Wróżby

Wróżby

| Autor:

Wróżby bardzo często kojarzone są z cygankami, które przepowiadają przyszłość. Fakt jest jednak taki, że praktycznie każdy może wróżyć, jeśli ma do tego pewne predyspozycje. Niegdyś przepowiadanie przyszłości nie było tak popularne.

Darmowe wróżby

Obecnie, mimo że wiele osób nie przyznaje się do tego, z wróżb korzystają nawet ludzie biznesu, aby dowiedzieć się, czy dana transakcja ma szanse powodzenia. Wróżby online wykorzystywane są na różne sposoby, tak jak różne są sposoby wróżenia. Dla osób, które chcą szybko poznać swoją przyszłość, dedykowane są darmowe wróżby z kart tarota dostępne w różnych serwisach. Chcesz poznać odpowiedź na nurtujące Cię pytania? Chcesz dowiedzieć się, co oznaczają konkretne znaki zodiaku?

Czy wróżby to przepowiednie przyszłości?

 

Do wróżki często udajemy się w momencie, gdy nas coś trapi i nie potrafimy sobie z tym poradzić. Nurtujące nas pytania stają się coraz bardziej uciążliwe, a my nie możemy znaleźć na nie odpowiedzi. Zastanawiamy się, jaka będzie nasza przyszłość, czy spotka nas miłość naszego życia. Każde kolejne pytanie będzie rodziło więcej wątpliwości. Jeśli chcemy dowiedzieć się, co stanie się za miesiąc, rok, czy kilka lat, pomóc nam w tym może wróżka. Z usług profesjonalistów korzystają nie tylko przeciętni Kowalscy, ale także gwiazdy sportu, biznesmeni i inne znane osobistości. Wróżenie to czytanie i interpretacja przyszłości zgodnie ze ścieżką konkretnego człowieka i wpływanie na nią. Czy w takim razie wróżka jest w stanie powiedzieć nam, czy za tydzień czeka nas wielka wygrana na loterii? Otóż nie! Jeśli uzyskamy odpowiedź, to powinniśmy się wystrzegać takiej osoby. Dlaczego?

Profesjonalna wróżka może przy pomocy wróżenia ukształtować przyszłość i jednocześnie odnosić się do tego, co dzieje się aktualnie. Co to więc znaczy? Wróżba pozwala odpowiedzieć na pytanie, czy studia, które chcesz podjąć są odpowiednim dla Ciebie kierunkiem. Jednym z pytań, na które się nie odpowiada są te o śmierć bliskiej osoby. We wróżeniu nie chodzi o kształtowanie negatywnych wydarzeń w naszym życiu. Jeśli tarot pokaże rychłą śmierć i powiemy o tym innej osobie, to z pewnością straci ona energię i być może będzie dążyć do realizacji tego celu podświadomie. Ponadto nie zadaje się pytań ani nie odpowiada na pytania, które dotyczą kogoś innego, ponieważ wróżbita nie jest w stanie odczuć energii i zaangażowania tego kogoś we wróżbę.

Profesjonaliści rozumieją jak działają wróżby z kart tarota i nie tylko. Potrafią się skupić i wyciszyć, a także pracować z energią i wejść na inny stan podświadomości. Te cechy są kluczowe u prawdziwego i dobrego wróżbity, bez względu czy do przepowiedni użyje kartę tarota, horoskop, czy też karty cygańskie. Profesjonaliści nigdy nie manipulują drugą osobą, nie podają konkretnych dat, ani nie straszą oraz nie dają złudnych nadziei. Dlaczego? Ponieważ wiedzą, że wpływ na Twoją przyszłość masz głównie Ty sam! Ale właśnie po to korzysta się z wróżb, aby zmieniać przyszłość, która nie do końca nam odpowiada.

Jak działają wróżby?

W pierwszej kolejności należy rozróżnić dwa aspekty wróżby. Pierwszym z nich jest działanie z energiami, a drugim psychologia i parapsychologia. Wyjaśniając te dwa aspekty z pewnością znacznie łatwiej będzie nam zrozumieć, czym jest wróżenie i jak tarot, horoskopy i inne wróżby działają.

Psychologia i parapsychologia

Wróżby tarota, przepowiednie czy też jasnowidztwo korzystają z psychologii. Wszystkie systemy, które mają za cel przepowiadanie przyszłości, opierają się na przekształcaniu w pewien sposób swojego zachowania i sięgania w głąb siebie.

Działanie z energiami

We wszechświecie panują różne energie, które zostały już udowodnione naukowo. Każdy człowiek ma swoją siłę, która kształtuje przestrzeń i wydarzenia wokół siebie. Wróżbita odnosi się do konkretnego człowieka i pracując w skupieniu, ściąga daną energię. Dzięki temu odczytuje sytuację, w której się znajduje osoba, dla której jest wróżone. Oczywiście, ludzie, którzy nie dowierzają, stwierdzą, że układ kart jest całkiem przypadkowy, ale w rzeczywistości zawiera on w sobie wiele energii. Wróżka musi więc umieć wchodzić w inny stan świadomości i zarządzać energiami w pewien, optymalny, sposób.

 

 

« Powrót