Wróżenie

Wielu osobom wróżenie kojarzy się przede wszystkim z andrzejkami. To właśnie w tym dniu, organizowane są huczne imprezy, których główną atrakcją jest zabawa we wróżby. Najpopularniejszą z nich jest oczywiście lanie wosku oraz zabawa w andrzejkowe serduszko i szpilkę. Czy jednak możemy organizować zabawę we wróżby poza andrzejkami i czy rozsądnie jest angażować w nią dzieci? Czy może są inne sposoby wykorzystania w życiu wróżb?

Dla naszych najmłodszych wróżenie i wróżka jest magiczną postacią pochodzącą z zaczarowanej krainy. W wyobrażeniu dzieci, wróżka jest dobrą, latającą istotką, która spełnia nasze życzenia za dotknięciem czarodziejskiej różczki. Czy zatem możemy bawić się z dziećmi we wróżenie i czy nie będzie to miało negatywnych skutków dla ich rozwoju?

Na czym polega wróżenie

Wrózenie to jeden ze sposóbów w jaki możemy uzyskać informacje od wróżki. Wystarczy, że zadamy pytanie, a wróżka rozłoży karty i odpowie na nasze pytanie. To nic trudnego, aby uzyskać wróżbę.

Wyobraźnia jest bardzo ważną cechą, która z czasem zanika. To tylko wróżenie. Najwięcej wyobraźni mają oczywiście nasi najmłodsi, którzy jeszcze nie do końca rozumieją reguły obowiązujące w realnej rzeczywistości. Oczywiście do świata wyobraźni często uciekają także dorośli, jednak w ich przypadku przesadne fantazjowanie może być niepokojące.

Wróżenie jako zabawa

Najważniejsze to wytłumaczenie dziecku, że wszelkiego rodzaju wróżenie jest jedynie pewnego rodzaju zabawą. Dzieci muszą nauczyć się bowiem dostrzegać różnice pomiędzy tym, co realne, a tym, co jest wytworem naszej wyobraźni. Dlatego warto wytłumaczyć im, czym jest wróżenie. Zdarza się, że starsze dzieci w wieku nastoletnim próbują znaleźć swoją własną drogę rozwoju duchowego. Wszechobecny dostęp do internetowych stron ezoterycznych może jednak być dla nich pewnego rodzaju zagrożeniem. Młodymi ludźmi o jeszcze nieukształtowanym światopoglądzie, bardzo łatwo jest manipulować, dlatego należy wytłumaczyć im, że wróżenie i wróżka, którą spotykamy już w realnym życiu, może być ciekawą osobą do rozmowy, ale jej wróżba wcale nie musi być wyznacznikiem tego, jakie decyzje powinniśmy podejmować.

Czy zatem zabawa we wróżeniewróżby onlline z dziećmi jest rozsądna? Oczywiście, że tak pod warunkiem, że od najmłodszych lat będziemy uczyć nasze dzieci, że przebywanie w świecie magii i wróżenie jest jedynie rodzajem zabawy, a wróżka zwykłą osobą, z którą można przeprowadzić ciekawą rozmowę. Wróżba, a właściwie rozmowa z wróżką stanowić ma jedynie formę ekspresii własnej osoby i rozmowa z osobą, która jest w stanie spojrzeć na nasze problem z zewnątrz. Karty tarota i wróżenie stanowi jedynie wymówkę, z jakiej powodu dzwonimy do wróżki

Dostępny
Wróżka Fabiana Zadzwoń 708 708 184 - 4,92 zł/min

Pomagam odszukać spokój, szczęście, harmonię i radość życia. Do prognozowania przyszłości i odpowiedzi na pytania, służą mojej intuicji od 30 lat karty klasyczne. Jeśli potrzebujecie Państwo pomocy i porady duchowej zapraszam do rozmowy.

