dostępny
Zamów rozmowę 4,92 zł 3.49 zł/min
dostępny

Wróżka Agra

(Poznaj doradcę)

Witam serdecznie. Jestem tu by pomóc. Wróżę od 30 lat. Najczęściej to tarot i karty Lenormand, karty anielskie. Jestem astrologiem i Mistrzem Reiki. Znam się na magii i numerologii. Potrafię się posługiwać wahadełkiem/ oczyszczanie, koloroterapia/.

Zamów rozmowę 4,92 zł 3.49 zł/min
Zamów rozmowę 4,92 zł 3.49 zł/min
dostępny

Tarocistka Bell

(Poznaj doradcę)

Jasnowidzenie, numerologia, biała magia, praca z kartami Tarota, Anielskimi, Cygańskimi i Runicznymi to wszystko pomoże Ci znaleźć odpowiedź na Twoje pytania. Rozwiąże Twoje problemy, doradzę, przepowiem przyszłość. Ze mną znajdziesz odpowiedź na pyta

Zamów rozmowę 4,92 zł 3.49 zł/min
Zamów rozmowę 4,92 zł 3.49 zł/min
niedostępny

Wróżka Apolonia

(Poznaj doradcę)

Wróżbiarstwem zajmuję się od 15 lat. Tarot stał się wykładnią mojego życia. Wskazał mi moje przeznaczenie. A jest nim przepowiadanie przyszłości i pomaganie innym. Jestem przewodnikiem duchowym. Pozwól oddać się w zaufane ręce. Zapraszam.

Zamów rozmowę 4,92 zł 3.49 zł/min
Zamów rozmowę 4,92 zł 3.49 zł/min
niedostępny

Wróżka Aida S

(Poznaj doradcę)

Witaj Drogi Wędrowcze na moim profilu... Jeśli tu już trafiłeś to zapewne potrzebujesz mojej rady i wsparcia... Trochę się pogubiłeś i nie wiesz, w którą stronę ruszyć? Skontaktuj się a znajdziemy najkorzystniejsze dla Ciebie rozwiązanie... Zapraszam serd

Zamów rozmowę 4,92 zł 3.49 zł/min
Zamów rozmowę 4,92 zł 3.49 zł/min

Wróżba z kart

Kartomancja, czyli wróżenie z kart
Wróżenie to naprawdę wspaniała przygoda i niezwykła umiejętność. Trzeba uruchomić potęgę swojej wrażliwości, a następnie wczuć się w emocje i potrzeby drugiej osoby. Karty mają naprawdę niezwykłą moc i jeśli tylko pochylimy się nad nimi z prawdziwą uważnością wróżba z kart może stać się prawdziwą przepowiednią.

Czy wróżenie jest trudne?
Jeśli ktoś ma dobry kontakt z kartami, to nawet wyciągnięcie jednej karty jest symboliczną podpowiedzią, jak należy działać. Możliwe też jest wróżenie z trzech kart. W tym przypadku należy odpowiednio zinterpretować relację między nimi. Dlatego jeśli ktoś samodzielnie chce nauczyć się wróżby z kart, lepiej by zaczął od kart klasycznych, talii złożonej z 24 kart. Osoby, które interesują się kartami najczęściej chcą sięgać po tarota. Należy jednak wiedzieć, że wróżba z tarota wymaga większego wtajemniczenia. Przede wszystkim dlatego, że tarot składa się z 78 kart. Są to wielkie i małe arkana. Każda z kart w tarocie ma poza tym wiele znaczeń, a te ponadto łączą się w rozmaite konfiguracje.

W jaki sposób stawiać pytania
Ważne jest przemyślenie, czego oczekujemy od kart. Aby uzyskać prawdziwą odpowiedź, trzeba odpowiednio zadać pytanie. Powinno mieć ono charakter otwarty, tzn: Jak potoczy się moja relacja z X? Jakie uczucia żywi do mnie Y? Co stoi na przeszkodzie uzyskania przeze mnie dobrej pracy? Pewną odmianą są pytania stawiane do tarota. Tarot dzienny nie wymaga formułowania pytań, po prostu zwracamy się z prośbą o intepretację wibracji, jakie przyniesie nam codzienność. Taką wróżbę można stawiać samodzielnie, ale dopiero po zdobyciu umiejetności czytania tarota. Tarot jest bardzo precyzyjny. Powiązany z astrologią i numerologią może określić przyszłe wydarzenia z dokładnością co do tygodnia lub nawet dnia. Zgłębienie tajemnicy tarota wymaga czasu i cierpliwości, a także sporej wprawy. Polecam naukę wróżenia zacząć od talii kart klasycznych.