Dostępny
Wróżka Margarita Astro Zadzwoń 708 708 185 - 4,92 zł/min

Przygoda z ezoteryka w mojej rodzinie rozpoczęła się wiele lat temu. Moja babcia pomagała ludziom, już wtedy gdy niewiele się o tym mówiło. Kiedyś takie zdolności bardziej ukrywano...

Zadzwoń bezpośrednio 708 708 185 - 4,92 zł/min Telefon
Problem z połączeniem PREMIUM?
Jak zmienić limit u operatora sieci
Dostępny
Tarocistka Bell Zadzwoń 708 708 172 - 4,92 zł/min

Jasnowidzenie, numerologia, biała magia, praca z kartami Tarota, Anielskimi, Cygańskimi i Runicznymi to wszystko pomoże Ci znaleźć odpowiedź na Twoje pytania. Rozwiąże Twoje problemy, doradzę, przepowiem przyszłość. Ze mną znajdziesz odpowiedź na pyta

Zadzwoń bezpośrednio 708 708 172 - 4,92 zł/min Telefon
Problem z połączeniem PREMIUM?
Jak zmienić limit u operatora sieci
Dostępny
Wróżka Marina Zadzwoń 708 708 177 - 4,92 zł/min

Tarot i numerologia to moje pasje. Prognozowaniem przyszłości zajmuję się od wielu lat. Wróżę z kart tarota. Pracuję również z energią, jestem rytualistką. Wykonuję rytuał oczyszczania energetycznego, synchronizacji czakr i przesyłam pozytywną energię.

Zadzwoń bezpośrednio 708 708 177 - 4,92 zł/min Telefon
Problem z połączeniem PREMIUM?
Jak zmienić limit u operatora sieci
Dostępny
Wróżka Jula Zadzwoń 708 708 181 - 4,92 zł/min

Witam serdecznie, Nazywam się Jasnowidz Jula. Od ponad dziesięciu lat służę osobom, które szukają pomocy w codziennym życiu. Praca z energią oraz rozwój osoby, która do mnie przychodzi, jest najważniejszym elementem mojej pracy. Serdecznie zaprszam :)

Zadzwoń bezpośrednio 708 708 181 - 4,92 zł/min Telefon
Problem z połączeniem PREMIUM?
Jak zmienić limit u operatora sieci
Dostępny
Wróżka Fabiana Zadzwoń 708 708 184 - 4,92 zł/min

Pomagam odszukać spokój, szczęście, harmonię i radość życia. Do prognozowania przyszłości i odpowiedzi na pytania, służą mojej intuicji od 30 lat karty klasyczne. Jeśli potrzebujecie Państwo pomocy i porady duchowej zapraszam do rozmowy.

Zadzwoń bezpośrednio 708 708 184 - 4,92 zł/min Telefon
Problem z połączeniem PREMIUM?
Jak zmienić limit u operatora sieci
Dostępny
Wróżka Ewa Zadzwoń 708 708 175 - 4,92 zł/min

Tarot, runy, numerologia, karty anielskie, jasnowidzenie, Reiki. Tymi metodami posługuję się aby pomóc w rozwiązaniu twoich problemów. Uwolnię od lęków,przywrócę Ci radość i harmonię, ukażę przyszłość. Od lat pomagam ludziom. A Tobie w czym mogę pomóc ?

Zadzwoń bezpośrednio 708 708 175 - 4,92 zł/min Telefon
Problem z połączeniem PREMIUM?
Jak zmienić limit u operatora sieci
Dostępny
Jasnowidz Milagros Zadzwoń 708 708 038 - 4,92 zł/min

Jestem jasnowidzem, medium i posługuje się różnymi kartami aby Ci pomóc. Jeżeli jesteś na rozdrożu dróg to zadzwoń do mnie lub wybierz inną formę kontaktu a wskaże Ci drogę. Jestem lekarzem dusz rozświetlając Twoją drogę.

