Wróżbici

Informacje

Ludzie reagują na sprawy związane z magią i wróżbiarstwem w bardzo różny sposób. Dla jednych, którzy są bardzo przywiązani do tradycji religijnych, wróżka będzie osobą stanowiącą zagrożenie dla ich wartości. Z kolei dla tych, którzy są zafascynowani ezoteryką i sprawami duchowymi w nieco inny sposób, osoba, której zajęciem jest wróżenie, może być życiowym przewodnikiem. Kim zatem jest wróżka i czego możemy spodziewać się po spotkaniu z nią?

Wróżbici

Przede wszystkim należy zawsze pamiętać o tym, że wróżki, wiedźmy, magowie i wiele innych osób, które zajmują się sprawami magicznymi, są najzwyklejszymi ludźmi, którzy na co dzień muszą funkcjonować tak samo, jak każdy z nas. Przypisywanie zatem osobom zajmującym się wróżeniem jakichś niesamowitych i nieziemskich cech i zdolności jest ogromnym błędem. Takie myślenie nie pozwoli nam bowiem na obiektywną i racjonalną ocenę usłyszanej wróżby online.

Wróżenie

Kim zatem jest lub kim powinna być wróżka? Wróżka powinna być przede wszystkim osobą, która potrafi słuchać ludzi. Można by nawet powiedzieć, że wróżka powinna być swojego rodzaju psychologiem, który zamiast oferować gotowe rozwiązania i obiecywać świetlaną przyszłość, może pokazać kierunek, w którym możemy podążać, aby spojrzeć na swoje problemy i rozterki z zupełnie innej perspektywy. Jeśli więc na wizycie u wróżki usłyszymy dokładne instrukcje odnośnie tego, co należy zrobić, musimy zdać sobie sprawę z tego, że ktoś próbuje nami manipulować. Jakkolwiek szczegółowo byśmy nie naświetlili wróżce naszej sytuacji, taka osoba nie ma może mieć pełnego i wielowymiarowego spojrzenia na naszą rzeczywistość.

Informacje o wróżeniu

Wróżka powinna być osobą, która przede wszystkim nas wysłucha i obdarzy dobrą radą. To czy jej rada lub wróżba znajdzie zastosowanie w naszej rzeczywistości, jest tylko i wyłącznie naszą decyzją. Zawsze należy pamiętać o tym, że na każdą sytuację można spojrzeć z wielu różnych płaszczyzn, a każdy problem można rozwiązać na wiele różnych sposobów. Trzeba jednak mieć świadomość tego, że nasze decyzje powinny być całkowicie niezależne od wróżb.

Nadszedł czas i świat magii 

Tekst, informacje i czas. 

Wróżbici i wróżki wprowadzają ludzi do świata magii.

Wróżki wykonują wróżby przez co ludzie mogą dowiedzieć się co ich może czekać. Właśnie po to wymyślony został zawód - wróbici i wróżki. 

Wybierz menu, zobacz all doradców.