Tarot partnerski

Karty tarota stanowią pomoc i wskazówkę zarówno na najbliższą przyszłość, jak dalsze plany. Pytania, na które odpowiada wróżka, dotyczą tematów takich jak zdrowie, pieniądze, finanse, przyjaźń i innego rodzaju relacje. Jednymi z najpopularniejszych pytań dotyczących przyszłości, są te na temat związków. Tarot partnerski jest idealnym rozwiązaniem dla osób, które interesują się białą magią i chcą wskazówek o tym, jakie decyzje podjąć oraz jaka przyszłość czeka ich i ich partnera. Zapraszam do lektury o tym, co powinieneś wiedzieć przed spotkaniem z wróżką lub samodzielnym rozkładaniu kart, jak wygląda czytanie kart tarota w rozkładzie partnerskim oraz jakie inne sposoby zrozumienia teraźniejszości i przyszłości znaleźć można w astrologii.Karty tarota stanowią pomoc i wskazówkę zarówno na najbliższą przyszłość, jak dalsze plany. Pytania, na które odpowiada wróżka, dotyczą tematów takich jak zdrowie, pieniądze, finanse, przyjaźń i innego rodzaju relacje. Jednymi z najpopularniejszych pytań dotyczących przyszłości, są te na temat związków. Tarot partnerski jest idealnym rozwiązaniem dla osób, które interesują się białą magią i chcą wskazówek o tym, jakie decyzje podjąć oraz jaka przyszłość czeka ich i ich partnera. Zapraszam do lektury o tym, co powinieneś wiedzieć przed spotkaniem z wróżką lub samodzielnym rozkładaniu kart, jak wygląda czytanie kart tarota w rozkładzie partnerskim oraz jakie inne sposoby zrozumienia teraźniejszości i przyszłości znaleźć można w astrologii.

Dlaczego każdy może skorzystać na posiłkowaniu się w życiu kartami tarota?

Czy wierzysz w przepowiadanie przyszłości, czy też są to dla ciebie jedynie bajki, tarotem możesz posiłkować się nawet jeśli nie jest ci po drodze z czymkolwiek mistycznym, czy magicznym. To okazja, aby wejrzeć w głąb siebie, poukładać myśli, zrozumieć emocje lub znaleźć inspirację i pomysł, jak postępować w trudnych sytuacjach.

Tarot może być świetną pomocą w medytacji. To, co pokażą ci karty, możesz odczytywać na wiele sposobów, a nie jedynie trzymając się dokładnie ich klasycznego znaczenia. Wystarczy, że wsłuchasz się w siebie i pozwolisz swoim myślom swobodnie płynąć. Pod wpływem symboli i obrazów, jakie ukazują karty, może np. natchnąć cię pomysł na rozwiązanie sytuacji, z którą nie mogłeś poradzić sobie już od jakiegoś czasu i nie widziałeś z niej wyjścia. Przeanalizujesz swoje postawy i relacje z ludźmi, uporządkujesz myśli i nabierzesz pozytywnego nastawienia na przyszłość.

Takie osobiste podejście do czytania tarota pozwala na ich interpretację w pełni zgodną z tym, jakie pojawiają się w tobie aktualnie emocje i co jest dla ciebie najistotniejsze. Nie będzie to wróżba, ale pomoc w rozważeniu możliwych opcji i rozwiązań.

Warto wyciszyć i uspokoić się przed próbą medytacji z użyciem kart. Jeśli jesteś np. w bardzo depresyjnym nastroju, tarot i to jak będziesz interpretować dany rozkład, zależeć może mocno od twojego nastawienia. Jeśli myśleć będziesz wyłącznie negatywnie, wszelkie zawarte w tarocie wskazówki będziesz także w taki sposób odczytywać. Potraktuj daną wróżbę osobiście. Niech będzie to twoja rozmowa z samym sobą i interpretowanie nie kart, ale własnych myśli.

