Dostępny

Tarocistka Bell

Zadzwoń 708 777 309 - 4,92 zł/min

Jasnowidzenie, numerologia, biała magia, praca z kartami Tarota, Anielskimi, Cygańskimi i Runicznymi to wszystko pomoże Ci znaleźć odpowiedź na Twoje pytania. Rozwiąże Twoje problemy, doradzę, przepowiem przyszłość. Ze mną znajdziesz odpowiedź na pyta

Zadzwoń bezpośrednio 708 777 309 - 4,92 zł/min Telefon
Problem z połączeniem PREMIUM?
Jak zmienić limit u operatora sieci
Dostępny

Wróżka Marina

Zadzwoń 708 777 313 - 4,92 zł/min

Tarot i numerologia to moje pasje. Prognozowaniem przyszłości zajmuję się od wielu lat. Wróżę z kart tarota. Pracuję również z energią, jestem rytualistką. Wykonuję rytuał oczyszczania energetycznego, synchronizacji czakr i przesyłam pozytywną energię.

Zadzwoń bezpośrednio 708 777 313 - 4,92 zł/min Telefon
Problem z połączeniem PREMIUM?
Jak zmienić limit u operatora sieci
Dostępny

Wróżka Ewa

Zadzwoń 708 777 311 - 4,92 zł/min

Tarot, runy, numerologia, karty anielskie, jasnowidzenie, Reiki. Tymi metodami posługuję się aby pomóc w rozwiązaniu twoich problemów. Uwolnię od lęków,przywrócę Ci radość i harmonię, ukażę przyszłość. Od lat pomagam ludziom. A Tobie w czym mogę pomóc ?

Zadzwoń bezpośrednio 708 777 311 - 4,92 zł/min Telefon
Problem z połączeniem PREMIUM?
Jak zmienić limit u operatora sieci
Dostępny

Aurora Mercouri

Zadzwoń 703 703 116 - 4,92 zł/min

Tarot to wspaniałe narzędzie rozwoju. Daje Tobie podgląd na obecną sytuację i ukazuje najbardziej możliwy scenariusz przyszłości. Z pomocą moich kart i numerologii, a także doświadczeń i wiedzy nabytej podczas duchowych podróży, ukażę

Zadzwoń bezpośrednio 703 703 116 - 4,92 zł/min Telefon
Problem z połączeniem PREMIUM?
Jak zmienić limit u operatora sieci
Dostępny

Wróżbita Gabriel

Zadzwoń 708 777 310 - 4,92 zł/min

Zapraszam na seans z kartami cygańskimi, klasycznymi oraz tarotem i runami. Jestem również mistrzem-nauczycielem Usui Ryoho Reiki. Zajmuję się także radiestezją terapeutyczną.

Zadzwoń bezpośrednio 708 777 310 - 4,92 zł/min Telefon
Problem z połączeniem PREMIUM?
Jak zmienić limit u operatora sieci
Dostępny

Wróżka Jula

Zadzwoń 708 777 316 - 4,92 zł/min

Witam serdecznie, Nazywam się Jasnowidz Jula. Od ponad dziesięciu lat służę osobom, które szukają pomocy w codziennym życiu. Praca z energią oraz rozwój osoby, która do mnie przychodzi, jest najważniejszym elementem mojej pracy. Serdecznie zaprszam :)

Zadzwoń bezpośrednio 708 777 316 - 4,92 zł/min Telefon
Problem z połączeniem PREMIUM?
Jak zmienić limit u operatora sieci
Dostępny

Wróżka Beata

Zadzwoń 708 777 315 - 4,92 zł/min

Zapraszam Państwa do korzystanie z porad kart Tarota na różne dziedziny życia. Polecam oczyszczanie energii osób,domów i zwierząt,oczyszczanie i harmonizowań czakr, oczyszczanie karmy na podstawie imion i nazwisk. Oferuję analizę stanu zdrowia.