Zadzwoń bezpośrednio 708 708 038 - 4,92 zł/min Telefon
Problem z połączeniem PREMIUM?
Jak zmienić limit u operatora sieci
Dostępny
Tarocistka Sofii Zadzwoń 708 708 125 - 4,92 zł/min

Witam serdecznie, Już od kilkunastu lat pomagam ludziom za pomocą moich magicznych kart. To co robię taktuję bardzo poważnie i nie ma dla mnie głupich pytań. Pytajcie więc o każdą ważną dla Was sprawę, nie unikajcie pytań, które mogą wydawać Wam się krępujące. Im konkretniejsze pytanie tym bardziej satysfakcjonująca Was odpowiedź. Specjalizuje się: Tarot, karty anielskie, karty cygańskie, karty Oracle, interpretacja snów, astrologia, rozmowa wspierająca

Zadzwoń bezpośrednio 708 708 125 - 4,92 zł/min Telefon
Problem z połączeniem PREMIUM?
Jak zmienić limit u operatora sieci
Dostępny
Tarocista Salomon Zadzwoń 708 708 126 - 4,92 zł/min

Należę do kowenu tradycji Garderiańskiej. Posiadam ośmioletnie doświadczenie w ezoteryce w tym Karty Tarota, wahadełka, oczyszczanie, wzmacnianie procesów zdrowotnych za pomocą Magij Ceremonialnej. Dążę do tego by pokazać ludziom prawdę oraz to jak można zmienić swoje życie patrząc przez pryzmat przeszłości. Pomogę również odciąć się od przeszłości.

Zadzwoń bezpośrednio 708 708 126 - 4,92 zł/min Telefon
Problem z połączeniem PREMIUM?
Jak zmienić limit u operatora sieci
Dostępny
Wróżka Apolonia Zadzwoń 708 708 178 - 4,92 zł/min

Wróżbiarstwem zajmuję się od 15 lat. Tarot stał się wykładnią mojego życia. Wskazał mi moje przeznaczenie. A jest nim przepowiadanie przyszłości i pomaganie innym. Jestem przewodnikiem duchowym. Pozwól oddać się w zaufane ręce. Zapraszam.

Zadzwoń bezpośrednio 708 708 178 - 4,92 zł/min Telefon
Problem z połączeniem PREMIUM?
Jak zmienić limit u operatora sieci
Dostępny
Wróżka Beata Zadzwoń 708 708 179 - 4,92 zł/min

Zapraszam Państwa do korzystanie z porad kart Tarota na różne dziedziny życia. Polecam oczyszczanie energii osób,domów i zwierząt,oczyszczanie i harmonizowań czakr, oczyszczanie karmy na podstawie imion i nazwisk. Oferuję analizę stanu zdrowia.

Zadzwoń bezpośrednio 708 708 179 - 4,92 zł/min Telefon
Problem z połączeniem PREMIUM?
Jak zmienić limit u operatora sieci
Niedostępny
Wróżbita Matheus

Moja własna wypróbowana od lat metoda wróżenia Kartami pozwala odpowiedzieć na pytania o przyszłość (praca, miłość ,rodzina, finanse, znak zodiaku). Będę w stanie odpowiedzieć na każde pytanie.

Niedostępny
Wróżka Ariela

Jeżeli chcesz zmienić swoje życie zrób to teraz nie czekaj na inny moment.

Niedostępny
Wróżka Iweta

Wasze pytania są dla mnie ważne i tak je traktuję. Zawsze mówię, że najważniejsze jest odnalezienie źródła przyczyny niepowodzenia, a kluczem do przyszłości jest teraźniejszość. Pracuję z energiami, oczyszczam, czytam w myślach. Serdecznie zapraszam Was

Niedostępny
Wróżbita Gabriel

Zapraszam na seans z kartami cygańskimi, klasycznymi oraz tarotem i runami. Jestem również mistrzem-nauczycielem Usui Ryoho Reiki. Zajmuję się także radiestezją terapeutyczną.