Dzięki takim ćwiczeniom tarot stanie się dla ciebie czymś więcej, niż tylko magia, czy zabobon. Dostrzeżesz w nim przyjaciela na trudne chwile. Rozwinie się twój zmysł intuicji oraz umiejętność patrzenia i wychodzenia poza utarte schematy myślenia. Wszystko zależy od twojego nastawienia. Wsłuchaj się więc w siebie i spraw, aby twoja własna intuicja cię poprowadziła. Może warto, aby tarot dostał od ciebie szansę.

Na co powinieneś uważać i co wiedzieć, zanim sięgniesz po karty tarota?

Przede wszystkim, analiza tarota to nie prawda objawiona, czy pewna i nieunikniona wróżba. Nasza przyszłość zależy od nas i naszych decyzji w obliczu wielu spraw. Karty mogą jedynie przestrzegać o konsekwencjach pewnych działań. O ile tarot może stać się narzędziem w rękach osoby świadomej i będącej w stanie otworzyć się na płynące z niego korzyści, zwłaszcza w użytku osobistym, o tyle nie każdy powinien zajmować się wróżeniem z kart tarota dla innych osób. Należy pamiętać, że potrzeba czasu i ćwiczeń, aby na podstawie danego rozkładu móc z czystym sumieniem odpowiadać na zadane nam przez drugą osobę pytania.

Wróżenie z kart i ich analiza obejmuje emocje, które mogą źle wpłynąć na drugą osobę, zwłaszcza jeśli wiadomość odczytana zostanie przez osobę niedoświadczoną. Zarówno tarot partnerski jak i każdy inny rozkład, to nie jedynie znaczenia pojedynczych kart, ale przede wszystkim ich relacja między sobą. Jeśli ktoś zada pytanie o najbliższą przyszłość, a tarot pokażę kartę Śmierci, może ona wzbudzić strach i niepotrzebne negatywne emocje.

Wprawiona wróżka nie popełni tego błędu, jednak osoba niedoświadczona może odczytać tę kartę, jako rychłe zakończenie życia osoby, dla której rozkłada karty lub kogoś z jej otoczenia. Tymczasem karta Śmierci, do której podchodzić trzeba umiarkowanie, w danym rozkładzie (np. gdy chodzi o tarot partnerski) oznaczać może po prostu zamknięcie pewnego etapu, kończące się relacje, ale i nową nadzieję.

Jeśli więc chcesz w przyszłości czytać tarota innym ludziom, poćwicz najpierw na najbliższych osobach. Naucz się znaczeń i powiązań pomiędzy poszczególnymi kartami, zaczynając od Wielkich Arkan, a następnie przechodząc do Małych Arkan. Postaraj się zapamiętać, za jakie pola życia odpowiadają dane symbole (buławy - działanie, rozwój, postęp; kielichy - sfera uczuć, pragnień i emocji, kluczowe gdy chodzi o tarot partnerski; miecze - możliwości i zdolności intelektualne, jakie posiada dana osoba, wrodzone talenty oraz walka o pewne osiągnięcia w życiu; denary - sfera pieniędzy, finansów i życia zawodowego). Sprawdź też, jakie symbole wiążą się, z jakimi znakami zodiaku, co pozwoli na bardziej szczegółowy odczyt. Niektóre znaki, jak np. baran (oznaczony np. kartą Cesarzowej) i skorpion (karta Króla Buław) nie dzielą ze sobą dużego podobieństwa pod względem charakterów, czy oczekiwań.

Jeśli chodzi o rozkład partnerski tarot pokazać może nam pewne kombinacje, które np. powiedzą nam o tym, czy dane osoby do siebie pasują i mają szanse na sukces w danej relacji. Może to być m.in. połączenie Cesarza i Cesarzowej, czy Królowej i Króla kielichów. Wskazuje to także podobieństwa, czy różnice, jakie prezentują sobą dani ludzie.

