Tarot tak nie

Tarot tak nie – zapytaj kart tarota o swoją przyszłość

Ten rodzaj tarota uznawany jest za jedną z najstarszych i najbardziej pierwotnych jego wersji. Polega on na zadawaniu jasno sformułowanych i dobrze przemyślanych zapytań, w wyniku których uzyskujesz odpowiedź na Twoje pytanie. Jeżeli więc jeszcze o nim nie słyszałaś lub szukasz wróżby, która pomoże Ci w podjęciu decyzji – zapoznaj się z treścią poniższego artykułu. Specjalnie z myślą o Tobie podpowiadamy, czym on jest oraz jak należy się do niego przygotować.

Tarot: Czym jest tarot tak nie?

Wbrew pozorom tego rodzaju wróżby nie są bardzo skomplikowane. Dlatego też poza tym, że należą do najstarszych wersji tarota, uznawane są również za jedne z najprostszych. Wystarczy bowiem zadać pytanie, wybrać kartę, a uzyskasz odpowiedź na Twoje pytanie!

Wielu ekspertów z dziedziny egzoteryki twierdzi również, że wróżba ta ma silny związek z inną dziedziną, jaką stanowią horoskopy... Ich zdaniem bowiem układ ciał niebieskich ma znaczenie na podejmowane przez nas decyzje oraz pytania, które kierujemy do kart.

Jednak w porównaniu do tradycyjnej wróżby karcianej, tarot ten udziela jedynie częściowych odpowiedzi na zadanie pytanie. Nie rozwiąże ona naszych wątpliwości, ani nie ostrzeże o nadchodzących zagrożeniach. Dlatego też warto sięgnąć dodatkowo np. po horoskopy, bądź bardziej zaawansowany tarot. Wróżby "tak/nie" świetnie natomiast sprawdza się w charakterze wróżby pomocniczeh lub jako forma rozrywki.

Tarot: Jak działa ten tarot?

Przed podjęciem się tej wróżby warto najpierw zastanowić się na stronie nad tym, jak będzie wyglądało nasze pytanie. Musi ono bowiem zostać tak skonstruowane, by miało ono związek z odpowiedzią "tak" lub "nie". Ważne jest również to, by w momencie jego zadawania poczuć energię, jaką ono emituje. W tym celu warto jest również, by zobrazować sobie intencje, które nami kierują.

Następnym krokiem jest wybór 2 losowo wybranych karteczek, na których drugiej stronie umieszczono słowa "tak" lub "nie". Potem każdą kartę w celu uzyskania odpowiedzi na Twoje pytanie, należy poddać interpretacji. Można jej poddać również analizę znaczenia kart. Tym samym, jeśli:

 • Wszystkie z kart są obrócone – odpowiedź brzmi: "zdecydowanie nie";
 • 2 z kart tarota są obrócone – oznacza to: "najwyraźniej nie";
 • 2 karty znajdują się w normalnej pozycji – odpowiedź to: "najwyraźniej tak";
 • Wszystkie z kart tarota znajdują się w pozycji normalnej – rozwiązanie brzmi: "zdecydowanie tak".

 Zazwyczaj jednak w pełni wystarczające jest przeanalizowanie jedynie ich podstaw. W takim układzie odpowiedź na Twoje pytanie brzmi:

 • 2 karty "tak" – zdecydowanie tak!
 • 2 karty "nie" – zdecydowanie nie'
 • 1 karta "tak i 1 karta "nie" – należy powtórzyć losowanie.

Jeżeli odpowiedź nie jest jednoznaczna – oznacza to, iż trzeba rozpocząć wróżbę jeszcze raz. Zadajemy pytanie jeszcze raz, a następnie wybieramy ponownie karteczki. Wróżba jest zakończona, gdy pojawią się 2 razy karta "tak" lub 2 razy karta "nie".

Tarot tak nie – kiedy warto spróbować tej wróżby?

Ten rodzaj tarota to znakomite rozwiązanie dla wszystkich tych, którzy szukają szybkiej odpowiedzi na pytania, które powinny zaczynać się od "czy...". Odpowiedzią na pytanie jest wtedy "tak" lub "nie", które pomogą nam w podjęciu dalszych decyzji. Kiedy więc warto sięgnąć po tą odmianę tarota?