Niedostępny
Wróżka Aida S

Witaj Drogi Wędrowcze na moim profilu... Jeśli tu już trafiłeś to zapewne potrzebujesz mojej rady i wsparcia... Trochę się pogubiłeś i nie wiesz, w którą stronę ruszyć? Skontaktuj się a znajdziemy najkorzystniejsze dla Ciebie rozwiązanie... Zapraszam serd

Niedostępny
Wróżbita Maciej

Jestem Wróżbita Maciej. Posiadam wieloletnie doświadczenie we wróżeniu z kart tarota i klasycznych, dlatego wróżba Macieja jest dla Ciebie. Stawiam horoskop dzienny. Jeżeli chcesz wiedzieć, co daje Ci w życiu Twój znak zodiaku postaw wróżbę na horoskop dzienny. Jeżeli masz pytania, zadzwoń do mnie! Jako wróżbita Maciej, powiem Ci co w kartach tarota się kryje! Dowiesz się co karty tarota mają Ci do powiedzenia! Tylko teraz profesjonalny wróżbita od 2,99 zł/min. Będę w stanie odpowiedzieć na każde pytanie.

Niedostępny
Wróżbita Łukasz

Jestem Doradcą z powołania, ponieważ jestem 9 numerologiczną

Niedostępny
Wróżka Algiz

Po zalogowaniu czekam na Ciebie

Niedostępny
Jasnowidzka Jowi

Witam serdecznie! Jestem Jasnowidzka Jowi. Wróżeniem i jasnowidzeniem zajmuję się, od bardzo wielu lat. Praktykuję, wiedzę ezoteryczna od 30 lat. Dzięki czemu mogę zrozumieć smutki i problemy innych ludzi. A tym samym pomóc, doradzić. Zapraszam.

Niedostępny
Doradca duchowy Szeptunka

Jesteś na zakręcie - razem poszukajmy drogi.

Niedostępny
Tarocistka Agnelya

Puść lęk, on w niczym Ci nie pomoże a rozmowa ze mną, rozwiąże Twój problem i doda skrzydeł tak potrzebnych, by śmiało iść przez trudy życia.

Niedostępny
Jasnowidz Agnieszka

Witam. Posiadam zdolności jasnowidzenia, dzięki czemu dostrzegam głębiej. Pomagam znaleźć drogę do samorealizacji i lepszego życia. Do każdego problemu podchodzę poważnie i z sercem. Daję też wskazówki jako coach (publikacje są w pełnym opisie).

Niedostępny
Tarocistka Bari

Życie jest jak łódź na morzu, tylko od Ciebie zależy, czy wypadniesz za burtę.

Niedostępny
Aurora Mercouri

Tarot to wspaniałe narzędzie rozwoju. Daje Tobie podgląd na obecną sytuację i ukazuje najbardziej możliwy scenariusz przyszłości. Z pomocą moich kart i numerologii, a także doświadczeń i wiedzy nabytej podczas duchowych podróży, ukażę

Niedostępny
Astrolog Dorian

Witam Cię serdecznie. Już od ponad dwudziestu lat zajmuję się prognozowaniem przyszłości za pomocą kart Tarota, kart Lenormad i kart klasycznych. Metody prognoz, które wypracowałem są oparte na tysiącach skutecznych interpretacji wśród moich klientów. Dodatkowo specjalizuję się w astrologii Horarnej ( pytaniowej ), Astrologii Urodzeniowej, Astrologii Prognostycznej, Astrologii Partnerskiej i Astrologii Elekcyjnej. To pełna gama prawdziwych analiz przyszłości opartych na tysiącletniej wiedzy starożytnych Astrologów.

Niedostępny
Tarocistka Ida

Wróżę z Tarota i kart Lenormand. Wspieram się w moich działaniach na rzecz klientów także numerologią i rytualistyką. Nie oceniam, mam pełne zrozumienie dla wszelkich problemów.

Niedostępny
Wróżbita Sir Gawain

Zapraszam Cię na wielką wyprawę, w trakcie której razem odnajdziemy to co tak bardzo chce dziś być odkryte!

Niedostępny
Aga Ansuz

Wędrowcze... dokąd zmierzasz? trafiłeś tu przez przypadek? to wiedz że przypadków nie ma - wszystko jest po coś...

