie doświadczenie we wróżeniu z kart tarota i klasycznych, dlatego wróżba Macieja jest dla Ciebie. Stawiam horoskop dzienny. Jeżeli chcesz wiedzieć, co daje Ci w życiu Twój znak zodiaku postaw wróżbę na horoskop dzienny. Jeżeli masz pytania, zadzwoń do mnie! Jako wróżbita Maciej, powiem Ci co w kartach tarota się kryje! Dowiesz się co karty tarota mają Ci do powiedzenia! Tylko teraz profesjonalny wróżbita od 2,99 zł/min. Będę w stanie odpowiedzieć na każde pytanie.

Niedostępny
Wróżbita Łukasz

Jestem Doradcą z powołania, ponieważ jestem 9 numerologiczną

Niedostępny
Wróżka Algiz

Po zalogowaniu czekam na Ciebie

Niedostępny
Jasnowidzka Jowi

Witam serdecznie! Jestem Jasnowidzka Jowi. Wróżeniem i jasnowidzeniem zajmuję się, od bardzo wielu lat. Praktykuję, wiedzę ezoteryczna od 30 lat. Dzięki czemu mogę zrozumieć smutki i problemy innych ludzi. A tym samym pomóc, doradzić. Zapraszam.

Niedostępny
Doradca duchowy Szeptunka

Jesteś na zakręcie - razem poszukajmy drogi.

Niedostępny
Tarocistka Agnelya

Puść lęk, on w niczym Ci nie pomoże a rozmowa ze mną, rozwiąże Twój problem i doda skrzydeł tak potrzebnych, by śmiało iść przez trudy życia.

Niedostępny
Jasnowidz Agnieszka

Witam. Posiadam zdolności jasnowidzenia, dzięki czemu dostrzegam głębiej. Pomagam znaleźć drogę do samorealizacji i lepszego życia. Do każdego problemu podchodzę poważnie i z sercem. Daję też wskazówki jako coach (publikacje są w pełnym opisie).

Niedostępny
Tarocistka Bari

Życie jest jak łódź na morzu, tylko od Ciebie zależy, czy wypadniesz za burtę.

Niedostępny
Aurora Mercouri

Tarot to wspaniałe narzędzie rozwoju. Daje Tobie podgląd na obecną sytuację i ukazuje najbardziej możliwy scenariusz przyszłości. Z pomocą moich kart i numerologii, a także doświadczeń i wiedzy nabytej podczas duchowych podróży, ukażę

Niedostępny
Astrolog Dorian

Witam Cię serdecznie. Już od ponad dwudziestu lat zajmuję się prognozowaniem przyszłości za pomocą kart Tarota, kart Lenormad i kart klasycznych. Metody prognoz, które wypracowałem są oparte na tysiącach skutecznych interpretacji wśród moich klientów. Dodatkowo specjalizuję się w astrologii Horarnej ( pytaniowej ), Astrologii Urodzeniowej, Astrologii Prognostycznej, Astrologii Partnerskiej i Astrologii Elekcyjnej. To pełna gama prawdziwych analiz przyszłości opartych na tysiącletniej wiedzy starożytnych Astrologów.

Niedostępny
Tarocistka Ida

Wróżę z Tarota i kart Lenormand. Wspieram się w moich działaniach na rzecz klientów także numerologią i rytualistyką. Nie oceniam, mam pełne zrozumienie dla wszelkich problemów.

Niedostępny
Wróżbita Sir Gawain

Zapraszam Cię na wielką wyprawę, w trakcie której razem odnajdziemy to co tak bardzo chce dziś być odkryte!

Niedostępny
Aga Ansuz

Wędrowcze... dokąd zmierzasz? trafiłeś tu przez przypadek? to wiedz że przypadków nie ma - wszystko jest po coś...

Dlaczego każdy może skorzystać na posiłkowaniu się w życiu kartami tarota?

Czy wierzysz w przepowiadanie przyszłości, czy też są to dla ciebie jedynie bajki, tarotem możesz posiłkować się nawet jeśli nie jest ci po drodze z czymkolwiek mistycznym, czy magicznym. To okazja, aby wejrzeć w głąb siebie, poukładać myśli, zrozumieć emocje lub znaleźć inspirację i pomysł, jak postępować w trudnych sytuacjach.