Przykładowo, Cesarzowa i Król Denarów będą mieli w żuciu dość różne priorytety, jedno skupi się na rozwijaniu uczuć, drugie na budowaniu kariery i majątku. Z kolei Królowa Kielichów i Giermek Kielichów mogą nie dogadać się ze względu na różnice poziomu zaangażowania w dany związek, jakie wykazują obie strony. W tarocie każdy szczegół może mieć znaczenie, a ich analiza obejmuje emocje. Warto więc praktykować i doszukiwać się w kartach wszelkich możliwych między nimi relacji i znaczeń.

Na czym polega tarot partnerski?

Tarot partnerski jest specyficznym rozkładem kart tarota, w którym pytania dotyczą przyszłości związku, wskazówek na temat obecnej sytuacji, trudności, czy występujących po jednej lub drugiej stronie relacji oczekiwań. Może podpowiedzieć, jak rozwiązać problemy, a także wyjaśnić ich podłoże, analizując relację, profil osobowościowy partnerów, emocje, jakie aktualnie odczuwają i przyjmowane przez nich w danym związku i konkretnych sytuacjach postawy. Tarot może także wskazać, czy dana osoba jest naszą bratnią duszą lub kiedy ją spotkamy.

Rozkład partnerski i jego analiza obejmuje emocje, różnice i podobieństwa, myśli i obawy partnera oraz nasze, kierunek, w jakim podążyć może związek. Co ważne, tarot partnerski tak jak każdy inny nie jest wyrytą w kamieniu wróżbą, a raczej pokazaniem możliwych opcji i rozwiązań danej sytuacji. Czasami, aby naprawić pewne relacje, czy zmienić postawy, wystarczy rozmowa.

Czasem wynik na najbliższą przyszłość może sprawiać przykrość, jednak w dłuższej perspektywie oznacza szczęście. Może okazać się, że ktoś nie może pozbierać się po stracie partnera i chciałby, aby wróżka przepowiedziała mu jego powrót. Tymczasem dany rozkład partnerski może podpowiedzieć, że nie ma co marnować energii na daną relację, ponieważ przyszłość ma dla nas w zanadrzu coś dużo lepszego niż zaprzątająca naszą głowę druga osoba. Jeśli karty w rozkładzie jasno pokazują wróżbę mówiącą, że pewna relacja jest jedynie lekcją, warto to zaakceptować. Niekiedy różnice, jakie istnieją pomiędzy ludźmi, są nie do przeskoczenia, a pewne postawy po obu, lub jednej stronie uniemożliwiają, aby dane relacje można było uratować.

Rozkład partnerski - rodzaje

Tarot partnerski można stawiać na wiele różnych sposobów i zadawać pytania zarówno o przeszłość, rozwój czy znaczenie teraźniejszych wydarzeń, najbliższą przyszłość, jak i życie jako całość. Ogólnie rzecz ujmując, w każdym z rozkładów analiza obejmuje emocje, postawy partnerów, podobieństwa i różnice między ich pojmowaniem danej sytuacji oraz ich relacje do siebie nawzajem. Rozkład partnerski nie pozwoli nam dokładnie przeczytać czyichś myśli, ale da nam raczej wgląd w ich stan emocjonalny.

Tarot partnerski - przykładowe rozkłady

Istnieje wiele możliwych typów rozkładów, jakie oferuje tarot partnerski. Oto kilka przykładowych.

Rozkład partnerski z trzema kartami

Jeden z najprostszych rozkładów, jakie oferuje tarot, polecany do szybkiego rozeznania, jak wygląda sytuacja w danej relacji. Połóż kartę po lewej stronie, następnie z prawej, a ostatnią połóż między nimi. Pierwsza oznacza ciebie, twoją rolę w relacji, twoje myśli na swój temat i to, jak wpływasz na wasz związek.

Druga karta z prawej strony opisuje twojego partnera, jego rolę oraz wpływ na relację. Natomiast ostatnia, środkowa karta, to opis waszego związku i jego charakterystyki.