Wróżba ta sprawdza się szczególnie wtedy, gdy ma związek z rzeczami mało istotnymi dla naszego życia. Jeżeli jednak poszukujesz odpowiedzi na bardziej skomplikowane pytania – warto sięgnąć po bardziej skomplikowany tarot lub po horoskopy. Tarota tak nie, nie można bowiem traktować jako jedyne źródło informacji.

Tarot tak nie – gdzie szukać takiej wróżby?

Z tego rodzaju tarota można skorzystać zarówno u bardzo dobrze zaznajomionych z tematem tarocistek, jak i w Internecie. W sieci nie brakuje bowiem stron, które dedykowane są tego rodzaju rozrywce. Korzystając z Internetu, warto jednak do wyników danej wróżby podejść z przymrużeniem oka. Nie na każdej bowiem stronie internetowej można uzyskać w pełni rzetelne odpowiedzi.

Dlatego też czasem lepiej zdać się na skorzystanie z usług osoby, która się na tym zna, lub ewentualnie wykonanie takiej wróżby na własną rękę. Jak postawić sobie tarot tak nie na własną rękę? Podpowiadamy poniżej!

Tarot: Jak samodzielnie wykonać tarot tak nie?

Wbrew pozorom jest to możliwe do wykonania w zaciszu własnego domu. Wystarcz jedynie posiadać komplet kart tarota, który składa się z 78 kart oraz odpowiednio się do tego przygotować. Mowa tu przede wszystkim o spokojnym, zacisznym miejscu, w którym będzie można dokonać takiej wróżby. Następnie:

 1. Zadecyduj, jaka metoda sięgania po kartę jest dla Ciebie odpowiednia. Możesz:
 • Wybrać kartę pierwszą z góry lub z kartę pierwszą z dołu;
 • Wybrać dowolną kartę z całej talii;
 1. Zadaj swoje pytanie – najlepiej takie, które jest jasno sprecyzowane i zaczyna się od "czy...";
 2. Skup się i skoncentruj mocno nad pytaniem;
 3. Przetasuj karty, a następnie wybierz kartę i sprawdź jej znaczenie – w ten sposób uzyskasz odpowiedź na Twoje pytanie.

Zadając pytania pomocnicze, możesz również uzyskać bardziej precyzyjną wskazówkę. Możesz np. zapytać o to, "czy na efekty poprzednio uzyskanej odpowiedzi, będziesz musiała długo czekać?". Nie chodzi jednak o to, by w nieskończoność zadawać kartom jedno i to samo pytanie. Aby uzyskać dokładniejszą odpowiedź na trapiące Cię pytanie – musisz zajrzeć do swojego własnego wnętrza.

Tarot: Czy wróżba "tak/nie" udzieli Ci pełnej odpowiedzi?

Niestety tego rodzaju wróżba jest w stanie udzielić jedynie częściowej odpowiedzi na zadane pytanie. Z tego też powodu metoda ta jest nieco ograniczona i nie pozwala na pełną ocenę sytuacji, w której się znalazłaś. Z natury ludzkiej wynika, że każdy z nas woli wiedzieć, na czym stoi.

Dlatego też, jeżeli szukasz pełnych odpowiedzi oraz większej ilości wskazówek – warto sięgnąć po inne metody, np. horoskopy. Tego rodzaju tarot jest prosty – niestety nigdy też nie pozwoli na uzyskanie bardziej satysfakcjonujących wyjaśnień. Jego niewątpliwą zaletą jest jednak to, że podpowiada nam, jak zachować lub ustosunkować się do sytuacji, w której się właśnie znaleźliśmy. To z kolei pomaga w podjęciu ważnych, życiowych decyzji.

Jednak to, czy będzie to dobrze podjęta decyzja – zależy tylko i wyłącznie od nas samych. W tym przypadku bowiem karty nie określają jasno reguł, jakimi mamy się dalej kierować. Nasz los oraz przyszłość pozostają w naszych rękach. Dlatego też tarot tak nie warto potraktować, jako formę rozrywki, która może okazać się pomocna.

Nie można jednak oczekiwać, że za pomocą tej wróżby otrzyma się jasno wytyczone wskazówki, co do dalszego postępowania. Wróżba ta nie posiada bowiem aż tak dużej mocy sprawczej.