Tarot może być świetną pomocą w medytacji. To, co pokażą ci karty, możesz odczytywać na wiele sposobów, a nie jedynie trzymając się dokładnie ich klasycznego znaczenia. Wystarczy, że wsłuchasz się w siebie i pozwolisz swoim myślom swobodnie płynąć. Pod wpływem symboli i obrazów, jakie ukazują karty, może np. natchnąć cię pomysł na rozwiązanie sytuacji, z którą nie mogłeś poradzić sobie już od jakiegoś czasu i nie widziałeś z niej wyjścia. Przeanalizujesz swoje postawy i relacje z ludźmi, uporządkujesz myśli i nabierzesz pozytywnego nastawienia na przyszłość.

Takie osobiste podejście do czytania tarota pozwala na ich interpretację w pełni zgodną z tym, jakie pojawiają się w tobie aktualnie emocje i co jest dla ciebie najistotniejsze. Nie będzie to wróżba, ale pomoc w rozważeniu możliwych opcji i rozwiązań.

Warto wyciszyć i uspokoić się przed próbą medytacji z użyciem kart. Jeśli jesteś np. w bardzo depresyjnym nastroju, tarot i to jak będziesz interpretować dany rozkład, zależeć może mocno od twojego nastawienia. Jeśli myśleć będziesz wyłącznie negatywnie, wszelkie zawarte w tarocie wskazówki będziesz także w taki sposób odczytywać. Potraktuj daną wróżbę osobiście. Niech będzie to twoja rozmowa z samym sobą i interpretowanie nie kart, ale własnych myśli.

Dzięki takim ćwiczeniom tarot stanie się dla ciebie czymś więcej, niż tylko magia, czy zabobon. Dostrzeżesz w nim przyjaciela na trudne chwile. Rozwinie się twój zmysł intuicji oraz umiejętność patrzenia i wychodzenia poza utarte schematy myślenia. Wszystko zależy od twojego nastawienia. Wsłuchaj się więc w siebie i spraw, aby twoja własna intuicja cię poprowadziła. Może warto, aby tarot dostał od ciebie szansę.

Na co powinieneś uważać i co wiedzieć, zanim sięgniesz po karty tarota?

Przede wszystkim, analiza tarota to nie prawda objawiona, czy pewna i nieunikniona wróżba. Nasza przyszłość zależy od nas i naszych decyzji w obliczu wielu spraw. Karty mogą jedynie przestrzegać o konsekwencjach pewnych działań. O ile tarot może stać się narzędziem w rękach osoby świadomej i będącej w stanie otworzyć się na płynące z niego korzyści, zwłaszcza w użytku osobistym, o tyle nie każdy powinien zajmować się wróżeniem z kart tarota dla innych osób. Należy pamiętać, że potrzeba czasu i ćwiczeń, aby na podstawie danego rozkładu móc z czystym sumieniem odpowiadać na zadane nam przez drugą osobę pytania.

Wróżenie z kart i ich analiza obejmuje emocje, które mogą źle wpłynąć na drugą osobę, zwłaszcza jeśli wiadomość odczytana zostanie przez osobę niedoświadczoną. Zarówno tarot partnerski jak i każdy inny rozkład, to nie jedynie znaczenia pojedynczych kart, ale przede wszystkim ich relacja między sobą. Jeśli ktoś zada pytanie o najbliższą przyszłość, a tarot pokażę kartę Śmierci, może ona wzbudzić strach i niepotrzebne negatywne emocje.

Wprawiona wróżka nie popełni tego błędu, jednak osoba niedoświadczona może odczytać tę kartę, jako rychłe zakończenie życia osoby, dla której rozkłada karty lub kogoś z jej otoczenia. Tymczasem karta Śmierci, do której podchodzić trzeba umiarkowanie, w danym rozkładzie (np. gdy chodzi o tarot partnerski) oznaczać może po prostu zamknięcie pewnego etapu, kończące się relacje, ale i nową nadzieję.