Wróżenie jest modne

Coraz częściej skłaniamy się w stronę ezoteryki. Przepowiadanie przyszłości z kart, zadawanie pytań runom, czy stawianie dziennego tarota, wróżenie online czy wróżby telefon. Korzystamy z takich form przepowiadania przyszłości bardzo chętnie. Co nas do tego skłania?

Do kogo udać się po przepowiednie
Tutaj, jak w każdym innym zawodzie - bo warto wiedzieć, że od paru lat wróżbita jest w Polsce zarejestrowanym pełnoprawnym zawodem – są lepsi i gorsi specjaliści. Jeśli więc już zdecydowaliśmy się sięgać po radę wróżbity, chcemy wiedzieć, że uzyskamy w pełni profesjonalne wsparcie. Kiedy potrzebujemy takiej porady? Kiedy chcemy wiedzieć, co nas czeka? Najczęściej wówczas, gdy mamy górę problemów. Gdy nie bardzo wiemy, jaką podjąć decyzję, ani jakie rozwiązanie życiowych probemów przyjąć. Wróżka lub wróżbita mówią nam też, jakie jest do nas nastawienie innych osób, czy spotkamy wkrótce miłość lub czy uda nam się znaleźć dobrą pracę. Czyli porady ezoteryczne dotyczą najważniejszych życiowych kwestii. Nic dziwnego, że chcemy by były jak najwyższej jakości.

Sprawdzeni wróżbici
Bardzo dużą konkurencję tradycyjnym wróżkom i wróżbitom robi internet. Online bowiem można uzyskać wróżbę całkowicie bezpłatnie. Są portale ezoteryczne, na których tarot dzienny lub tarot na jutro wskaże ogólne wibracje dnia, daje ogólne wskazówki. Właśnie – ogólne. Jeśli chcemy dowiedzieć się czegoś tylko dla siebie, trzeba skontaktować się z wróżbitą bezpośrednio i w sposób indywidualny. Najprościej uzyskać wróżby na telefon, gdyż wówczas nie trzeba zapisywać się i czekać w kolejce, ale jest to stosunkowo najdroższa forma wróżenia, ponieważ bardzo często zdarza się, że rozmawiamy z automatem, a odpowiedź uzyskujemy drogą mailową. Sprawdzeni wróżbici posiadają własne strony internetowe i to właśnie tam warto się udać. Warto bezpośrednio umówić się i porozmawiać na prywatnym spotkaniu, zobaczyć jak wróżbita układa karty. Własnoręcznie wyciągnąć tę jedną, dla nas najważniejszą. W tym przypadku tradycja nie dała się wyprzedzić elektronice.

Człowiek z natury jest ciekawski i niezwykle dociekliwy. Fascynuje go otaczający świat i chciałby go znacznie lepiej zgłębić. Te fascynacje i dążenia przenoszą się również na jego świat wewnętrzny i zgłębianie samego siebie. Tak wiele osób chciałoby lepiej znać siebie, rozumieć motywy swoich działań i wyborów, by dzięki temu podejmować trafniejsze decyzje dotyczące swojego życia. Poza tym niezwykle kuszące jest również zgłębianie przyszłości. Wiedza dotycząca tego, co czeka nas za jakiś czas i jakie historie planuje dla nas los, z pewnością wiele ułatwiłaby w życiu. Aby dowiedzieć się więcej na ten temat, można skorzystać z rozmowy z wróżką, której porady ezoteryczne mogą stać się niezwykle cennym drogowskazem życiowym, ułatwiającym podjęcie pewnych decyzji, dodającym odwagi i nadziei na przyszłość. Współczesne wróżki korzystają z narzędzi znanych od dawien dawna, jednak możliwe jest kontaktowanie się z nimi w sposób nowoczesny i skorzystanie na przykład z wróżby na telefon. Prastara wiedza i umiejętności związane z wróżeniem, w połączeniu z nowoczesnymi możliwościami kontaktu i dostępu to doskonały miks, dzięki któremu ludzie czujący się niepewnie i potrzebujący pewnego drogowskazu, mogą w każdej chwili skontaktować się i sobie ulżyć. W dzisiejszych niepewnych czasach taka opcja to coś naprawdę cennego.