Zadzwoń bezpośrednio 708 708 184 - 4,92 zł/min Telefon
Problem z połączeniem PREMIUM?
Jak zmienić limit u operatora sieci
Dostępny
Tarocistka Bell Zadzwoń 708 708 172 - 4,92 zł/min

Jasnowidzenie, numerologia, biała magia, praca z kartami Tarota, Anielskimi, Cygańskimi i Runicznymi to wszystko pomoże Ci znaleźć odpowiedź na Twoje pytania. Rozwiąże Twoje problemy, doradzę, przepowiem przyszłość. Ze mną znajdziesz odpowiedź na pyta

Zadzwoń bezpośrednio 708 708 172 - 4,92 zł/min Telefon
Problem z połączeniem PREMIUM?
Jak zmienić limit u operatora sieci
Dostępny
Tarocista Salomon Zadzwoń 708 708 126 - 4,92 zł/min

Należę do kowenu tradycji Garderiańskiej. Posiadam ośmioletnie doświadczenie w ezoteryce w tym Karty Tarota, wahadełka, oczyszczanie, wzmacnianie procesów zdrowotnych za pomocą Magij Ceremonialnej. Dążę do tego by pokazać ludziom prawdę oraz to jak można zmienić swoje życie patrząc przez pryzmat przeszłości. Pomogę również odciąć się od przeszłości.

Zadzwoń bezpośrednio 708 708 126 - 4,92 zł/min Telefon
Problem z połączeniem PREMIUM?
Jak zmienić limit u operatora sieci
Dostępny
Wróżka Marina Zadzwoń 708 708 177 - 4,92 zł/min

Tarot i numerologia to moje pasje. Prognozowaniem przyszłości zajmuję się od wielu lat. Wróżę z kart tarota. Pracuję również z energią, jestem rytualistką. Wykonuję rytuał oczyszczania energetycznego, synchronizacji czakr i przesyłam pozytywną energię.

Zadzwoń bezpośrednio 708 708 177 - 4,92 zł/min Telefon
Problem z połączeniem PREMIUM?
Jak zmienić limit u operatora sieci
Dostępny
Jasnowidz Milagros Zadzwoń 708 708 038 - 4,92 zł/min

Jestem jasnowidzem, medium i posługuje się różnymi kartami aby Ci pomóc. Jeżeli jesteś na rozdrożu dróg to zadzwoń do mnie lub wybierz inną formę kontaktu a wskaże Ci drogę. Jestem lekarzem dusz rozświetlając Twoją drogę.

Zadzwoń bezpośrednio 708 708 038 - 4,92 zł/min Telefon
Problem z połączeniem PREMIUM?
Jak zmienić limit u operatora sieci
Dostępny
Wróżka Apolonia Zadzwoń 708 708 178 - 4,92 zł/min

Wróżbiarstwem zajmuję się od 15 lat. Tarot stał się wykładnią mojego życia. Wskazał mi moje przeznaczenie. A jest nim przepowiadanie przyszłości i pomaganie innym. Jestem przewodnikiem duchowym. Pozwól oddać się w zaufane ręce. Zapraszam.

Zadzwoń bezpośrednio 708 708 178 - 4,92 zł/min Telefon
Problem z połączeniem PREMIUM?
Jak zmienić limit u operatora sieci
Dostępny
Wróżka Margarita Astro Zadzwoń 708 708 185 - 4,92 zł/min

Przygoda z ezoteryka w mojej rodzinie rozpoczęła się wiele lat temu. Moja babcia pomagała ludziom, już wtedy gdy niewiele się o tym mówiło. Kiedyś takie zdolności bardziej ukrywano...

Zadzwoń bezpośrednio 708 708 185 - 4,92 zł/min Telefon
Problem z połączeniem PREMIUM?
Jak zmienić limit u operatora sieci
Dostępny
Wróżka Ewa Zadzwoń 708 708 175 - 4,92 zł/min

Tarot, runy, numerologia, karty anielskie, jasnowidzenie, Reiki. Tymi metodami posługuję się aby pomóc w rozwiązaniu twoich problemów. Uwolnię od lęków,przywrócę Ci radość i harmonię, ukażę przyszłość. Od lat pomagam ludziom. A Tobie w czym mogę pomóc ?

Zadzwoń bezpośrednio 708 708 175 - 4,92 zł/min Telefon
Problem z połączeniem PREMIUM?
Jak zmienić limit u operatora sieci
Dostępny
Wróżka Beata Zadzwoń 708 708 179 - 4,92 zł/min

Zapraszam Państwa do korzystanie z porad kart Tarota na różne dziedziny życia. Polecam oczyszczanie energii osób,domów i zwierząt,oczyszczanie i harmonizowań czakr, oczyszczanie karmy na podstawie imion i nazwisk. Oferuję analizę stanu zdrowia.