Jeśli więc chcesz w przyszłości czytać tarota innym ludziom, poćwicz najpierw na najbliższych osobach. Naucz się znaczeń i powiązań pomiędzy poszczególnymi kartami, zaczynając od Wielkich Arkan, a następnie przechodząc do Małych Arkan. Postaraj się zapamiętać, za jakie pola życia odpowiadają dane symbole (buławy - działanie, rozwój, postęp; kielichy - sfera uczuć, pragnień i emocji, kluczowe gdy chodzi o tarot partnerski; miecze - możliwości i zdolności intelektualne, jakie posiada dana osoba, wrodzone talenty oraz walka o pewne osiągnięcia w życiu; denary - sfera pieniędzy, finansów i życia zawodowego). Sprawdź też, jakie symbole wiążą się, z jakimi znakami zodiaku, co pozwoli na bardziej szczegółowy odczyt. Niektóre znaki, jak np. baran (oznaczony np. kartą Cesarzowej) i skorpion (karta Króla Buław) nie dzielą ze sobą dużego podobieństwa pod względem charakterów, czy oczekiwań.

Jeśli chodzi o rozkład partnerski tarot pokazać może nam pewne kombinacje, które np. powiedzą nam o tym, czy dane osoby do siebie pasują i mają szanse na sukces w danej relacji. Może to być m.in. połączenie Cesarza i Cesarzowej, czy Królowej i Króla kielichów. Wskazuje to także podobieństwa, czy różnice, jakie prezentują sobą dani ludzie.

Przykładowo, Cesarzowa i Król Denarów będą mieli w żuciu dość różne priorytety, jedno skupi się na rozwijaniu uczuć, drugie na budowaniu kariery i majątku. Z kolei Królowa Kielichów i Giermek Kielichów mogą nie dogadać się ze względu na różnice poziomu zaangażowania w dany związek, jakie wykazują obie strony. W tarocie każdy szczegół może mieć znaczenie, a ich analiza obejmuje emocje. Warto więc praktykować i doszukiwać się w kartach wszelkich możliwych między nimi relacji i znaczeń.

Na czym polega tarot partnerski?

Tarot partnerski jest specyficznym rozkładem kart tarota, w którym pytania dotyczą przyszłości związku, wskazówek na temat obecnej sytuacji, trudności, czy występujących po jednej lub drugiej stronie relacji oczekiwań. Może podpowiedzieć, jak rozwiązać problemy, a także wyjaśnić ich podłoże, analizując relację, profil osobowościowy partnerów, emocje, jakie aktualnie odczuwają i przyjmowane przez nich w danym związku i konkretnych sytuacjach postawy. Tarot może także wskazać, czy dana osoba jest naszą bratnią duszą lub kiedy ją spotkamy.

Rozkład partnerski i jego analiza obejmuje emocje, różnice i podobieństwa, myśli i obawy partnera oraz nasze, kierunek, w jakim podążyć może związek. Co ważne, tarot partnerski tak jak każdy inny nie jest wyrytą w kamieniu wróżbą, a raczej pokazaniem możliwych opcji i rozwiązań danej sytuacji. Czasami, aby naprawić pewne relacje, czy zmienić postawy, wystarczy rozmowa.

Czasem wynik na najbliższą przyszłość może sprawiać przykrość, jednak w dłuższej perspektywie oznacza szczęście. Może okazać się, że ktoś nie może pozbierać się po stracie partnera i chciałby, aby wróżka przepowiedziała mu jego powrót. Tymczasem dany rozkład partnerski może podpowiedzieć, że nie ma co marnować energii na daną relację, ponieważ przyszłość ma dla nas w zanadrzu coś dużo lepszego niż zaprzątająca naszą głowę druga osoba. Jeśli karty w rozkładzie jasno pokazują wróżbę mówiącą, że pewna relacja jest jedynie lekcją, warto to zaakceptować. Niekiedy różnice, jakie istnieją pomiędzy ludźmi, są nie do przeskoczenia, a pewne postawy po obu, lub jednej stronie uniemożliwiają, aby dane relacje można było uratować.

Rozkład partnerski - rodzaje

Tarot partnerski można stawiać na wiele różnych sposobów i zadawać pytania zarówno o przeszłość, rozwój czy znaczenie teraźniejszych wydarzeń, najbliższą przyszłość, jak i życie jako całość. Ogólnie rzecz ujmując, w każdym z rozkładów analiza obejmuje emocje, postawy partnerów, podobieństwa i różnice między ich pojmowaniem danej sytuacji oraz ich relacje do siebie nawzajem. Rozkład partnerski nie pozwoli nam dokładnie przeczytać czyichś myśli, ale da nam raczej wgląd w ich stan emocjonalny.