Porady ezoteryczne

Ludzie od dawien dawna korzystali z pomocy osób takich jak wróżki, duchowi przewodnicy czy medium, po to, aby lepiej rozumieć otaczającą ich rzeczywistość i podejmować bardziej trafne decyzje dotyczące swojego życia. Niejednokrotnie decyzje te dotyczyły nie tylko ich samych, ale też ważnych ludzi wokół nich, czy nawet całych królestw. Najwięksi władcy świata od zarania dziejów korzystali ze wsparcia duchowych przewodników, a porady ezoteryczne były tam na porządku dziennym i pomagały nawet w kwestiach związanych z decyzją o podjęciu lub nie wojny. Duchowy przewodnik czy wróżka, dobry duch czy dobry przyjaciel mający wiedzę na temat porządku świata i niezwykłych mocy nim rządzących, pomagał rozwijać mgłę, wątpliwości, które są czymś naturalnym podczas podejmowania naprawdę bardzo ważnych decyzji. Zasadność funkcjonowania osób nazywanych duchownymi przewodnikami czy wróżkami wywodzi się z tego, że tak naprawdę funkcjonujemy w świecie, w którym cały czas przepływa pewien rodzaj dobrej lub złej energii, który wpływa na nasz los i na losy całego świata. Współcześni ludzie żyją w jeszcze większym zamęcie i niejednokrotnie mają jeszcze więcej decyzji do podjęcia, a niepewność jutra bywa dotkliwa i stresując. Blokuje przepływ energii i utrudnia podejmowanie decyzji. Dlatego też nic się nie zmieniło i tak jak kilka wieków temu ludzie korzystali z pomocy wróżek i wróżbitów, tak też robią to dzisiaj. Wróżeniem najczęściej zajmują się osoby mającej pewien rodzaj daru, umiejętności niezwykle analitycznego myślenia. Ten dar najczęściej przekazywany jest dosłownie z pokolenia na pokolenie, a prawie każda osoba zajmująca się współcześnie wróżeniem ma w swojej historii osoby, które tym samym zajmowały się wcześniej. Ta moc, niezwykły dar, przekazywany jest z babki na matkę, a z matki na córkę, przez pokolenia. Wróżki czy wróżbici od małego nasączają się zatem pewną dobrą energią, żyją w otoczeniu przedmiotów mających magiczne moce i siły, praktykują z kartami i nabierają głębokiej wiedzy dotyczącej tego, co oznacza ich symbolika i konfiguracja różnych układów. Ta wiedza wymaga niezwykłej i głębokiej praktyki, pozwala jednak opisywać rzeczywistość i targające człowiekiem nadzieje czy obawy. Pozwala także zaglądać do przyszłości i dawać wskazówki i rady, które mogą być tak bardzo pomocne podczas podejmowania różnych ważnych decyzji. W każdej kulturze rola duchowych przewodników jest niezwykle istotna. Tak jest też dzisiaj. Wiedza ezoteryczna to potężna wiedza.

