Wróżka Fabiana
Dostępny

Wróżka Fabiana

Zadzwoń 708 708 184 - 4,92 zł/min

Pomagam odszukać spokój, szczęście, harmonię i radość życia. Do prognozowania przyszłości i odpowiedzi na pytania, służą mojej intuicji od 30 lat karty klasyczne. Jeśli potrzebujecie Państwo pomocy i porady duchowej zapraszam do rozmowy.

Więcej o wróżce Fabianie

Odkąd pamiętam kieruję się swoim wewnętrznym głosem. Odczuwam go jako głos intuicji czyli instynktu, ale bardzo często słyszę go, jako zdecydowany przekaz mojej duszy. To dzięki niemu wiem, że wszystko co dobre jest możliwe bez ograniczeń, a bariery i lęki są tylko stanem umysłu. Można je pokonać silną wiarą w swoje szczęście i moc pozytywnych intencji.

W młodości, jak wiele zakochanych dziewcząt, szukałam ukojenia serca w przepowiedniach kart. Starałam się rozszyfrować ich nieskończoną ilość symbolicznych układów. Trafiały w moje ręce skomplikowane skrypty spisane przez Cyganki i różne poradniki sztuki wróżenia. Dzięki nim, poznałam ogólne znaczenie poszczególnych kart i ich wzajemnych konfiguracji, ale odczytywanie konkretnych zdarzeń pozostawało wciąż zagadką.

Pewnego dnia, udałam się do doświadczonej wróżki, by skonfrontować swoje odczucia i odpowiedzi na nurtujące mnie pytania. Ona, po rozłożeniu kart i spojrzeniu na linie mojej dłoni, wyraziła ostre oburzenie: „ Właściwie, to po co pani do mnie przyszła? Przecież pani to wszystko wie! Widzę u pani bardzo wysoko rozwiniętą intuicję.“ Powiedziała mi wówczas, że kiedyś, kiedy ułożę już sobie swoje sprawy, mogę pomagać innym.

I tak, od wielu już lat, rozwiązuję codzienne zagadki wszystkim, którzy pragną skorzystać z mojej porady.

Do usłyszenia,

Fabiana

Metody: Wróżba z kart klasycznych, Jasnowidz online