Tarot partnerski - przykładowe rozkłady

Istnieje wiele możliwych typów rozkładów, jakie oferuje tarot partnerski. Oto kilka przykładowych.

Rozkład partnerski z trzema kartami

Jeden z najprostszych rozkładów, jakie oferuje tarot, polecany do szybkiego rozeznania, jak wygląda sytuacja w danej relacji. Połóż kartę po lewej stronie, następnie z prawej, a ostatnią połóż między nimi. Pierwsza oznacza ciebie, twoją rolę w relacji, twoje myśli na swój temat i to, jak wpływasz na wasz związek.

Druga karta z prawej strony opisuje twojego partnera, jego rolę oraz wpływ na relację. Natomiast ostatnia, środkowa karta, to opis waszego związku i jego charakterystyki.

Rozkład partnerski z pięcioma kartami

Pierwszą kartę połóż najdalej po lewej stronie, drugą najdalej po prawej, trzecią na górze, tworząc trójkąt. Czwarta ma swoje miejsce w jego środku, pomiędzy kartą po lewej i prawej, a karta piąta powinna znaleźć się tuż pod nią. Gotowy rozkład wygląda nieco jak choinka.

Karta pierwsza - twoja rola w związku. Karta druga - rola twojego partnera. Karta trzecia, to podstawa związku powstała w przeszłości, wasze początki. Karta numer cztery, to obecna dynamika i sytuacja w związku. Karta piąta to przewidywanie na najbliższą przyszłość.

Rozkład partnerski z siedmioma kartami

Tego typu rozkład tarota jest nieco bardziej zaawansowany, a jego analiza obejmuje emocje i pragnienia partnerów w nieco szerszej perspektywie. Mówi także o fizyczności. Pierwsze dwie karty umieść po lewej, na górze pierwszą, a pod nią drugą. Następnie po prawej stronie na górze umieść trzecią, a pod nią czwartą kartę. Karta piąta, szósta oraz siódma powinny znaleźć się pośrodku, ułożone kolejno od góry do dołu.

Karta pierwsza opisuje twoje pragnienia i oczekiwania w danym związku, natomiast karta druga mówi o oczekiwaniach drugiej osoby. Karta numer trzy to wasze podobieństwa, a karta numer cztery - wasze różnice. Karta piąta opisuje waszą kompatybilność emocjonalną, karta szósta kompatybilność fizyczną, natomiast ostatnia, siódma karta to wgląd w waszą kompatybilność mentalną.

Co oprócz kart tarota? Pomocne sposoby i rytuały

Jeśli chociaż trochę interesujesz się astrologią, wiesz, że tarot nie jest jedyną pomocną opcją, w przypadku pytań o związki. Pamiętaj jedynie, aby przy użyciu każdej z tych metod zastanowić się: "Jakie są moje intencje? Jaką energię zapraszam do swojego życia?".

Jeśli chodzi o związki, warto przeanalizować waszą kompatybilność np. pod względem numerologii. Niektóre liczby są dla siebie stworzone, a inne nie będą się wręcz mogły znieść. Nie oznacza to, że związek jest kompletnie niemożliwy. Wymagać będzie jednak pracy. Kolejną opcją jest wróżenie za pomocą run. Można robić to na wiele sposobów, ale najprostszym jest zadanie pytania, skupienie się na nim i wylosowanie z woreczka jednej runy oraz jej przeanalizowanie.

Jeśli szukasz czegoś, co jest jeszcze prostsze, zastanów się nad użyciem wahadełka. Zadaj w myślach lub na głos pytanie, skup na nim swoje myśli. Chwyć sznurek pomiędzy kciuk i palec wskazujący, oprzyj rękę na blacie, powoli opuść wahadełko i sprawdź, czy odchyla się w prawo odpowiedź "tak"), czy w lewo ("nie").

 

 

Dlaczego każdy może skorzystać na posiłkowaniu się w życiu kartami tarota?