Wróżby dla osób szukających porad miłosnych

Spotkanie z wróżką lub wróżbitą może dotyczyć życia w ogóle, ale też pewnych jego aspektów, które z perspektywy danego człowieka mają największe znaczenie. Rozmowa z osobą zajmująca się udzielaniem porad ezoterycznych może być wspaniałym doświadczeniem tak naprawdę dla każdego, trzeba jednak wybrać się po taką poradę z pewnym konkretnym nastawieniem. Nie można między innymi oczekiwać tego, że wróżka bardzo dokładnie nakreśli naszą przyszłość i da odpowiedź na to, jak postępować w różnych sytuacjach i jakich wyborów dokonywać. Chociaż na nasz los wpływa energia otaczających nas przedmiotów i miejsc, a także energia innych osób będących z nami w codziennym kontakcie, decyzje zawsze należą tylko do nas. Wróżka może udzielić porad dotyczących rozmaitych sfer i kwestii życiowych. Niezwykle pomocne są te dotyczące życia miłosnego i sercowego. Ludzie często miewają dylematy związane na przykład z tym, z którą osobą związać na stałe swoje losy. Porada wróżki może stać się prawdziwym drogowskazem, dzięki któremu podejmie się trafniejszą decyzję. Słowa płynące od wróżki czy wróżbity to niejednokrotnie również ogromna dawka nadziei na to, że miłosne karty wreszcie się odwrócą i spotkamy na swojej drodze kogoś niezwykłego. To właśnie rozmowa z wróżką bywa przełomowym momentem dla osób, które trochę straciły już wiarę w to, że w ich życiu pojawi się szczególna osoba. Przywrócenie tej wiary i nadziei to niejednokrotnie sposób na odblokowanie pewnej energii i dosłowne odblokowanie człowieka, który dotychczas był totalnie zamknięty na miłość. Po rozmowie z wróżką często dużo bardziej przychylnym okiem patrzą one na otaczający świat i ludzi, którzy z nimi w nim żyją. Taki otwarty umysł i nadzieja prowadzą do ogromnych zmian. Pojawia się przestrzeń na uczucie. Tego typu rozmowa była szczególnie pomocna dla osób, które mają w swojej historii złe doświadczenia miłosne i zwyczajnie boją się po raz kolejny zaufać. To pewien rodzaj terapii dla duszy, po której kiełkuje nadzieja. A to przecież ona jest zalążkiem wszelkich dobrych zmian w życiu człowieka, szczególnie tych sercowych. Komu towarzyszy ciągła niepewność, może sobie użyć i spotkać się z kimś, kto widzi i rozumie więcej.

Porady w sprawach biznesowych i finansowych

Chociaż to sprawy sercowe tak często kierują ludzi po poradę egzotyczną, przecież nie samą miłością człowiek żyje. Nurtujące kwestie często dotyczą też finansów i przyszłości związanej ze sferą pieniędzy. W dzisiejszych niepewnych czasach to właśnie o to pytają osoby, które chcą mądrej porady. Rozmowa z wróżką może pomóc w podjęciu decyzji dotyczącej na przykład zmiany pracy, przekwalifikowania się i rozwoju w innej branży czy dziedzinie. Ogromnym wsparciem wróżka może stać się w momencie planowania założenia własnego biznesu czy firmy, co zawsze łączy się z wyjściem ze swojej strefy komfortu i sięgnięciem po coś więcej. Duchowy przewodnik pomoże odkryć energię, która dotyczy sfery finansów i rozwiać pewne wątpliwości, dzięki którym decyzja dotycząca biznesu będzie trafniejsza. Dla wielu osób funkcjonujących w biznesie, porady ezoteryczne to prawdziwe drogowskazy, które pozwalają lepiej zrozumieć rzeczywistość i podejmować ostrożniejsze lub odważniejsze decyzje, dzięki którym finansowa sfera życia jest satysfakcjonująca. Po rozmowie z wróżką można nabrać wiatru w skrzydła albo na jakiś czas przełożyć plany związane ze zmianami zawodowymi, aż pojawi się optymalny moment. Wróżki mogą go określić między innymi analizując układ gwiazd, bo mają głęboką wiedzę dotyczącą energii płynącej z kosmosu i wpływającej na życie ludzi.

