Radiestezja online

Sztuka odczuwania promieniowania

W latach trzydziestych XX wieku powstał termin – radiestezja. Słowo to pochodzi od greckiego radios - promień i aisthesis - odczuwanie. To promieniowanie wyczuwane intuicyjnie przez radiestetów albo za pomocą narzędzi takich jak różdżka czy wahadełko.

Radiesteta, zawód XXI wieku

Możliwe jest wykrywanie tzw. żył wodnych, złóż minerałów, zagubionych przedmiotów i ludzi, diagnozowanie chorób, określanie przydatności leków lub pokarmów dla danego człowieka. Właściwości takie mają radiesteci. Radiestezji może nauczyć się praktycznie każdy, niemniej istnieją osoby, które mają ku temu lepsze predyspozycje. To wcale nie jest łatwe zajęcie, chociaż na pozór mogłoby się takim wydawać. Nie jest to też zwyczajne wróżbiarstwo, jak zwykło się czasem sądzić. Radiesteta powinien znać zagadnienia z dziedziny geologii, elektrochemii, a także posiadać wiedzę na temat fizjologię, zwłaszcza neurologii, aż po psychologię. Oczywiście w swojej pracy opiera się na ogromnych pokładach intuicyjnych i to stanowi o jakości jego pracy. Musi posiadać niezwykłą wrażliwość na otaczające go środowisko i posiadać zdolności do odbioru zjawisk z pozoru niewidocznych, ale mających wpływ na zdrowie i warunki życia.

Co ma wspólnego radiestezja z wróżbiarstwem

Można powiedzieć, że poszukiwanie cieków wodnych za pomocą różdżki jest jak wróżenie, ale jeśli sprawdza się jedno i drugie, co można mieć temu za złe? Wróżka radiestezja pomoże nam znaleźć w domu najlepsze miejsce do spania, niczym kot wskaże nam miejsca chore, niewłaściwe, ostrzeże przed niebezpieczeństwem. Przy pracy z wahadełkiem czy różdżką konieczna jest odpowiednia dawka zaufania do radiestety. Dlatego, że wahadełko to tylko przekaźnik, którym płynie informacja z podświadomosci radiestety. Radiesteta wróżka – tak, nie mylicie się. Można w ten sposób określić pracę radiestety. Dzięki przebogatym pokładom własnej intuicji i wrażliwości, podpartej wiedzą, jest w stanie powiedzieć wiele niezbadanych rzeczy. To też uzdrawiacz i pomocnik w ludzkich problemach duszy i ciała.

Artykuły

Odczyty tarota online
Odczyty tarota online
Poznaj znaczenie snów
Zobacz nasze aktualne promocje