Tarota tak nie

Wróżba z tarota tak nie pomaga w szybki sposób znaleźć odpowiedzi na nurtujące nas pytania. Jak się do takiej wróżby przygotować? Musisz przede wszystkim przygotować sobie zestaw pytań zamkniętych, na które odpowiedź będzie mogła być tak lub nie. Po zadaniu pytania, karty tarota pozwolą CI poznać odpowiedź na Twoje pytanie. Jeśli karta tarota będzie w linii prostej, odpowiedź będzie twierdząca, jeśli będzie odwrócona - przecząca.

Na czym polega wróżba z kart tarota tak nie?

Wróżba z kart tarota tak nie to jedna z najstarszych wyroczni. Oparta jest ona na odpowiedzi na zadane pytania w prosty i jednoznaczny sposób, niewymagający interpretacji. Należy jednak pamiętać o tym, aby zadawać pytania tylko i wyłącznie zamknięte. Pytania mocno rozbudowane, wymagające dłuższej odpowiedzi i bardziej złożonej, nie są tutaj pożądane. Zdecydowanie lepiej jest je zadawać wykorzystując do tego inne wróżby. Każda karta, którą pokaże wróżka, udziela odpowiedzi przeczącej lub twierdzącej. Wszystko zależy od tego, w jakiej pozycji się znalazła. W wylosowanej karcie można odnaleźć także zdecydowanie głębszy przekaz. Dlatego też warto zapoznać się z symboliką kart tarota.

O co można pytać tarot?

Tarot może odpowiadać praktycznie na wszystkie pytania. Wiele zależy od tego, jaką wróżbę wybierzmy. Niemniej wiele osób najczęściej pyta o swoja przyszłość, a niekiedy teraźniejszość. Bardzo często zdarzają się pytania o miłość i związek oraz to, jak on będzie wyglądał w przyszłości. Ważne, aby zadać pytanie, na które można odpowiedzieć tak lub nie. Nasze wróżby online, które znajdują się na stronie, pozwalają Ci zadać pytanie i uzyskać niemal natychmiast odpowiedź na nie. Ponadto czeka na Ciebie także nasza wróżka, która posiadając bogatą wiedzę i wieloletnie doświadczenie potrafi dodatkowo zinterpretować odkryte karty. Jeśli odpowiedź na Twoje pytanie jest twierdząca lub przecząca, można jeszcze określić, co oznacza znak na niej zawarty.

Kiedy warto zdecydować się na horoskopy i tarot tak nie?

Tarot tak nie to propozycja dla wszystkich osób, które chcą skorzystać z szybkiej wróżby online i jedyne czego oczekują to odpowiedź tak lub nie. Z pewnością taka wróżba jest niezwykle pomocna, gdy pytanie nie wymaga głębszej analizy lub dotyczy mało ważnych spraw. Jeśli dręczą nas pytania o związek albo naszą miłość, to warto skorzystać z innej wróżby. Bardzo dobrze sprawdzają się w tym horoskopy i wróżby z kart klasycznych.

Jak wygląda wróżba tak nie?

Tarot tak nie to bardzo stara wyrocznia, która nadal ma szerokie grono zwolenników. Karty tarota można wykorzystywać na różne sposoby, ale cechuje je zawsze trafność odpowiedzi. A Ty, o co chcesz zapytać kartę? Chcesz dowiedzieć się, czy w swoim życiu spotkasz kogoś nowego? Tarot tak nie odpowie nam na pytanie, które tylko i wyłącznie zaczyna się od słowa "czy". Masz problem miłosny? Spytaj: czy on mnie jeszcze kocha? Następnie wyciągnij dwie karty z całego stosu. Jeśli odwracając karty okaż się, że obie pokazują tak, to znaczy, że Cię kocha. Jeśli wyjdzie dwa razy nie, to znaczy, że nie darzy Cię miłosnym uczuciem. Jeśli odwrócisz jedną kartę na tak, a drugą na nie, to musisz wyciągnąć karty jeszcze raz. Wróżby tego tarota kończą się dopiero w momencie, gdy pojawią się jednoznaczne odpowiedzi.

Tarot ma wiele odmian. Wszystkie je możesz znaleźć na naszej stronie. Każda z naszych wróżek i każdy wróżbita posiadają bogate doświadczenie w swoim zawodzie, który praktykują od wielu lat. Losować możesz także kartę klasyczną oraz inny tarot, jaki tylko zechcesz. Z przyjemnością sprawdzimy, co czeka na Ciebie w przyszłości i zinterpretujemy wróżby. Tarot tak nie to wróżba szybka, a więc dedykowana tym, którzy nie potrzebują dodatkowej interpretacji i zależy im tylko na odpowiedzi przeczącej lub twierdzącej. Jesteś zainteresowany wróżbą? Zapraszamy!

