Dagmara M.Sykut
Dostępna

Dagmara M.Sykut

708 708 059 - 4,92 zł/min
Problem z połączeniem PREMIUM?
Jak zmienić limit u operatora sieci
Zadzwoń bezpośrednio 708 708 059 - 4,92 zł/min Telefon
Problem z połączeniem PREMIUM?
Jak zmienić limit u operatora sieci

Więcej o Dagmara M.Sykut :


Kartami Tarota zajmuje się od kilkunastu lat, a nauka w Studium pozwoliła mi tę umiejętność udoskonalić. Poznając głębiej Tarota, wyruszyłam w podróż odkrywając znaczenie i symbolikę kart. Doświadczając, medytując i poszerzając swoją wiedzę nabyłam większej otwartości umysłu, a co za tym idzie słuchać swojej intuicji.

Tarot, Runy i Numerologia to moje trzy pasje, to moi przyjaciele, którym wiele zawdzięczam.

Praca z kartami, to nie tylko sam odczyt, ale również wiele dodatkowych czynników, które mają wpływ na rozmowę. Wdrażam w życie zasadę "nie oceniaj" i tego staram się trzymać, dlatego też nie obawiaj się powierzyć mi swoich problemów, odpowiem na każde Twoje pytanie.

Tarot ujawnia przed nami to co było wcześniej zakryte/inne poziomy rzeczywistości. Umożliwia do poznania prawdy, która znajduje się w Nas samych. Pomaga w zrozumieniu siebie i otaczającego świata, a także w rozwiązywaniu bieżących problemów.

Runy idealne do wglądu poprzedniego wcielenia i do odczytu zadań karmicznych na to wcielenie. Numerologia nauka, która pozwala nam odkryć swój potencjał, poznać swoją własną drogę jaka powinna być, aby być spełnionym i żyć szczęśliwie.

Tarot, Runy, Numerologia to podpowiedz, rada i ostrzeżenie.