Zadzwoń bezpośrednio 708 777 315 - 4,92 zł/min Telefon
Problem z połączeniem PREMIUM?
Jak zmienić limit u operatora sieci
Dostępny

Wróżka Margarita Astro

Zadzwoń 708 777 320 - 4,92 zł/min

Moja przygoda z ezoteryka jest od dawna. W mojej rodzinie była babcia, która pomagała, ludziom nie wiele się mówiło o tym, gdyż kiedyś bardziej takie zdolności były skrywane

Zadzwoń bezpośrednio 708 777 320 - 4,92 zł/min Telefon
Problem z połączeniem PREMIUM?
Jak zmienić limit u operatora sieci
Dostępny

Jasnowidz Milagros

Zadzwoń 708 777 306 - 4,92 zł/min

Jestem jasnowidzem, medium i posługuje się różnymi kartami aby Ci pomóc. Jeżeli jesteś na rozdrożu dróg to zadzwoń do mnie lub wybierz inną formę kontaktu a wskaże Ci drogę. Jestem lekarzem dusz rozświetlając Twoją drogę.

Zadzwoń bezpośrednio 708 777 306 - 4,92 zł/min Telefon
Problem z połączeniem PREMIUM?
Jak zmienić limit u operatora sieci
Dostępny

Tarocistka Sofii

Zadzwoń 703 703 111 - 4,92 zł/min

Witam serdecznie, Już od kilkunastu lat pomagam ludziom za pomocą moich magicznych kart. To co robię taktuję bardzo poważnie i nie ma dla mnie głupich pytań. Pytajcie więc o każdą ważną dla Was sprawę, nie unikajcie pytań, które mogą wydawać Wam się krępujące. Im konkretniejsze pytanie tym bardziej satysfakcjonująca Was odpowiedź. Specjalizuje się: Tarot, karty anielskie, karty cygańskie, karty Oracle, interpretacja snów, astrologia, rozmowa wspierająca

Zadzwoń bezpośrednio 703 703 111 - 4,92 zł/min Telefon
Problem z połączeniem PREMIUM?
Jak zmienić limit u operatora sieci
Dostępny

Wróżka Fabiana

Zadzwoń 708 777 319 - 4,92 zł/min

Pomagam odszukać spokój, szczęście, harmonię i radość życia. Do prognozowania przyszłości i odpowiedzi na pytania, służą mojej intuicji od 30 lat karty klasyczne. Jeśli potrzebujecie Państwo pomocy i porady duchowej zapraszam do rozmowy.

Zadzwoń bezpośrednio 708 777 319 - 4,92 zł/min Telefon
Problem z połączeniem PREMIUM?
Jak zmienić limit u operatora sieci
Niedostępny

Wróżbita Matheus

Moja własna wypróbowana od lat metoda wróżenia Kartami pozwala odpowiedzieć na pytania o przyszłość (praca, miłość ,rodzina, finanse, znak zodiaku). Będę w stanie odpowiedzieć na każde pytanie.

Niedostępny

Wróżka Ariela

Jeżeli chcesz zmienić swoje życie zrób to teraz nie czekaj na inny moment.

Niedostępny

Wróżka Apolonia

Wróżbiarstwem zajmuję się od 15 lat. Tarot stał się wykładnią mojego życia. Wskazał mi moje przeznaczenie. A jest nim przepowiadanie przyszłości i pomaganie innym. Jestem przewodnikiem duchowym. Pozwól oddać się w zaufane ręce. Zapraszam.

Niedostępny

Wróżka Iweta

Wasze pytania są dla mnie ważne i tak je traktuję. Zawsze mówię, że najważniejsze jest odnalezienie źródła przyczyny niepowodzenia, a kluczem do przyszłości jest teraźniejszość. Pracuję z energiami, oczyszczam, czytam w myślach. Serdecznie zapraszam Was

Niedostępny

Wróżka Aida S

Witaj Drogi Wędrowcze na moim profilu... Jeśli tu już trafiłeś to zapewne potrzebujesz mojej rady i wsparcia... Trochę się pogubiłeś i nie wiesz, w którą stronę ruszyć? Skontaktuj się a znajdziemy najkorzystniejsze dla Ciebie rozwiązanie... Zapraszam serd

Niedostępny

Wróżbita Maciej

Jestem Wróżbita Maciej. Posiadam wieloletnie doświadczenie we wróżeniu z kart tarota i klasycznych, dlatego wróżba Macieja jest dla Ciebie. Stawiam horoskop dzienny. Jeżeli chcesz wiedzieć, co daje Ci w życiu Twój znak zodiaku postaw wróżbę na horoskop dzienny. Jeżeli masz pytania, zadzwoń do mnie! Jako wróżbita Maciej, powiem Ci co w kartach tarota się kryje! Dowiesz się co karty tarota mają Ci do powiedzenia! Tylko teraz profesjonalny wróżbita od 2,99 zł/min. Będę w stanie odpowiedzieć na każde pytanie.