Czy wierzysz w przepowiadanie przyszłości, czy też są to dla ciebie jedynie bajki, tarotem możesz posiłkować się nawet jeśli nie jest ci po drodze z czymkolwiek mistycznym, czy magicznym. To okazja, aby wejrzeć w głąb siebie, poukładać myśli, zrozumieć emocje lub znaleźć inspirację i pomysł, jak postępować w trudnych sytuacjach.

Tarot może być świetną pomocą w medytacji. To, co pokażą ci karty, możesz odczytywać na wiele sposobów, a nie jedynie trzymając się dokładnie ich klasycznego znaczenia. Wystarczy, że wsłuchasz się w siebie i pozwolisz swoim myślom swobodnie płynąć. Pod wpływem symboli i obrazów, jakie ukazują karty, może np. natchnąć cię pomysł na rozwiązanie sytuacji, z którą nie mogłeś poradzić sobie już od jakiegoś czasu i nie widziałeś z niej wyjścia. Przeanalizujesz swoje postawy i relacje z ludźmi, uporządkujesz myśli i nabierzesz pozytywnego nastawienia na przyszłość.

Takie osobiste podejście do czytania tarota pozwala na ich interpretację w pełni zgodną z tym, jakie pojawiają się w tobie aktualnie emocje i co jest dla ciebie najistotniejsze. Nie będzie to wróżba, ale pomoc w rozważeniu możliwych opcji i rozwiązań.

Warto wyciszyć i uspokoić się przed próbą medytacji z użyciem kart. Jeśli jesteś np. w bardzo depresyjnym nastroju, tarot i to jak będziesz interpretować dany rozkład, zależeć może mocno od twojego nastawienia. Jeśli myśleć będziesz wyłącznie negatywnie, wszelkie zawarte w tarocie wskazówki będziesz także w taki sposób odczytywać. Potraktuj daną wróżbę osobiście. Niech będzie to twoja rozmowa z samym sobą i interpretowanie nie kart, ale własnych myśli.

Dzięki takim ćwiczeniom tarot stanie się dla ciebie czymś więcej, niż tylko magia, czy zabobon. Dostrzeżesz w nim przyjaciela na trudne chwile. Rozwinie się twój zmysł intuicji oraz umiejętność patrzenia i wychodzenia poza utarte schematy myślenia. Wszystko zależy od twojego nastawienia. Wsłuchaj się więc w siebie i spraw, aby twoja własna intuicja cię poprowadziła. Może warto, aby tarot dostał od ciebie szansę.

Na co powinieneś uważać i co wiedzieć, zanim sięgniesz po karty tarota?

Przede wszystkim, analiza tarota to nie prawda objawiona, czy pewna i nieunikniona wróżba. Nasza przyszłość zależy od nas i naszych decyzji w obliczu wielu spraw. Karty mogą jedynie przestrzegać o konsekwencjach pewnych działań. O ile tarot może stać się narzędziem w rękach osoby świadomej i będącej w stanie otworzyć się na płynące z niego korzyści, zwłaszcza w użytku osobistym, o tyle nie każdy powinien zajmować się wróżeniem z kart tarota dla innych osób. Należy pamiętać, że potrzeba czasu i ćwiczeń, aby na podstawie danego rozkładu móc z czystym sumieniem odpowiadać na zadane nam przez drugą osobę pytania.

Wróżenie z kart i ich analiza obejmuje emocje, które mogą źle wpłynąć na drugą osobę, zwłaszcza jeśli wiadomość odczytana zostanie przez osobę niedoświadczoną. Zarówno tarot partnerski jak i każdy inny rozkład, to nie jedynie znaczenia pojedynczych kart, ale przede wszystkim ich relacja między sobą. Jeśli ktoś zada pytanie o najbliższą przyszłość, a tarot pokażę kartę Śmierci, może ona wzbudzić strach i niepotrzebne negatywne emocje.

Wprawiona wróżka nie popełni tego błędu, jednak osoba niedoświadczona może odczytać tę kartę, jako rychłe zakończenie życia osoby, dla której rozkłada karty lub kogoś z jej otoczenia. Tymczasem karta Śmierci, do której podchodzić trzeba umiarkowanie, w danym rozkładzie (np. gdy chodzi o tarot partnerski) oznaczać może po prostu zamknięcie pewnego etapu, kończące się relacje, ale i nową nadzieję.