Rozkład partnerski z pięcioma kartami

Pierwszą kartę połóż najdalej po lewej stronie, drugą najdalej po prawej, trzecią na górze, tworząc trójkąt. Czwarta ma swoje miejsce w jego środku, pomiędzy kartą po lewej i prawej, a karta piąta powinna znaleźć się tuż pod nią. Gotowy rozkład wygląda nieco jak choinka.

Karta pierwsza - twoja rola w związku. Karta druga - rola twojego partnera. Karta trzecia, to podstawa związku powstała w przeszłości, wasze początki. Karta numer cztery, to obecna dynamika i sytuacja w związku. Karta piąta to przewidywanie na najbliższą przyszłość.

Rozkład partnerski z siedmioma kartami

Tego typu rozkład tarota jest nieco bardziej zaawansowany, a jego analiza obejmuje emocje i pragnienia partnerów w nieco szerszej perspektywie. Mówi także o fizyczności. Pierwsze dwie karty umieść po lewej, na górze pierwszą, a pod nią drugą. Następnie po prawej stronie na górze umieść trzecią, a pod nią czwartą kartę. Karta piąta, szósta oraz siódma powinny znaleźć się pośrodku, ułożone kolejno od góry do dołu.

Karta pierwsza opisuje twoje pragnienia i oczekiwania w danym związku, natomiast karta druga mówi o oczekiwaniach drugiej osoby. Karta numer trzy to wasze podobieństwa, a karta numer cztery - wasze różnice. Karta piąta opisuje waszą kompatybilność emocjonalną, karta szósta kompatybilność fizyczną, natomiast ostatnia, siódma karta to wgląd w waszą kompatybilność mentalną.

Co oprócz kart tarota? Pomocne sposoby i rytuały

Jeśli chociaż trochę interesujesz się astrologią, wiesz, że tarot nie jest jedyną pomocną opcją, w przypadku pytań o związki. Pamiętaj jedynie, aby przy użyciu każdej z tych metod zastanowić się: "Jakie są moje intencje? Jaką energię zapraszam do swojego życia?".

Jeśli chodzi o związki, warto przeanalizować waszą kompatybilność np. pod względem numerologii. Niektóre liczby są dla siebie stworzone, a inne nie będą się wręcz mogły znieść. Nie oznacza to, że związek jest kompletnie niemożliwy. Wymagać będzie jednak pracy. Kolejną opcją jest wróżenie za pomocą run. Można robić to na wiele sposobów, ale najprostszym jest zadanie pytania, skupienie się na nim i wylosowanie z woreczka jednej runy oraz jej przeanalizowanie.

Jeśli szukasz czegoś, co jest jeszcze prostsze, zastanów się nad użyciem wahadełka. Zadaj w myślach lub na głos pytanie, skup na nim swoje myśli. Chwyć sznurek pomiędzy kciuk i palec wskazujący, oprzyj rękę na blacie, powoli opuść wahadełko i sprawdź, czy odchyla się w prawo odpowiedź "tak"), czy w lewo ("nie").

 

 

Dlaczego każdy może skorzystać na posiłkowaniu się w życiu kartami tarota?

Czy wierzysz w przepowiadanie przyszłości, czy też są to dla ciebie jedynie bajki, tarotem możesz posiłkować się nawet jeśli nie jest ci po drodze z czymkolwiek mistycznym, czy magicznym. To okazja, aby wejrzeć w głąb siebie, poukładać myśli, zrozumieć emocje lub znaleźć inspirację i pomysł, jak postępować w trudnych sytuacjach.

Tarot może być świetną pomocą w medytacji. To, co pokażą ci karty, możesz odczytywać na wiele sposobów, a nie jedynie trzymając się dokładnie ich klasycznego znaczenia. Wystarczy, że wsłuchasz się w siebie i pozwolisz swoim myślom swobodnie płynąć. Pod wpływem symboli i obrazów, jakie ukazują karty, może np. natchnąć cię pomysł na rozwiązanie sytuacji, z którą nie mogłeś poradzić sobie już od jakiegoś czasu i nie widziałeś z niej wyjścia. Przeanalizujesz swoje postawy i relacje z ludźmi, uporządkujesz myśli i nabierzesz pozytywnego nastawienia na przyszłość.