Porady w sprawach zdrowotnych i rodzinnych

Zdrowie to jedna z najważniejszych wartości w życiu każdego człowieka. Pragniemy żyć długo i zdrowo, o zdrowie martwimy się i niepokoimy. Sprawy związane ze zdrowiem są jednymi z tych, które najbardziej nurtują współczesnego człowieka. Wróżki i wróżbici często w bardzo delikatny i subtelny sposób zwracają uwagę swoich klientów na kwestie dotyczące ich zdrowia. Podczas rytuału wróżenia z kart mogą bowiem dostrzec i wyczuć tam pewną niepokojącą energię, która dotyczy typowo spraw cielesnych i fizycznych. Taka wskazówka to często sugestia, aby wykonać szereg podstawowych badań, zająć się sprawami zdrowia, które mogą wynikać z pewnych obciążeń rodzinnych i genetycznych. Mało kto myśli o tym wtedy, gdy jest w pełni sił i czuje się fantastycznie pod względem zdrowotnym. Rozmowa z wróżką lub wróżbitą może okazać się bardzo ważnym impulsem, dzięki któremu człowiek włoży więcej uwagi w zmianę swojego stylu życia i zacznie o siebie dbać bardziej. Właśnie w tym aspekcie najbardziej widać, jak sesja z wróżką może przełożyć się na wzmożenie odpowiedzialności w życiu człowieka, na więcej pozytywnych działań, które wpłyną na poprawę swojego losu. W końcu do wróżki chodzi się nie po to, aby usłyszeć o wielkim nieszczęściu czyhającym gdzieś za rogiem, ale po to, by otrzymać pewną wiedzę będącą narzędziem do zmiany swojego życia. Dzięki temu każdy ma możliwość podejmowania bardziej świadomych decyzji i rozumienia ich wpływu na swoje życie.

Najbardziej lubiane rodzaje wróżb

Wróżby online są głęboko zakorzenione w naszej kulturze i historii. To pradawne rytuały, dzięki którym mamy większą łączność z naszymi przodkami. Najbardziej lubiane i cenione metody wróżenia nie są zatem żadną nowością, bo mają swoje korzenie w praktykach znanych od setek lat. Warto wiedzieć o tym i uświadomić sobie fenomen wróżb. To nie jest coś nowego, to wiedza i umiejętności przekazywane z pokolenia na pokolenie, dzięki czemu wróżki i wróżbici to prawdziwa elita osób wykorzystujących głęboką wiedzę dotyczącą energii z otaczającego nas świata i jej wpływu na codzienne losy zwykłego człowieka. Jedną z najpopularniejszych form wróżenia jest wrozenie z kart. To właśnie talia pięknych kart w rękach osoby mającej szczególną moc i wiedzę może stać się narzędziem pozwalającym dostrzec pewną energię otaczającą człowieka, ocenić jej wpływ na jego obecne życie i przyszłe losy. Najmocniej ukorzenioną formą wróżenia z kart w naszej kulturze jest oczywiście wróżenie z kart Tarota. Tarot to karty fascynujące i jedyne w swoim rodzaju, a wiedza o symbolice, czy konfiguracji i układzie poszczególnych kart, może dać prawdziwy wgląd w przyszłość konkretnego człowieka. Warto wiedzieć jednak o tym, że zwyczajnie nie wystarczy kupić sobie karty do tarota i praktykować wróżenia na własną rękę. W ten sposób zobaczy się jedynie tak zwany czubek góry lodowej i nic więcej. To przenikliwość umysłu wróżki lub wróżbity, w połączeniu z dogłębną wiedzę na temat kart Tarota, mogą pozwolić na wysuwanie wniosków na temat przyszłości człowieka. Poza tym każda osoba, dla której porady ezoteryczne to profesjonalna sfera życia, zawsze przestrzega przed nieumiejętnym używaniem kart Tarota. Należy mieć to na uwadze i nie improwizować z Tarotem, bo niezwykła symbolika tych kart i energia zaklęta w poszczególnych symbolach, mogą doprowadzić do tego, że człowiek podejmie niesłuszne decyzje. Karty Tarota to aż 78 różnych figur, wśród których każdy ma wielką moc i pewną ścisłą symbolikę, jednak to dopiero ich konfiguracja w połączeniu z wiedzą na temat daty urodzenia człowieka i układem gwiazd w tamtym dniu, mogą pozwolić na opisywanie rzeczywistości i przyszłości, która rysuje się z interpretowania kart. Należy pamiętać jednak o tym, że żadna wróżka czy wróżbita nie dadzą gotowych recept dotyczących tego, jak żyć i jakie decyzje podejmować. Mogą jednak doposażyć człowieka w pewne wskazówki dotyczące na przykład tego, jakie ważne osoby będą miały wpływ na ich losy w przyszłości. Podpowiadają im to karty Tarota, które wybierane są podczas wróżb przez osobę zwracającą się o poradę. To właśnie te karty są symbolem osób będących w życiu człowieka już teraz, ale też osób, które pojawią się w nim za jakiś czas i będą miały wpływ na jego losy. Dzięki kartom Tarota wróżka lub wróżbita mogą odpowiedzieć również na pytania dotyczące ważnych i przełomowych momentów, które mogą wydarzyć się w przyszłości. Najczęściej to pewna kluczowe, można powiedzieć milowe wydarzenia w życiu człowieka, takie jak na przykład narodziny dziecka czy znalezienie partnera. Dzięki kartom Tarota oraz dogłębnej wiedzy osoby wróżącej możliwe jest określenie, jakie najważniejsze sprawy czekają konkretnego człowieka w przyszłości. Decyzje, które musi on jednak podjąć w swoim życiu, są już tylko i wyłącznie jego autonomicznymi decyzjami. Łatwiej jednak je podejmować mając ogląd na to, jaka energia panuje w naszym życiu teraz, a jaka będzie w przyszłości.