Jeśli więc chcesz w przyszłości czytać tarota innym ludziom, poćwicz najpierw na najbliższych osobach. Naucz się znaczeń i powiązań pomiędzy poszczególnymi kartami, zaczynając od Wielkich Arkan, a następnie przechodząc do Małych Arkan. Postaraj się zapamiętać, za jakie pola życia odpowiadają dane symbole (buławy - działanie, rozwój, postęp; kielichy - sfera uczuć, pragnień i emocji, kluczowe gdy chodzi o tarot partnerski; miecze - możliwości i zdolności intelektualne, jakie posiada dana osoba, wrodzone talenty oraz walka o pewne osiągnięcia w życiu; denary - sfera pieniędzy, finansów i życia zawodowego). Sprawdź też, jakie symbole wiążą się, z jakimi znakami zodiaku, co pozwoli na bardziej szczegółowy odczyt. Niektóre znaki, jak np. baran (oznaczony np. kartą Cesarzowej) i skorpion (karta Króla Buław) nie dzielą ze sobą dużego podobieństwa pod względem charakterów, czy oczekiwań.

Jeśli chodzi o rozkład partnerski tarot pokazać może nam pewne kombinacje, które np. powiedzą nam o tym, czy dane osoby do siebie pasują i mają szanse na sukces w danej relacji. Może to być m.in. połączenie Cesarza i Cesarzowej, czy Królowej i Króla kielichów. Wskazuje to także podobieństwa, czy różnice, jakie prezentują sobą dani ludzie.

Przykładowo, Cesarzowa i Król Denarów będą mieli w żuciu dość różne priorytety, jedno skupi się na rozwijaniu uczuć, drugie na budowaniu kariery i majątku. Z kolei Królowa Kielichów i Giermek Kielichów mogą nie dogadać się ze względu na różnice poziomu zaangażowania w dany związek, jakie wykazują obie strony. W tarocie każdy szczegół może mieć znaczenie, a ich analiza obejmuje emocje. Warto więc praktykować i doszukiwać się w kartach wszelkich możliwych między nimi relacji i znaczeń.

Na czym polega tarot partnerski?

Tarot partnerski jest specyficznym rozkładem kart tarota, w którym pytania dotyczą przyszłości związku, wskazówek na temat obecnej sytuacji, trudności, czy występujących po jednej lub drugiej stronie relacji oczekiwań. Może podpowiedzieć, jak rozwiązać problemy, a także wyjaśnić ich podłoże, analizując relację, profil osobowościowy partnerów, emocje, jakie aktualnie odczuwają i przyjmowane przez nich w danym związku i konkretnych sytuacjach postawy. Tarot może także wskazać, czy dana osoba jest naszą bratnią duszą lub kiedy ją spotkamy.

Rozkład partnerski i jego analiza obejmuje emocje, różnice i podobieństwa, myśli i obawy partnera oraz nasze, kierunek, w jakim podążyć może związek. Co ważne, tarot partnerski tak jak każdy inny nie jest wyrytą w kamieniu wróżbą, a raczej pokazaniem możliwych opcji i rozwiązań danej sytuacji. Czasami, aby naprawić pewne relacje, czy zmienić postawy, wystarczy rozmowa.

Czasem wynik na najbliższą przyszłość może sprawiać przykrość, jednak w dłuższej perspektywie oznacza szczęście. Może okazać się, że ktoś nie może pozbierać się po stracie partnera i chciałby, aby wróżka przepowiedziała mu jego powrót. Tymczasem dany rozkład partnerski może podpowiedzieć, że nie ma co marnować energii na daną relację, ponieważ przyszłość ma dla nas w zanadrzu coś dużo lepszego niż zaprzątająca naszą głowę druga osoba. Jeśli karty w rozkładzie jasno pokazują wróżbę mówiącą, że pewna relacja jest jedynie lekcją, warto to zaakceptować. Niekiedy różnice, jakie istnieją pomiędzy ludźmi, są nie do przeskoczenia, a pewne postawy po obu, lub jednej stronie uniemożliwiają, aby dane relacje można było uratować.