Takie osobiste podejście do czytania tarota pozwala na ich interpretację w pełni zgodną z tym, jakie pojawiają się w tobie aktualnie emocje i co jest dla ciebie najistotniejsze. Nie będzie to wróżba, ale pomoc w rozważeniu możliwych opcji i rozwiązań.

Warto wyciszyć i uspokoić się przed próbą medytacji z użyciem kart. Jeśli jesteś np. w bardzo depresyjnym nastroju, tarot i to jak będziesz interpretować dany rozkład, zależeć może mocno od twojego nastawienia. Jeśli myśleć będziesz wyłącznie negatywnie, wszelkie zawarte w tarocie wskazówki będziesz także w taki sposób odczytywać. Potraktuj daną wróżbę osobiście. Niech będzie to twoja rozmowa z samym sobą i interpretowanie nie kart, ale własnych myśli.

Dzięki takim ćwiczeniom tarot stanie się dla ciebie czymś więcej, niż tylko magia, czy zabobon. Dostrzeżesz w nim przyjaciela na trudne chwile. Rozwinie się twój zmysł intuicji oraz umiejętność patrzenia i wychodzenia poza utarte schematy myślenia. Wszystko zależy od twojego nastawienia. Wsłuchaj się więc w siebie i spraw, aby twoja własna intuicja cię poprowadziła. Może warto, aby tarot dostał od ciebie szansę.

Na co powinieneś uważać i co wiedzieć, zanim sięgniesz po karty tarota?

Przede wszystkim, analiza tarota to nie prawda objawiona, czy pewna i nieunikniona wróżba. Nasza przyszłość zależy od nas i naszych decyzji w obliczu wielu spraw. Karty mogą jedynie przestrzegać o konsekwencjach pewnych działań. O ile tarot może stać się narzędziem w rękach osoby świadomej i będącej w stanie otworzyć się na płynące z niego korzyści, zwłaszcza w użytku osobistym, o tyle nie każdy powinien zajmować się wróżeniem z kart tarota dla innych osób. Należy pamiętać, że potrzeba czasu i ćwiczeń, aby na podstawie danego rozkładu móc z czystym sumieniem odpowiadać na zadane nam przez drugą osobę pytania.

Wróżenie z kart i ich analiza obejmuje emocje, które mogą źle wpłynąć na drugą osobę, zwłaszcza jeśli wiadomość odczytana zostanie przez osobę niedoświadczoną. Zarówno tarot partnerski jak i każdy inny rozkład, to nie jedynie znaczenia pojedynczych kart, ale przede wszystkim ich relacja między sobą. Jeśli ktoś zada pytanie o najbliższą przyszłość, a tarot pokażę kartę Śmierci, może ona wzbudzić strach i niepotrzebne negatywne emocje.

Wprawiona wróżka nie popełni tego błędu, jednak osoba niedoświadczona może odczytać tę kartę, jako rychłe zakończenie życia osoby, dla której rozkłada karty lub kogoś z jej otoczenia. Tymczasem karta Śmierci, do której podchodzić trzeba umiarkowanie, w danym rozkładzie (np. gdy chodzi o tarot partnerski) oznaczać może po prostu zamknięcie pewnego etapu, kończące się relacje, ale i nową nadzieję.

Jeśli więc chcesz w przyszłości czytać tarota innym ludziom, poćwicz najpierw na najbliższych osobach. Naucz się znaczeń i powiązań pomiędzy poszczególnymi kartami, zaczynając od Wielkich Arkan, a następnie przechodząc do Małych Arkan. Postaraj się zapamiętać, za jakie pola życia odpowiadają dane symbole (buławy - działanie, rozwój, postęp; kielichy - sfera uczuć, pragnień i emocji, kluczowe gdy chodzi o tarot partnerski; miecze - możliwości i zdolności intelektualne, jakie posiada dana osoba, wrodzone talenty oraz walka o pewne osiągnięcia w życiu; denary - sfera pieniędzy, finansów i życia zawodowego). Sprawdź też, jakie symbole wiążą się, z jakimi znakami zodiaku, co pozwoli na bardziej szczegółowy odczyt. Niektóre znaki, jak np. baran (oznaczony np. kartą Cesarzowej) i skorpion (karta Króla Buław) nie dzielą ze sobą dużego podobieństwa pod względem charakterów, czy oczekiwań.