Tarot tak nie – podsumowanie

Życie bywa przewrotne, a jego analiza bywa niezwykle skomplikowana. Z tego też powodu tarot tak nie nie jest wystarczającym narzędziem ku temu, by poznać wyczerpująco dużo wskazówek na zadane przez siebie pytania. W tym przypadku wyciągnięta karta może nas jednak ukierunkować na podjęcie dalszych decyzji. Ich konsekwencje zależą jednak od nas samych, przez co karty nie są w stanie nas o nich uprzedzić.

Tarot tak nie najczęściej wykorzystywany jest przez ludzi, którzy żyją w biegu i nie mają czasu na dogłębne poznanie samego siebie. Sięgając po tego rodzaju wróżbę – oczekują gotowych odpowiedzi, które pomogą im w dalszym życiu. Jest to jednak błędem, ponieważ kluczem do sukcesu jest umiejętne poznanie samego siebie. Pomocnym narzędziem okazuje się również czas, a także i cierpliwość, która uważana jest za cnotę. Dlatego też sięgając po tego typu rozrywkę, należy o tym pamiętać.

Dostępny
Wróżka Jula Zadzwoń 708 708 181 - 4,92 zł/min

Witam serdecznie, Nazywam się Jasnowidz Jula. Od ponad dziesięciu lat służę osobom, które szukają pomocy w codziennym życiu. Praca z energią oraz rozwój osoby, która do mnie przychodzi, jest najważniejszym elementem mojej pracy. Serdecznie zaprszam :)

Zadzwoń bezpośrednio 708 708 181 - 4,92 zł/min Telefon
Problem z połączeniem PREMIUM?
Jak zmienić limit u operatora sieci
Dostępny
Wróżka Fabiana Zadzwoń 708 708 184 - 4,92 zł/min

Pomagam odszukać spokój, szczęście, harmonię i radość życia. Do prognozowania przyszłości i odpowiedzi na pytania, służą mojej intuicji od 30 lat karty klasyczne. Jeśli potrzebujecie Państwo pomocy i porady duchowej zapraszam do rozmowy.

Zadzwoń bezpośrednio 708 708 184 - 4,92 zł/min Telefon
Problem z połączeniem PREMIUM?
Jak zmienić limit u operatora sieci
Dostępny
Tarocistka Bell Zadzwoń 708 708 172 - 4,92 zł/min

Jasnowidzenie, numerologia, biała magia, praca z kartami Tarota, Anielskimi, Cygańskimi i Runicznymi to wszystko pomoże Ci znaleźć odpowiedź na Twoje pytania. Rozwiąże Twoje problemy, doradzę, przepowiem przyszłość. Ze mną znajdziesz odpowiedź na pyta

Zadzwoń bezpośrednio 708 708 172 - 4,92 zł/min Telefon
Problem z połączeniem PREMIUM?
Jak zmienić limit u operatora sieci
Dostępny
Tarocista Salomon Zadzwoń 708 708 126 - 4,92 zł/min

Należę do kowenu tradycji Garderiańskiej. Posiadam ośmioletnie doświadczenie w ezoteryce w tym Karty Tarota, wahadełka, oczyszczanie, wzmacnianie procesów zdrowotnych za pomocą Magij Ceremonialnej. Dążę do tego by pokazać ludziom prawdę oraz to jak można zmienić swoje życie patrząc przez pryzmat przeszłości. Pomogę również odciąć się od przeszłości.

Zadzwoń bezpośrednio 708 708 126 - 4,92 zł/min Telefon
Problem z połączeniem PREMIUM?
Jak zmienić limit u operatora sieci
Dostępny
Wróżka Beata Zadzwoń 708 708 179 - 4,92 zł/min

Zapraszam Państwa do korzystanie z porad kart Tarota na różne dziedziny życia. Polecam oczyszczanie energii osób,domów i zwierząt,oczyszczanie i harmonizowań czakr, oczyszczanie karmy na podstawie imion i nazwisk. Oferuję analizę stanu zdrowia.

Zadzwoń bezpośrednio 708 708 179 - 4,92 zł/min Telefon
Problem z połączeniem PREMIUM?
Jak zmienić limit u operatora sieci
Dostępny
Wróżka Apolonia Zadzwoń 708 708 178 - 4,92 zł/min

Wróżbiarstwem zajmuję się od 15 lat. Tarot stał się wykładnią mojego życia. Wskazał mi moje przeznaczenie. A jest nim przepowiadanie przyszłości i pomaganie innym. Jestem przewodnikiem duchowym. Pozwól oddać się w zaufane ręce. Zapraszam.