Rozkład partnerski - rodzaje

Tarot partnerski można stawiać na wiele różnych sposobów i zadawać pytania zarówno o przeszłość, rozwój czy znaczenie teraźniejszych wydarzeń, najbliższą przyszłość, jak i życie jako całość. Ogólnie rzecz ujmując, w każdym z rozkładów analiza obejmuje emocje, postawy partnerów, podobieństwa i różnice między ich pojmowaniem danej sytuacji oraz ich relacje do siebie nawzajem. Rozkład partnerski nie pozwoli nam dokładnie przeczytać czyichś myśli, ale da nam raczej wgląd w ich stan emocjonalny.

Tarot partnerski - przykładowe rozkłady

Istnieje wiele możliwych typów rozkładów, jakie oferuje tarot partnerski. Oto kilka przykładowych.

Rozkład partnerski z trzema kartami

Jeden z najprostszych rozkładów, jakie oferuje tarot, polecany do szybkiego rozeznania, jak wygląda sytuacja w danej relacji. Połóż kartę po lewej stronie, następnie z prawej, a ostatnią połóż między nimi. Pierwsza oznacza ciebie, twoją rolę w relacji, twoje myśli na swój temat i to, jak wpływasz na wasz związek.

Druga karta z prawej strony opisuje twojego partnera, jego rolę oraz wpływ na relację. Natomiast ostatnia, środkowa karta, to opis waszego związku i jego charakterystyki.

Rozkład partnerski z pięcioma kartami

Pierwszą kartę połóż najdalej po lewej stronie, drugą najdalej po prawej, trzecią na górze, tworząc trójkąt. Czwarta ma swoje miejsce w jego środku, pomiędzy kartą po lewej i prawej, a karta piąta powinna znaleźć się tuż pod nią. Gotowy rozkład wygląda nieco jak choinka.

Karta pierwsza - twoja rola w związku. Karta druga - rola twojego partnera. Karta trzecia, to podstawa związku powstała w przeszłości, wasze początki. Karta numer cztery, to obecna dynamika i sytuacja w związku. Karta piąta to przewidywanie na najbliższą przyszłość.

Rozkład partnerski z siedmioma kartami

Tego typu rozkład tarota jest nieco bardziej zaawansowany, a jego analiza obejmuje emocje i pragnienia partnerów w nieco szerszej perspektywie. Mówi także o fizyczności. Pierwsze dwie karty umieść po lewej, na górze pierwszą, a pod nią drugą. Następnie po prawej stronie na górze umieść trzecią, a pod nią czwartą kartę. Karta piąta, szósta oraz siódma powinny znaleźć się pośrodku, ułożone kolejno od góry do dołu.

Karta pierwsza opisuje twoje pragnienia i oczekiwania w danym związku, natomiast karta druga mówi o oczekiwaniach drugiej osoby. Karta numer trzy to wasze podobieństwa, a karta numer cztery - wasze różnice. Karta piąta opisuje waszą kompatybilność emocjonalną, karta szósta kompatybilność fizyczną, natomiast ostatnia, siódma karta to wgląd w waszą kompatybilność mentalną.

Co oprócz kart tarota? Pomocne sposoby i rytuały

Jeśli chociaż trochę interesujesz się astrologią, wiesz, że tarot nie jest jedyną pomocną opcją, w przypadku pytań o związki. Pamiętaj jedynie, aby przy użyciu każdej z tych metod zastanowić się: "Jakie są moje intencje? Jaką energię zapraszam do swojego życia?".

Jeśli chodzi o związki, warto przeanalizować waszą kompatybilność np. pod względem numerologii. Niektóre liczby są dla siebie stworzone, a inne nie będą się wręcz mogły znieść. Nie oznacza to, że związek jest kompletnie niemożliwy. Wymagać będzie jednak pracy. Kolejną opcją jest wróżenie za pomocą run. Można robić to na wiele sposobów, ale najprostszym jest zadanie pytania, skupienie się na nim i wylosowanie z woreczka jednej runy oraz jej przeanalizowanie.

Jeśli szukasz czegoś, co jest jeszcze prostsze, zastanów się nad użyciem wahadełka. Zadaj w myślach lub na głos pytanie, skup na nim swoje myśli. Chwyć sznurek pomiędzy kciuk i palec wskazujący, oprzyj rękę na blacie, powoli opuść wahadełko i sprawdź, czy odchyla się w prawo odpowiedź "tak"), czy w lewo ("nie").