Niedostępny

Wróżbita Łukasz

Jestem Doradcą z powołania, ponieważ jestem 9 numerologiczną

Niedostępny

Wróżka Algiz

Po zalogowaniu czekam na Ciebie

Niedostępny

Jasnowidzka Jowi

Witam serdecznie! Jestem Jasnowidzka Jowi. Wróżeniem i jasnowidzeniem zajmuję się, od bardzo wielu lat. Praktykuję, wiedzę ezoteryczna od 30 lat. Dzięki czemu mogę zrozumieć smutki i problemy innych ludzi. A tym samym pomóc, doradzić. Zapraszam.

Niedostępny

Doradca duchowy Szeptunka

Jesteś na zakręcie - razem poszukajmy drogi.

Niedostępny

Tarocistka Agnelya

Puść lęk, on w niczym Ci nie pomoże a rozmowa ze mną, rozwiąże Twój problem i doda skrzydeł tak potrzebnych, by śmiało iść przez trudy życia.

Niedostępny

Jasnowidz Agnieszka

Witam. Posiadam zdolności jasnowidzenia, dzięki czemu dostrzegam głębiej. Pomagam znaleźć drogę do samorealizacji i lepszego życia. Do każdego problemu podchodzę poważnie i z sercem. Daję też wskazówki jako coach (publikacje są w pełnym opisie).

Niedostępny

Tarocistka Bari

Życie jest jak łódź na morzu, tylko od Ciebie zależy, czy wypadniesz za burtę.

Wróżby miłosne online

Każdy z nas pragnie miłości, jednak nie każdy ma szansę jej doświadczać na co dzień. Wtedy w głowie rodzi się pytanie - dlaczego nie mogę znaleźć tej wymarzonej drugiej połówki? Być może samodzielnie będzie trudno Ci odpowiedzieć sobie na tą zagadkę. Wtedy z pomocą przychodzą wróżby z kart tarota. To właśnie w nich drzemie potencjał, który pozwala odpowiedzieć na wszystkie Twoje pytania i zasugerować drogę, którą możesz podążać, aby złapać upragniony cel. Osoby, które od dłuższego czasu borykają się z samotnością, coraz bardziej się zniechęcają do tego, aby jej szukać. Nauczeniu życiem w pojedynkę nie szukają związku. Nie oszukujmy się, tęsknota za kimś bliskim prędzej czy później weźmie górę, a samotność zacznie doskwierać coraz bardziej. Jeśli nie wiesz, czy w gronie najbliższych ludzi znajdziesz ukochaną połówkę, skontaktuj się z nami. Wyślij SMS lub zadzwoń. Wróżba miłosna online prześle Ci wskazówki, które być może doprowadzą Cię do miłości. Nie musisz się niczego obawiać. Pomagamy ludziom od wielu lat. Moją pasją oraz kolegów i koleżanek, którzy zajmują się wróżeniem z kart tarota, jest pomaganie ludziom odnaleźć swoją drogę. Jeśli naprawdę brakuje Ci uczucia miłości, czujesz, że ciężko Ci wyjść z tej sytuacji, wylosuj kartę tarota, a znajdziesz odpowiedź, jaką ścieżką powinieneś podążać w swoim życiu, aby odnaleźć miłość.