Zadzwoń bezpośrednio 708 708 179 - 4,92 zł/min Telefon
Problem z połączeniem PREMIUM?
Jak zmienić limit u operatora sieci
Dostępny
Tarocistka Sofii Zadzwoń 708 708 125 - 4,92 zł/min

Witam serdecznie, Już od kilkunastu lat pomagam ludziom za pomocą moich magicznych kart. To co robię taktuję bardzo poważnie i nie ma dla mnie głupich pytań. Pytajcie więc o każdą ważną dla Was sprawę, nie unikajcie pytań, które mogą wydawać Wam się krępujące. Im konkretniejsze pytanie tym bardziej satysfakcjonująca Was odpowiedź. Specjalizuje się: Tarot, karty anielskie, karty cygańskie, karty Oracle, interpretacja snów, astrologia, rozmowa wspierająca

Zadzwoń bezpośrednio 708 708 125 - 4,92 zł/min Telefon
Problem z połączeniem PREMIUM?
Jak zmienić limit u operatora sieci
Dostępny
Wróżka Jula Zadzwoń 708 708 181 - 4,92 zł/min

Witam serdecznie, Nazywam się Jasnowidz Jula. Od ponad dziesięciu lat służę osobom, które szukają pomocy w codziennym życiu. Praca z energią oraz rozwój osoby, która do mnie przychodzi, jest najważniejszym elementem mojej pracy. Serdecznie zaprszam :)

Zadzwoń bezpośrednio 708 708 181 - 4,92 zł/min Telefon
Problem z połączeniem PREMIUM?
Jak zmienić limit u operatora sieci
Niedostępny
Wróżbita Maciej

Jestem Wróżbita Maciej. Posiadam wieloletnie doświadczenie we wróżeniu z kart tarota i klasycznych, dlatego wróżba Macieja jest dla Ciebie. Stawiam horoskop dzienny. Jeżeli chcesz wiedzieć, co daje Ci w życiu Twój znak zodiaku postaw wróżbę na horoskop dzienny. Jeżeli masz pytania, zadzwoń do mnie! Jako wróżbita Maciej, powiem Ci co w kartach tarota się kryje! Dowiesz się co karty tarota mają Ci do powiedzenia! Tylko teraz profesjonalny wróżbita od 2,99 zł/min. Będę w stanie odpowiedzieć na każde pytanie.

Niedostępny
Tarocistka Agnelya

Puść lęk, on w niczym Ci nie pomoże a rozmowa ze mną, rozwiąże Twój problem i doda skrzydeł tak potrzebnych, by śmiało iść przez trudy życia.

Niedostępny
Jasnowidzka Jowi

Witam serdecznie! Jestem Jasnowidzka Jowi. Wróżeniem i jasnowidzeniem zajmuję się, od bardzo wielu lat. Praktykuję, wiedzę ezoteryczna od 30 lat. Dzięki czemu mogę zrozumieć smutki i problemy innych ludzi. A tym samym pomóc, doradzić. Zapraszam.

Niedostępny
Doradca duchowy Szeptunka

Jesteś na zakręcie - razem poszukajmy drogi.

Niedostępny
Wróżbita Matheus

Moja własna wypróbowana od lat metoda wróżenia Kartami pozwala odpowiedzieć na pytania o przyszłość (praca, miłość ,rodzina, finanse, znak zodiaku). Będę w stanie odpowiedzieć na każde pytanie.

Niedostępny
Wróżka Algiz

Po zalogowaniu czekam na Ciebie

Niedostępny
Wróżbita Sir Gawain

Zapraszam Cię na wielką wyprawę, w trakcie której razem odnajdziemy to co tak bardzo chce dziś być odkryte!

Niedostępny
Wróżbita Łukasz

Jestem Doradcą z powołania, ponieważ jestem 9 numerologiczną

Niedostępny
Jasnowidz Agnieszka

Witam. Posiadam zdolności jasnowidzenia, dzięki czemu dostrzegam głębiej. Pomagam znaleźć drogę do samorealizacji i lepszego życia. Do każdego problemu podchodzę poważnie i z sercem. Daję też wskazówki jako coach (publikacje są w pełnym opisie).

Niedostępny
Aurora Mercouri

Tarot to wspaniałe narzędzie rozwoju. Daje Tobie podgląd na obecną sytuację i ukazuje najbardziej możliwy scenariusz przyszłości. Z pomocą moich kart i numerologii, a także doświadczeń i wiedzy nabytej podczas duchowych podróży, ukażę

Niedostępny
Wróżka Aida S

Witaj Drogi Wędrowcze na moim profilu... Jeśli tu już trafiłeś to zapewne potrzebujesz mojej rady i wsparcia... Trochę się pogubiłeś i nie wiesz, w którą stronę ruszyć? Skontaktuj się a znajdziemy najkorzystniejsze dla Ciebie rozwiązanie... Zapraszam serd

Niedostępny
Tarocistka Bari

Życie jest jak łódź na morzu, tylko od Ciebie zależy, czy wypadniesz za burtę.