Zadzwoń bezpośrednio 708 708 178 - 4,92 zł/min Telefon
Problem z połączeniem PREMIUM?
Jak zmienić limit u operatora sieci
Dostępny
Wróżka Ewa Zadzwoń 708 708 175 - 4,92 zł/min

Tarot, runy, numerologia, karty anielskie, jasnowidzenie, Reiki. Tymi metodami posługuję się aby pomóc w rozwiązaniu twoich problemów. Uwolnię od lęków,przywrócę Ci radość i harmonię, ukażę przyszłość. Od lat pomagam ludziom. A Tobie w czym mogę pomóc ?

Zadzwoń bezpośrednio 708 708 175 - 4,92 zł/min Telefon
Problem z połączeniem PREMIUM?
Jak zmienić limit u operatora sieci
Dostępny
Wróżka Margarita Astro Zadzwoń 708 708 185 - 4,92 zł/min

Przygoda z ezoteryka w mojej rodzinie rozpoczęła się wiele lat temu. Moja babcia pomagała ludziom, już wtedy gdy niewiele się o tym mówiło. Kiedyś takie zdolności bardziej ukrywano...

Zadzwoń bezpośrednio 708 708 185 - 4,92 zł/min Telefon
Problem z połączeniem PREMIUM?
Jak zmienić limit u operatora sieci
Dostępny
Jasnowidz Milagros Zadzwoń 708 708 038 - 4,92 zł/min

Jestem jasnowidzem, medium i posługuje się różnymi kartami aby Ci pomóc. Jeżeli jesteś na rozdrożu dróg to zadzwoń do mnie lub wybierz inną formę kontaktu a wskaże Ci drogę. Jestem lekarzem dusz rozświetlając Twoją drogę.

Zadzwoń bezpośrednio 708 708 038 - 4,92 zł/min Telefon
Problem z połączeniem PREMIUM?
Jak zmienić limit u operatora sieci
Dostępny
Wróżka Marina Zadzwoń 708 708 177 - 4,92 zł/min

Tarot i numerologia to moje pasje. Prognozowaniem przyszłości zajmuję się od wielu lat. Wróżę z kart tarota. Pracuję również z energią, jestem rytualistką. Wykonuję rytuał oczyszczania energetycznego, synchronizacji czakr i przesyłam pozytywną energię.

Zadzwoń bezpośrednio 708 708 177 - 4,92 zł/min Telefon
Problem z połączeniem PREMIUM?
Jak zmienić limit u operatora sieci
Dostępny
Tarocistka Sofii Zadzwoń 708 708 125 - 4,92 zł/min

Witam serdecznie, Już od kilkunastu lat pomagam ludziom za pomocą moich magicznych kart. To co robię taktuję bardzo poważnie i nie ma dla mnie głupich pytań. Pytajcie więc o każdą ważną dla Was sprawę, nie unikajcie pytań, które mogą wydawać Wam się krępujące. Im konkretniejsze pytanie tym bardziej satysfakcjonująca Was odpowiedź. Specjalizuje się: Tarot, karty anielskie, karty cygańskie, karty Oracle, interpretacja snów, astrologia, rozmowa wspierająca

Zadzwoń bezpośrednio 708 708 125 - 4,92 zł/min Telefon
Problem z połączeniem PREMIUM?
Jak zmienić limit u operatora sieci
Niedostępny
Astrolog Dorian

Witam Cię serdecznie. Już od ponad dwudziestu lat zajmuję się prognozowaniem przyszłości za pomocą kart Tarota, kart Lenormad i kart klasycznych. Metody prognoz, które wypracowałem są oparte na tysiącach skutecznych interpretacji wśród moich klientów. Dodatkowo specjalizuję się w astrologii Horarnej ( pytaniowej ), Astrologii Urodzeniowej, Astrologii Prognostycznej, Astrologii Partnerskiej i Astrologii Elekcyjnej. To pełna gama prawdziwych analiz przyszłości opartych na tysiącletniej wiedzy starożytnych Astrologów.

Niedostępny
Jasnowidz Agnieszka

Witam. Posiadam zdolności jasnowidzenia, dzięki czemu dostrzegam głębiej. Pomagam znaleźć drogę do samorealizacji i lepszego życia. Do każdego problemu podchodzę poważnie i z sercem. Daję też wskazówki jako coach (publikacje są w pełnym opisie).