Tarot online - wybierz swój rozkład

Czujesz, że tracisz kontrolę nad własnym życiem? Chcesz poznać swoją bliższą lub dalszą przyszłość? Zastanawiasz się, czy osoba, z którą się spotykasz, jest tą odpowiednią? Czy to ta miłość na całe życie? Wskazówki dotyczące tych pytań znajdziesz w kartach tarota lub we wróżbie z kart klasycznych. Skontaktuj się z nami, a nasza wróżka wykona wróżby online, dzięki którym poznasz, jaka czeka Cię przyszłość, czy też jak będzie wyglądać Twój związek. To także pomoże Ci w podjęciu konkretnych decyzji, które sprawią, że Twój komfort życia będzie lepszy. Dodatkowo nasza wróżka online odpowie na wszystkie nurtujące Cię pytania. Otrzymasz odpowiedzi na każdy Twój dylemat. Sprawdź, jaką przyszłość kreują dla Ciebie karty tarota. W naszych usługach znajdziesz także horoskop, który również dużo powie o Tobie i Twoim życiu uczuciowym. Wystarczy, że podasz miesiąc i rok urodzenia. Na podstawie tych informacji wróżka odczyta znak zodiaku przypisany do Ciebie i sprawdzi, co się pod nim kryje. Pytania miłosne to bardzo często poruszane kwestie, ale dzięki mojej praktyce oraz praktyce moich przyjaciół, odnajdziesz na nie odpowiedzi. Wróżenie kartami, czy znaki zodiaku i ich znaczenie, to jedne z najtrafniejszych przepowiedni. Na naszej stronie znajdziesz także inne rodzaje wróż online. Sprawdź i wybierz coś dla siebie.

Tarot miłosny - wróżba z kart tarota online

Miłość jest bardzo silnym uczuciem, pozwalającym przezwyciężać wszelkie negacje w życiu. Dzięki połączeniu z tą nieskończoną i uniwersalną energią możemy cieszyć się pełnią szczęścia i radości. Część osób styczność z tą sferą życia ma już od najmłodszych lat, inne osoby natomiast nie mają do tego szczęścia. Odpowiedź na pytanie dotyczące miłości i tego, czy każdy może żyć w szczęśliwym związku, z pewnością mogą dać horoskopy i znaki zodiaku, a przede wszystkim karta tarota. Wróżby miłosne cieszą się ogromną popularnością, ponieważ czasami pomagają wskazać drogą, która przybliży nas do związku z drugą osobą. Dzięki anielskiej radzie na miłość otrzymasz przesłanie, które pomoże zrozumieć Twoją samotność, samego siebie i dostrzec błędy wpływające na niepowodzenia w związku. Sprawy miłosne potrafią być bardzo wrażliwe. Każde pytanie dotyczące uczucia, związku i miłości, powinno być odpowiednio przeanalizowane. Wróżby z kart tarota i horoskopy pomagają odnaleźć drogę ku szczęściu. Warto brać pod uwagę rady odczytywane z kart, ponieważ mogą mieć wpływ na znalezienie drugiej połówki. Nigdy wcześniej nie miałeś do czynienia z wróżbami? Chcesz wiedzieć, na czym polega tarot miłosny, rozkłady tarota i jak interpretować wróżbę miłosną przepowiedzianą kartami? Dzięki nam i naszym objaśnieniom znacznie łatwiej będzie Ci podjąć decyzję o tym, aby skorzystać z naszych usług. Wróżba online to w pełni anonimowy sposób na to, aby sprawdzić, czy Twój związek ma szansę przetrwać kryzys albo, czy znajdziesz pomysł na siebie i będziesz podążać dalej obraną drogą.

Na czym polegają wróżby miłosne z karty tarota?

Wróżby miłosne niczego nie narzucają, a jedynie pokazują rozwiązania, które mogą doprowadzić Cię do upragnionej miłości. Tarot miłosny wykonywany jest przy użyciu standardowej talii kart. Postawienie go wcale nie jest banalnie proste, ponieważ wróżby w dużej mierze opierają się na intuicji. Oczywiście poszczególne układy ułatwiają nam interpretację przekazu kart dzięki ich usytuowaniu, ale to właśnie wyczucie odgrywa najistotniejszą rolę. Karty mają wzajemny wpływ na siebie, dlatego tez nie można ich rozpatrywać pojedynczo. Domowy tarot nie jest wyrocznią ani fatum. Karty mogą pokazywać świetlaną przyszłość dla danej relacji, ale osoba, dla której jest wykonana wróżba online, nie może osiąść na laurach. Niepomyślna wróżba także nie przekreśla szans na związek.