Niedostępny
Wróżbita Gabriel

Zapraszam na seans z kartami cygańskimi, klasycznymi oraz tarotem i runami. Jestem również mistrzem-nauczycielem Usui Ryoho Reiki. Zajmuję się także radiestezją terapeutyczną.

Niedostępny
Wróżka Ariela

Jeżeli chcesz zmienić swoje życie zrób to teraz nie czekaj na inny moment.

Niedostępny
Aga Ansuz

Wędrowcze... dokąd zmierzasz? trafiłeś tu przez przypadek? to wiedz że przypadków nie ma - wszystko jest po coś...

Niedostępny
Wróżka Iweta

Wasze pytania są dla mnie ważne i tak je traktuję. Zawsze mówię, że najważniejsze jest odnalezienie źródła przyczyny niepowodzenia, a kluczem do przyszłości jest teraźniejszość. Pracuję z energiami, oczyszczam, czytam w myślach. Serdecznie zapraszam Was

Niedostępny
Astrolog Dorian

Witam Cię serdecznie. Już od ponad dwudziestu lat zajmuję się prognozowaniem przyszłości za pomocą kart Tarota, kart Lenormad i kart klasycznych. Metody prognoz, które wypracowałem są oparte na tysiącach skutecznych interpretacji wśród moich klientów. Dodatkowo specjalizuję się w astrologii Horarnej ( pytaniowej ), Astrologii Urodzeniowej, Astrologii Prognostycznej, Astrologii Partnerskiej i Astrologii Elekcyjnej. To pełna gama prawdziwych analiz przyszłości opartych na tysiącletniej wiedzy starożytnych Astrologów.

Niedostępny
Tarocistka Ida

Wróżę z Tarota i kart Lenormand. Wspieram się w moich działaniach na rzecz klientów także numerologią i rytualistyką. Nie oceniam, mam pełne zrozumienie dla wszelkich problemów.

Wróżenie i ich rodzaje

Wróżenie za pomocą odpowiednich kart pozwala uzyskać informacje na temat co może nas czekać. 
Wyróżnić możemy:
- wróżenie z kart tarota
- wróżenie z kart klasycznych
- wróżenie z kart anielskich
- wróżenie i jasnowidzenie
- wróżenie tarot partnerski
- wróżenie karty cygańskie
- wróżenie karty lenormand
- wróżenie z run
- wróżenie i numerologia
- wróżenie i cyfrologia
- wróżenie i horoskop
- wróżenie i wahadełko
- wróżenie online
- wróżenie przez telefon
- wróżenie telefoniczne
- wróżenie z różnych kart
- wróżenie z fusów
- wróżenie z ręki
- wróżenia okolicznościowe
- wróżenia andrzejkowe

Wróżyć z kart pozwala nam na uzyskanie niezbędnych infomracje. Znaczenie kart, znaczenie snów, czy znaczenie run pozwala zinterpretować symbole życia, zinterpretować symbole miłości. Przez to możliwe jest, aby nasza droga była długa i owocna. Wróżyć z kart to też umiejętność nabywania wiedzy. Wiedzy, która przydatna będzie w życiu. Wiedzy, która da nam umięjętność czytania poprzez symbole i znaki. Symbole i znaki pozwolą nam iść dalej przez żyćie. Życie, które zostało zdeterminowane przez znaki i symbole.  Życie na które składają się poszczególne wydarzenia. Wymaga to od nas skupienia i odpowiedniej interpretacji. Interpretacji kart i tego co może nasz czekać. Każdy znak jest ważny. Każdy znak niesie za sobą przesłanie. Każny znak coś znaczy. Długa droga, niezależnie od wieku, wymaga od nas uzyskania jak najwięcej informacji i poznania poszczególne zdarzenia. Dlatego może warto zacząć wróżyć? Uzyskanie wiedzy ułatwi nam korzystanie z pomocy kart. Naszą wiedzę uzupełnią runy. Może trzy karty tarota?  Może naszą historię poznasz na podstawie tego co powiedzą Ci karty? Czego możesz się spodziewać? Poniżej czego nie warto robić lub poniżej jakiego pułapu nie warto schodzić. To wszystko znajdzies we wróżeniu i miłości.