Jeśli chodzi o rozkład partnerski tarot pokazać może nam pewne kombinacje, które np. powiedzą nam o tym, czy dane osoby do siebie pasują i mają szanse na sukces w danej relacji. Może to być m.in. połączenie Cesarza i Cesarzowej, czy Królowej i Króla kielichów. Wskazuje to także podobieństwa, czy różnice, jakie prezentują sobą dani ludzie.

Przykładowo, Cesarzowa i Król Denarów będą mieli w żuciu dość różne priorytety, jedno skupi się na rozwijaniu uczuć, drugie na budowaniu kariery i majątku. Z kolei Królowa Kielichów i Giermek Kielichów mogą nie dogadać się ze względu na różnice poziomu zaangażowania w dany związek, jakie wykazują obie strony. W tarocie każdy szczegół może mieć znaczenie, a ich analiza obejmuje emocje. Warto więc praktykować i doszukiwać się w kartach wszelkich możliwych między nimi relacji i znaczeń.

Na czym polega tarot partnerski?

Tarot partnerski jest specyficznym rozkładem kart tarota, w którym pytania dotyczą przyszłości związku, wskazówek na temat obecnej sytuacji, trudności, czy występujących po jednej lub drugiej stronie relacji oczekiwań. Może podpowiedzieć, jak rozwiązać problemy, a także wyjaśnić ich podłoże, analizując relację, profil osobowościowy partnerów, emocje, jakie aktualnie odczuwają i przyjmowane przez nich w danym związku i konkretnych sytuacjach postawy. Tarot może także wskazać, czy dana osoba jest naszą bratnią duszą lub kiedy ją spotkamy.

Rozkład partnerski i jego analiza obejmuje emocje, różnice i podobieństwa, myśli i obawy partnera oraz nasze, kierunek, w jakim podążyć może związek. Co ważne, tarot partnerski tak jak każdy inny nie jest wyrytą w kamieniu wróżbą, a raczej pokazaniem możliwych opcji i rozwiązań danej sytuacji. Czasami, aby naprawić pewne relacje, czy zmienić postawy, wystarczy rozmowa.

Czasem wynik na najbliższą przyszłość może sprawiać przykrość, jednak w dłuższej perspektywie oznacza szczęście. Może okazać się, że ktoś nie może pozbierać się po stracie partnera i chciałby, aby wróżka przepowiedziała mu jego powrót. Tymczasem dany rozkład partnerski może podpowiedzieć, że nie ma co marnować energii na daną relację, ponieważ przyszłość ma dla nas w zanadrzu coś dużo lepszego niż zaprzątająca naszą głowę druga osoba. Jeśli karty w rozkładzie jasno pokazują wróżbę mówiącą, że pewna relacja jest jedynie lekcją, warto to zaakceptować. Niekiedy różnice, jakie istnieją pomiędzy ludźmi, są nie do przeskoczenia, a pewne postawy po obu, lub jednej stronie uniemożliwiają, aby dane relacje można było uratować.

Rozkład partnerski - rodzaje

Tarot partnerski można stawiać na wiele różnych sposobów i zadawać pytania zarówno o przeszłość, rozwój czy znaczenie teraźniejszych wydarzeń, najbliższą przyszłość, jak i życie jako całość. Ogólnie rzecz ujmując, w każdym z rozkładów analiza obejmuje emocje, postawy partnerów, podobieństwa i różnice między ich pojmowaniem danej sytuacji oraz ich relacje do siebie nawzajem. Rozkład partnerski nie pozwoli nam dokładnie przeczytać czyichś myśli, ale da nam raczej wgląd w ich stan emocjonalny.