Niedostępny
Aga Ansuz

Wędrowcze... dokąd zmierzasz? trafiłeś tu przez przypadek? to wiedz że przypadków nie ma - wszystko jest po coś...

Niedostępny
Wróżka Iweta

Wasze pytania są dla mnie ważne i tak je traktuję. Zawsze mówię, że najważniejsze jest odnalezienie źródła przyczyny niepowodzenia, a kluczem do przyszłości jest teraźniejszość. Pracuję z energiami, oczyszczam, czytam w myślach. Serdecznie zapraszam Was

Niedostępny
Aurora Mercouri

Tarot to wspaniałe narzędzie rozwoju. Daje Tobie podgląd na obecną sytuację i ukazuje najbardziej możliwy scenariusz przyszłości. Z pomocą moich kart i numerologii, a także doświadczeń i wiedzy nabytej podczas duchowych podróży, ukażę

Niedostępny
Doradca duchowy Szeptunka

Jesteś na zakręcie - razem poszukajmy drogi.

Niedostępny
Wróżbita Matheus

Moja własna wypróbowana od lat metoda wróżenia Kartami pozwala odpowiedzieć na pytania o przyszłość (praca, miłość ,rodzina, finanse, znak zodiaku). Będę w stanie odpowiedzieć na każde pytanie.

Niedostępny
Tarocistka Ida

Wróżę z Tarota i kart Lenormand. Wspieram się w moich działaniach na rzecz klientów także numerologią i rytualistyką. Nie oceniam, mam pełne zrozumienie dla wszelkich problemów.

Niedostępny
Wróżbita Sir Gawain

Zapraszam Cię na wielką wyprawę, w trakcie której razem odnajdziemy to co tak bardzo chce dziś być odkryte!

Niedostępny
Wróżbita Maciej

Jestem Wróżbita Maciej. Posiadam wieloletnie doświadczenie we wróżeniu z kart tarota i klasycznych, dlatego wróżba Macieja jest dla Ciebie. Stawiam horoskop dzienny. Jeżeli chcesz wiedzieć, co daje Ci w życiu Twój znak zodiaku postaw wróżbę na horoskop dzienny. Jeżeli masz pytania, zadzwoń do mnie! Jako wróżbita Maciej, powiem Ci co w kartach tarota się kryje! Dowiesz się co karty tarota mają Ci do powiedzenia! Tylko teraz profesjonalny wróżbita od 2,99 zł/min. Będę w stanie odpowiedzieć na każde pytanie.

Niedostępny
Wróżka Ariela

Jeżeli chcesz zmienić swoje życie zrób to teraz nie czekaj na inny moment.

Niedostępny
Wróżka Algiz

Po zalogowaniu czekam na Ciebie

Niedostępny
Wróżbita Gabriel

Zapraszam na seans z kartami cygańskimi, klasycznymi oraz tarotem i runami. Jestem również mistrzem-nauczycielem Usui Ryoho Reiki. Zajmuję się także radiestezją terapeutyczną.

Niedostępny
Wróżka Aida S

Witaj Drogi Wędrowcze na moim profilu... Jeśli tu już trafiłeś to zapewne potrzebujesz mojej rady i wsparcia... Trochę się pogubiłeś i nie wiesz, w którą stronę ruszyć? Skontaktuj się a znajdziemy najkorzystniejsze dla Ciebie rozwiązanie... Zapraszam serd

Niedostępny
Wróżbita Łukasz

Jestem Doradcą z powołania, ponieważ jestem 9 numerologiczną

Niedostępny
Tarocistka Agnelya

Puść lęk, on w niczym Ci nie pomoże a rozmowa ze mną, rozwiąże Twój problem i doda skrzydeł tak potrzebnych, by śmiało iść przez trudy życia.

Niedostępny
Jasnowidzka Jowi

Witam serdecznie! Jestem Jasnowidzka Jowi. Wróżeniem i jasnowidzeniem zajmuję się, od bardzo wielu lat. Praktykuję, wiedzę ezoteryczna od 30 lat. Dzięki czemu mogę zrozumieć smutki i problemy innych ludzi. A tym samym pomóc, doradzić. Zapraszam.

Niedostępny
Tarocistka Bari

Życie jest jak łódź na morzu, tylko od Ciebie zależy, czy wypadniesz za burtę.