Inne rodzaje wróżb

Tarot ma w sobie niezwykłą moc i piękną głęboką symbolikę. To pewna tajemnica, która fascynuje, dlatego też tak wiele osób przekracza progi salonu wróżb właśnie po to, aby obcować z tą energią. Karty nigdy nie tracą swojej siły i możliwe jest również postawienie Tarota przez telefon, dzięki czemu dzwoniący człowiek może uzyskać pewną wiedzę na temat najbardziej nurtujących go aktualnie kwestii. Wróżki oraz wróżbici mają jednak zdecydowanie szersze pole do działania i więcej możliwości czytania przyszłości. Tarot jest najpopularniejszy, ale niezwykle pięknie pracuje się również z kartami klasycznymi, czy tak zwanymi kartami anielskimi. Wydawałoby się zwykła talia kart, w rękach osoby mającej pewną specyficzną moc, staje się narzędziem do określania pewnych ważnych czy przełomowych wydarzeń w przyszłości. Znów najważniejsza jest tutaj zarówno dogłębna wiedza dotycząca symboliki kart, jak też wzajemnych konfiguracji i układów poszczególnych kart. Znajomość tej symboliki wskazuje, jaka energia otacza człowieka teraz, jaka będzie otaczać za jakiś czas.

Oczyszczanie energii

Im szybciej człowiek uwierzy w to, że z każdej strony otacza go pewna energia mająca wpływ na jego życie, tym stanie się bardziej świadomy. Gdy żyjemy w dobrym i bezpiecznym otoczeniu energetycznym, mamy mnóstwo sił witalnych, żyjemy pełną piersią i czerpiemy mnóstwo radości z własnych działań. Nasza własna energia nie jest niczym blokowana, dlatego też takie aspekty życia, jak sprawy związane z miłością czy karierą toczą się niezwykle pomyślnie, dają nam mnóstwo satysfakcji. Z różnych względów w naszym życiu może jednak rozpanoszyć się też zła i toksyczna energia. Czasami towarzyszy nam ona tak naprawdę trochę od pokoleń. Są domy czy rodziny, które od lat toczy kłótnia i waśń, w których ludzie nie mogą wypełniać swojego potencjału, sięgać po więcej. Oczyszczanie energii to jedna z profesjonalnych usług osób zajmujących się poradami ezoterycznymi. Warto dowiedzieć się więcej na ten temat i rozważyć skorzystanie z takiego oczyszczania nawet przez telefon. W ten sposób można odwrócić karty losu i wreszcie poczuć się dobrze we własnym życiu. Każdy na to zasługuje, bez wyjątku! Zmiana leży w naszych rękach, a oczyszczenie z toksycznej energii może ją przyspieszyć i nadać jej siły. Zła energia blokuje w rozwoju duchowym, miłosnym, zawodowym i rodzinnym. Człowiek nie może w pełni wykorzystać swojego potencjału i wszystkich swoich możliwości, często zupełnie nie wiedząc, z czego to wynika. Po rytuale oczyszczenia zmienia się tak wiele, a człowiek wreszcie nabiera wiatru w żagle.