Tarot partnerski - przykładowe rozkłady

Istnieje wiele możliwych typów rozkładów, jakie oferuje tarot partnerski. Oto kilka przykładowych.

Rozkład partnerski z trzema kartami

Jeden z najprostszych rozkładów, jakie oferuje tarot, polecany do szybkiego rozeznania, jak wygląda sytuacja w danej relacji. Połóż kartę po lewej stronie, następnie z prawej, a ostatnią połóż między nimi. Pierwsza oznacza ciebie, twoją rolę w relacji, twoje myśli na swój temat i to, jak wpływasz na wasz związek.

Druga karta z prawej strony opisuje twojego partnera, jego rolę oraz wpływ na relację. Natomiast ostatnia, środkowa karta, to opis waszego związku i jego charakterystyki.

Rozkład partnerski z pięcioma kartami

Pierwszą kartę połóż najdalej po lewej stronie, drugą najdalej po prawej, trzecią na górze, tworząc trójkąt. Czwarta ma swoje miejsce w jego środku, pomiędzy kartą po lewej i prawej, a karta piąta powinna znaleźć się tuż pod nią. Gotowy rozkład wygląda nieco jak choinka.

Karta pierwsza - twoja rola w związku. Karta druga - rola twojego partnera. Karta trzecia, to podstawa związku powstała w przeszłości, wasze początki. Karta numer cztery, to obecna dynamika i sytuacja w związku. Karta piąta to przewidywanie na najbliższą przyszłość.

Rozkład partnerski z siedmioma kartami

Tego typu rozkład tarota jest nieco bardziej zaawansowany, a jego analiza obejmuje emocje i pragnienia partnerów w nieco szerszej perspektywie. Mówi także o fizyczności. Pierwsze dwie karty umieść po lewej, na górze pierwszą, a pod nią drugą. Następnie po prawej stronie na górze umieść trzecią, a pod nią czwartą kartę. Karta piąta, szósta oraz siódma powinny znaleźć się pośrodku, ułożone kolejno od góry do dołu.

Karta pierwsza opisuje twoje pragnienia i oczekiwania w danym związku, natomiast karta druga mówi o oczekiwaniach drugiej osoby. Karta numer trzy to wasze podobieństwa, a karta numer cztery - wasze różnice. Karta piąta opisuje waszą kompatybilność emocjonalną, karta szósta kompatybilność fizyczną, natomiast ostatnia, siódma karta to wgląd w waszą kompatybilność mentalną.

Co oprócz kart tarota? Pomocne sposoby i rytuały

Jeśli chociaż trochę interesujesz się astrologią, wiesz, że tarot nie jest jedyną pomocną opcją, w przypadku pytań o związki. Pamiętaj jedynie, aby przy użyciu każdej z tych metod zastanowić się: "Jakie są moje intencje? Jaką energię zapraszam do swojego życia?".

Jeśli chodzi o związki, warto przeanalizować waszą kompatybilność np. pod względem numerologii. Niektóre liczby są dla siebie stworzone, a inne nie będą się wręcz mogły znieść. Nie oznacza to, że związek jest kompletnie niemożliwy. Wymagać będzie jednak pracy. Kolejną opcją jest wróżenie za pomocą run. Można robić to na wiele sposobów, ale najprostszym jest zadanie pytania, skupienie się na nim i wylosowanie z woreczka jednej runy oraz jej przeanalizowanie.

Jeśli szukasz czegoś, co jest jeszcze prostsze, zastanów się nad użyciem wahadełka. Zadaj w myślach lub na głos pytanie, skup na nim swoje myśli. Chwyć sznurek pomiędzy kciuk i palec wskazujący, oprzyj rękę na blacie, powoli opuść wahadełko i sprawdź, czy odchyla się w prawo odpowiedź "tak"), czy w lewo ("nie").

Artykuły

Odczyty tarota online
Odczyty tarota online
Poznaj znaczenie snów
Zobacz nasze aktualne promocje