Dostępny
Tarocistka Sofii Zadzwoń 708 708 125 - 4,92 zł/min

Witam serdecznie, Już od kilkunastu lat pomagam ludziom za pomocą moich magicznych kart. To co robię taktuję bardzo poważnie i nie ma dla mnie głupich pytań. Pytajcie więc o każdą ważną dla Was sprawę, nie unikajcie pytań, które mogą wydawać Wam się krępujące. Im konkretniejsze pytanie tym bardziej satysfakcjonująca Was odpowiedź. Specjalizuje się: Tarot, karty anielskie, karty cygańskie, karty Oracle, interpretacja snów, astrologia, rozmowa wspierająca

Zadzwoń bezpośrednio 708 708 125 - 4,92 zł/min Telefon
Problem z połączeniem PREMIUM?
Jak zmienić limit u operatora sieci
Dostępny
Tarocista Salomon Zadzwoń 708 708 126 - 4,92 zł/min

Należę do kowenu tradycji Garderiańskiej. Posiadam ośmioletnie doświadczenie w ezoteryce w tym Karty Tarota, wahadełka, oczyszczanie, wzmacnianie procesów zdrowotnych za pomocą Magij Ceremonialnej. Dążę do tego by pokazać ludziom prawdę oraz to jak można zmienić swoje życie patrząc przez pryzmat przeszłości. Pomogę również odciąć się od przeszłości.

Zadzwoń bezpośrednio 708 708 126 - 4,92 zł/min Telefon
Problem z połączeniem PREMIUM?
Jak zmienić limit u operatora sieci
Dostępny
Wróżka Ewa Zadzwoń 708 708 175 - 4,92 zł/min

Tarot, runy, numerologia, karty anielskie, jasnowidzenie, Reiki. Tymi metodami posługuję się aby pomóc w rozwiązaniu twoich problemów. Uwolnię od lęków,przywrócę Ci radość i harmonię, ukażę przyszłość. Od lat pomagam ludziom. A Tobie w czym mogę pomóc ?

Zadzwoń bezpośrednio 708 708 175 - 4,92 zł/min Telefon
Problem z połączeniem PREMIUM?
Jak zmienić limit u operatora sieci
Dostępny
Wróżka Beata Zadzwoń 708 708 179 - 4,92 zł/min

Zapraszam Państwa do korzystanie z porad kart Tarota na różne dziedziny życia. Polecam oczyszczanie energii osób,domów i zwierząt,oczyszczanie i harmonizowań czakr, oczyszczanie karmy na podstawie imion i nazwisk. Oferuję analizę stanu zdrowia.

Zadzwoń bezpośrednio 708 708 179 - 4,92 zł/min Telefon
Problem z połączeniem PREMIUM?
Jak zmienić limit u operatora sieci
Dostępny
Wróżka Fabiana Zadzwoń 708 708 184 - 4,92 zł/min

Pomagam odszukać spokój, szczęście, harmonię i radość życia. Do prognozowania przyszłości i odpowiedzi na pytania, służą mojej intuicji od 30 lat karty klasyczne. Jeśli potrzebujecie Państwo pomocy i porady duchowej zapraszam do rozmowy.

Zadzwoń bezpośrednio 708 708 184 - 4,92 zł/min Telefon
Problem z połączeniem PREMIUM?
Jak zmienić limit u operatora sieci
Dostępny
Wróżka Margarita Astro Zadzwoń 708 708 185 - 4,92 zł/min

Moja przygoda z ezoteryka jest od dawna. W mojej rodzinie była babcia, która pomagała, ludziom nie wiele się mówiło o tym, gdyż kiedyś bardziej takie zdolności były skrywane

Zadzwoń bezpośrednio 708 708 185 - 4,92 zł/min Telefon
Problem z połączeniem PREMIUM?
Jak zmienić limit u operatora sieci
Niedostępny
Wróżka Marina

Tarot i numerologia to moje pasje. Prognozowaniem przyszłości zajmuję się od wielu lat. Wróżę z kart tarota. Pracuję również z energią, jestem rytualistką. Wykonuję rytuał oczyszczania energetycznego, synchronizacji czakr i przesyłam pozytywną energię.

Niedostępny
Jasnowidz Milagros

Jestem jasnowidzem, medium i posługuje się różnymi kartami aby Ci pomóc. Jeżeli jesteś na rozdrożu dróg to zadzwoń do mnie lub wybierz inną formę kontaktu a wskaże Ci drogę. Jestem lekarzem dusz rozświetlając Twoją drogę.

Niedostępny
Tarocistka Bell

Jasnowidzenie, numerologia, biała magia, praca z kartami Tarota, Anielskimi, Cygańskimi i Runicznymi to wszystko pomoże Ci znaleźć odpowiedź na Twoje pytania. Rozwiąże Twoje problemy, doradzę, przepowiem przyszłość. Ze mną znajdziesz odpowiedź na pyta

Niedostępny
Wróżka Ariela

Jeżeli chcesz zmienić swoje życie zrób to teraz nie czekaj na inny moment.

