Wróżby Cygańskie

Wróżby Cygańskie

| Autor:

Wróżby cygańskie sięgają swoją historią aż czasów starożytnych. Informacje do wykorzystania we wróżeniu tych kart pojawiły się w przekazach z terenów Chin, Indii, Egiptu.

Wróżby z kart cygańskich

Jednak samo pochodzenie kart i jego autora jest nieznane. Występowanie wróżb z kart cygańskich na tak rozległym terenie związane jest z trybem życia Romów, który powiązany był z częstymi przeprowadzkami. Tarot cygański składa się z 35 kart obrazkowych oraz 1 karty białej. Obecnie bardzo popularne stają się karty cygańskie onlineWróżby z kart, w szczególności kart cygańskich lub kart klasycznych to sposób na uzyskania informacji. Tarot cygańskich stał się popularny w ostatnich latach. Masz pytanie? Chcesz poznać przyszłość lub uzyskać znaczenie interpretacji wróżby? Nic trudnego, zadzwoń po wróżbę od wróżki! Cygańskie karty

Niezależnie czy chcecie wiedzieć, czy spotka Was niespodziewana radość, czy wróżycie jedynie celom rozrywki, czy chcecie poznać jaki będzie horoskop dzienny. Karty cygańskie dobre są dla osób, które posiadają brak poczucia bezpieczeństwa, posiadają trudne relacje w życiu lub szukają swojego sposobu na dobre samopoczucie wynikające z przyjaznej wróżby. Karty cygańskie mają w sobie prosty przekaz ukazujący. Wykorzystując karty cygańskie online można w łatwy sposób obiektywnie ocenić sytuację i sprawdzić możliwe skutki konkretnych działań. Po to właśnie są wróżby online. Wróżba z kart cygańskich może pomóc w podjęciu decyzji, a także zwrócić uwagę na czynniki, które wcześniej pozostawały niezauważone. Dokładnie ukazuje szeroką perspektywę każdej sytuacji, a także daje odpowiedź na dowolne pytanie. Uzyskana interpretacja, pozwala zrozumieć znaczenie wydarzeń i znaczenie tego co nas spotkało. Korzystając z wróżby, aby rozwiązać swój problem/sprawę należy wylosować kartę, po czym następuje interpretacja przez wróżkę. Karty cygańskie, czyli tarot cygański jest bardzo popularny. Służy celom rozrywkowym.

Karty cygańskie: Karta wesołości

Karta przepowiada rozpoczęcie nowego etapu w życiu. Bardzo często ta (karty cygańskie) powiązana jest z rozpoczęciem nowego związku lub romansu. Ale również przyjmuje się jej znaczenie jako odbudowy tego co się zakończyło. Karta ta związana jest zawsze z sukcesem i szczęściem, jak również spełnieniem marzeń. W znaczeniu negatywnym karta ta zwiastuje rozpad związku oraz niekończące się konflikty.

Karty cygańskie: Karta listu

W znaczeniu pozytywnym karta (karty cygańskie) symbolizuje otrzymanie długo oczekiwanej wiadomości o pozytywnych zmianach. Karta ta oznacza realizacje marzeń i planów. Zwiastuje sukces. W znaczeniu negatywnym karta oznacza złe wieści, zakończenie znajomości lub zerwanie umowy.

Karty cygańskie: Karta wdowy

W pozytywnym ujęciu ta oznacza podejmowanie trudnych, ale ważnych i dobrych wyborów. Często powiązana z nią jest przemiana duchowa oraz dorośnięcie do zmian. W ujęciu negatywnym ta przepowiada gorycz, chorobę lub inne problemy życiowe. Ustawienie postaci na karcie będzie miało również znaczenie z punktu widzenia znaczenia karty. Brak numerów, a postacie na karcie nie zmieniają faktu, że talia kart może być dalej bardzo przydatna.

Karty cygańskie: Karta kochanka

Symbolizuje osobę kochającą życie i otwartą na życie. Przepowiada ona poznanie wymarzonego partnera, który jest romantykiem, pełnym uroku. Miłość na całe życie. W ujęciu negatywnym karta ta oznacza człowieka władczego, agresywnego i pragnącego kontrolować wszystkie aspekty życia partnera. Ponadto karta ta przepowiada małżeństwo bez przyszłości.

Karty cygańskie: Karta złodzieja

Przepowiada zauroczenie i pojawianie się w naszym życiu osób, które mogą chcieć nas okraść. Karta ta oznaczać może również propozycje, która pozwoli zarobić duże pieniądze w sposób nielegalny. W ujęciu negatywnym karta to oznacza oszustwo, kłamstwo, kradzież.

Karty cygańskie: Karta miłości

Przepowiada nową, wielką miłość. Zapowiada szczęście oraz poznanie osoby z którą ułoży się związek na całe życie. Bardzo często karta ta powiązana jest z zaręczynami, ślubem i weselem. W ujęciu negatywnym karta zapowiada trudny związek, nastawiony na przejęcie majątku partnera.

« Powrót