Karty nie mają możliwości kontrolowania uczuć i emocji, dlatego też nie narzucają nam zachowań, ani nie powstrzymują nas od wypowiadanych słów. Tarot wskazuje jedynie, że związek ma dobre perspektywy na życie lub jego słabsze strony, dzięki czemu otrzymujemy cenne wskazówki. Karty tarota i wróżby miłosne mogą dać nam też odpowiedź na inne pytanie niż zadane lub nie udzielić jej w ogóle. W pierwszym przypadku sytuacja taka może się wydarzyć, gdy pytający nigdy nie miał styczności z odczytem tarota lub upłynęło od tego dużo czasu. Jeśli odpowiedź nie pada wcale, to najczęściej pytanie było zbyt ogólne. Dlatego też uczulamy swoich klientów na to, aby precyzowali wszelkie zagadnienia, na jakie chcą uzyskać informacje. Jeśli obawiasz się takiej sytuacji, możesz wybrać horoskop. Wystarczy, że wyślesz SMS lub zadzwonisz i nas o tym poinformujesz. Wróżenia naprawdę nie można się bać. Wiele osób obawia się tego, co pokaże karta. Musisz jednak pamiętać, że to są wskazówki i podpowiedzi, jak postępować. Tarot może pokazać, jak uleczyć osamotnioną duszę, ale nie może być traktowany, jako wyznacznik, którym bezwzględnie należy się sugerować.

Nasze wróżki stale o tym przypominają. Jeśli chcesz otrzymać inną wróżbę online niż tarot lub horoskop, wybierz ją na naszej stronie i zadzwoń lub wyślij wiadomość SMS. Nasze wróżki czekają na Ciebie i chętnie odkryją każdą kartę.

Rozkład tarota na miłość

Tarot miłosny może być rozkładany na wiele sposobów i trudno zakładać, aby któryś z nich był lepszy od pozostałych. Część naszych wróżek i wróżbitów korzysta z rozkładów ogólnych, w których nie zadaje się pytań, a otrzymuje jedynie opis wydarzeń. Natomiast inni nasi profesjonaliści wolą zawęzić temat, poruszając jeden konkretny temat. Tarot może być skomplikowany lub prosty, ale większość z rozkładów nie wymaga zbyt dużego wysiłku do jego odczytania, natomiast wiedza w połączeniu z intuicją jest tutaj kluczowym czynnikiem. Nasi wróżbici najczęściej powtarzają, że prawdziwa siła tkwi w prostocie, ponieważ mniej danych do powiązania, to zdecydowanie większa precyzja odczytywania wróżby. Duże znaczenie przy rozkładzie ma także to, czy tarot miłosny jest stawiany na dziś, czy na przyszłość. Najczęściej stosuje się rozkład zwany Wyrocznią Miłości, który wykorzystuje cztery karty.

Układany on jest od lewej strony, zgodnie z ruchem wskazówek zegara. Pierwsza karta wskazuje nastrój panujący w związku, druga motywację pytającego, trzecia stosunek partnera do pytającego, a czwarta radę i zalecenia. Innym często praktykowanym układem przez naszych specjalistów jest Wyrocznia Afrodyty. Pozwala ona sprawdzić, czy bliska nam osoba pasuje do nas, czy też nie, a do jej rozłożenia jest potrzebnych pięć kart. Pierwsza karta określa, co łączy partnerów, druga co ich dzieli. Kolejne trzy karty zadają pytania, czy partnerzy są sobie przeznaczeni, na co powinni zwrócić uwagę i jaka czeka ich przyszłość.

Tarot miłosny czy horoskopy?

Zastanawiasz się, co wybrać? Tarot miłosny czy horoskop opary na dacie urodzenia i znaku zodiaku? Na naszej stronie znajdziesz kilka rodzajów wróżb online. Każda z nich z pewnością będzie w stanie podać Ci wskazówki do osiągnięcia lepszego komfortu życia. Nie zapominaj jednak, że jest to tylko drogowskaz, a nie nakaz. Karty nigdy nie mówią, co masz zrobić, tylko pokazują możliwości rozwiązania pewnych spraw. Jeśli chcesz uzyskać wróżbę online, możesz wysłać SMS lub zadzwonić. Zapraszamy!