Niedostępny
Jasnowidzka Jowi

Witam serdecznie! Jestem Jasnowidzka Jowi. Wróżeniem i jasnowidzeniem zajmuję się, od bardzo wielu lat. Praktykuję, wiedzę ezoteryczna od 30 lat. Dzięki czemu mogę zrozumieć smutki i problemy innych ludzi. A tym samym pomóc, doradzić. Zapraszam.

Niedostępny
Wróżbita Matheus

Moja własna wypróbowana od lat metoda wróżenia Kartami pozwala odpowiedzieć na pytania o przyszłość (praca, miłość ,rodzina, finanse, znak zodiaku). Będę w stanie odpowiedzieć na każde pytanie.

Niedostępny
Wróżka Jula

Witam serdecznie, Nazywam się Jasnowidz Jula. Od ponad dziesięciu lat służę osobom, które szukają pomocy w codziennym życiu. Praca z energią oraz rozwój osoby, która do mnie przychodzi, jest najważniejszym elementem mojej pracy. Serdecznie zaprszam :)

Niedostępny
Doradca duchowy Szeptunka

Jesteś na zakręcie - razem poszukajmy drogi.

Niedostępny
Tarocistka Agnelya

Puść lęk, on w niczym Ci nie pomoże a rozmowa ze mną, rozwiąże Twój problem i doda skrzydeł tak potrzebnych, by śmiało iść przez trudy życia.

Niedostępny
Wróżka Iweta

Wasze pytania są dla mnie ważne i tak je traktuję. Zawsze mówię, że najważniejsze jest odnalezienie źródła przyczyny niepowodzenia, a kluczem do przyszłości jest teraźniejszość. Pracuję z energiami, oczyszczam, czytam w myślach. Serdecznie zapraszam Was

Niedostępny
Wróżka Algiz

Po zalogowaniu czekam na Ciebie

Niedostępny
Wróżka Aida S

Witaj Drogi Wędrowcze na moim profilu... Jeśli tu już trafiłeś to zapewne potrzebujesz mojej rady i wsparcia... Trochę się pogubiłeś i nie wiesz, w którą stronę ruszyć? Skontaktuj się a znajdziemy najkorzystniejsze dla Ciebie rozwiązanie... Zapraszam serd

Niedostępny
Wróżka Apolonia

Wróżbiarstwem zajmuję się od 15 lat. Tarot stał się wykładnią mojego życia. Wskazał mi moje przeznaczenie. A jest nim przepowiadanie przyszłości i pomaganie innym. Jestem przewodnikiem duchowym. Pozwól oddać się w zaufane ręce. Zapraszam.

Niedostępny
Jasnowidz Agnieszka

Witam. Posiadam zdolności jasnowidzenia, dzięki czemu dostrzegam głębiej. Pomagam znaleźć drogę do samorealizacji i lepszego życia. Do każdego problemu podchodzę poważnie i z sercem. Daję też wskazówki jako coach (publikacje są w pełnym opisie).

Niedostępny
Wróżbita Łukasz

Jestem Doradcą z powołania, ponieważ jestem 9 numerologiczną

Niedostępny
Tarocistka Bari

Życie jest jak łódź na morzu, tylko od Ciebie zależy, czy wypadniesz za burtę.

Niedostępny
Wróżbita Gabriel

Zapraszam na seans z kartami cygańskimi, klasycznymi oraz tarotem i runami. Jestem również mistrzem-nauczycielem Usui Ryoho Reiki. Zajmuję się także radiestezją terapeutyczną.

Niedostępny
Aurora Mercouri

Tarot to wspaniałe narzędzie rozwoju. Daje Tobie podgląd na obecną sytuację i ukazuje najbardziej możliwy scenariusz przyszłości. Z pomocą moich kart i numerologii, a także doświadczeń i wiedzy nabytej podczas duchowych podróży, ukażę

Niedostępny
Wróżbita Maciej

Jestem Wróżbita Maciej. Posiadam wieloletnie doświadczenie we wróżeniu z kart tarota i klasycznych, dlatego wróżba Macieja jest dla Ciebie. Stawiam horoskop dzienny. Jeżeli chcesz wiedzieć, co daje Ci w życiu Twój znak zodiaku postaw wróżbę na horoskop dzienny. Jeżeli masz pytania, zadzwoń do mnie! Jako wróżbita Maciej, powiem Ci co w kartach tarota się kryje! Dowiesz się co karty tarota mają Ci do powiedzenia! Tylko teraz profesjonalny wróżbita od 2,99 zł/min. Będę w stanie odpowiedzieć na każde pytanie.