Jak poznać, że ktoś o mnie myśli

Jak poznać, że ktoś o mnie myśli

| Autor:

Czasami każdemu z nas wydaje się, że ktoś o nas myśli. I być może faktycznie tak jest. Niekiedy sami w swoich myślach przywołujemy ważną dla nas osobę. Myślimy o wspólnie spędzanych chwilach, rozmowach, czy też możliwych wspólnych scenariuszach relacji. Zapewne też niejednokrotnie w takich sytuacjach zastanawialiśmy się "co by było, gdyby?". Jak potoczyłyby się dalsze losy relacji? Kiedy moglibyśmy zachować się inaczej?

Kiedy na kimś nam naprawdę zależy, to w naszym sercu kłębią się emocje, a myśli nieustannie krążą wokół danej osoby. Myśli te tworzą energię, która wywołuje pozytywne lub negatywne wibracje. Wiele zależy od tego, kim była i kim jest druga osoba dla nas. Czy da się odczuć, że ktoś o mnie myśli? Jakie sygnały wysyła moje ciało? Nie tylko swędzące i piekące uszy świadczą o tym, że utknęliśmy w czyiś myślach.

Kiedy możemy odczuć, że ktoś o nas myśli?

Znaki, które opisujemy niżej pomogą dowiedzieć Ci się, czy dana osoba o Tobie myśli. Na pewnym poziomie podświadomości wszyscy możemy odczuwać emocje i fizyczny stan ukochanej osoby. Ta zdolność ma nazwę, którą wszyscy bardzo dobrze znamy - to uczucie i chociaż większość z nas ma ją wrodzoną, to jednak niewielu wie, jak z niej korzystać. Kiedy jesteśmy związani emocjonalnie z drugą osobą, wytwarza się między nami niewidzialna więź, która sprawia, że nawet z bardzo dużej odległości, nie widząc drugiej osoby, jesteśmy w stanie wyczuć, jakie drzemią w niej emocje, czy nagle straciła humor, czy jest radosna. Taki rodzaj więzi emocjonalnej jest poza przestrzenią i czasem. Oto kilka znaków, dzięki którym możesz dowiedzieć się, czy ktoś o Tobie myśli.

Doświadczanie nieoczekiwanych emocji

Nagłe fale emocji powodują, że ludzie często myślą o drugiej osobie. Jeśli przydarza Ci się coś podobnego, to istnieje duże prawdopodobieństwo, że ludzie interesują się Tobą i nie jesteś dla nich obojętna. Może to być Twoja miłość, a może też ktoś z rodziny lub spoza niej. Nagłe zmiany naszego humoru, samopoczucia, czy też innych emocji, mogą być znakiem, że nasza podświadomość wychwyciła czyiś sygnał na nasz temat. Być może ktoś właśnie pomyślał o nas dobrze, a może wręcz przeciwnie. Rozpoznanie takich znaków i ich zdefiniowanie nie jest łatwe, ale mogą dawać do myślenia. Dziwne emocje z pewnością towarzyszyły Ci już niejeden raz.

Swędzenie oka lub nosa

Swędzenie oczu często interpretowane jako alergia, ale może to także oznaczać, że ktoś właśnie o nas myśli. Tym bardziej, jeśli mamy świadomość, że nie jesteśmy chorzy, ani na nic uczuleni. Jeśli swędzi nas prawe lub lewe oko albo nos, możemy być pewni, że ktoś intensywnie o nas rozmyśla. Lewe oko u mężczyzn symbolizuje pozytywne myśli, natomiast prawe niepochlebne. U kobiet jest natomiast odwrotnie. W kwestii swędzenia nosa również wiele odgrywa jego strona. Prawa strona to złe lub złośliwe myśli, a lewa jest symbolem sympatii i miłości. Jeśli swędzi nas nos po obu stronach jednocześnie, to znak, że ktoś chciałby nas zobaczyć. Oczywiście nie należy każdej takiej sytuacji odbierać, jako jasnego znaku, że ktoś rozmyśla na nasz temat. Warto tutaj dodać, że zarówno kobiety, jak i mężczyzny w tym przypadku mają takie same odczucia, więc nie ma, jak w przypadku oczu, reguły, która strona nosa na swędzi.

Palące policzki i uszy

Każdy z nas przynajmniej raz przez całe dotychczasowe życie miał sytuację, kiedy bez wyraźnej przyczyny zaczęły go piec policzki i uszy. Nie bez powodu mówi się, że czerwone i piekące uszy oznaczają, że ktoś nas obgaduje. Kiedy odczuwamy równomierne ciepło, to myśli, które do nas płyną są najczęściej pozytywne, zrównoważone i spokojne. Uczucie impulsywnych uderzeń ciepła to oznaka, że ktoś intensywnie o nas rozmyśla i towarzyszą temu duże emocje. Może to być myśl o miłości, wielkiej namiętności, ale równie dobrze o gniewie, nienawiści i zazdrości.

Pojawia się gęsia skórka

Gęsią skórkę można poczuć nagle, gdy zrobi nam się zimno. Można ją także rozpoznać, jako myśl, kierowana w naszą stronę. Dodatkowo uczucie mrowienia, czy pojawiające się dreszcze, sprawiają, że w głowie zaczyna kłębić się wiele myśli. W przypadku takiej sytuacji możemy mieć prawie pewność, że zagościliśmy w czyimś umyśle. Sygnały, które do nas docierają i mają związek z nami, bardzo często właśnie objawiają się w taki sposób. Może to być czas, w którym dana osoba za nami tęskni, potrzebuje rozmowy z nami, chce spędzić trochę czasu z nami. Takie znaki pojawiają się nagle, bez wyraźnej przyczyny - podobnie jak przy pieczeniu uszu u policzków.

Uczucie dotyku

Uczucie dotyku powodują, że czujesz niepokój? Nic dziwnego! Wiele osób ma wtedy wrażenie, że właśnie dotknął je duch. Jeśli pojawi się u Ciebie dotyk ciepła, ciężaru lub muśnięcia naszego ciała, to możemy jak najbardziej spodziewać się, że zagościliśmy w czyichś myślach. Co więcej, myśli te były pełne tęsknoty, uczucia i życzliwe. Więc jeśli czujesz się zaniepokojona, to możesz się odstresować. Drugiej osobie z pewnością zależy wtedy na Twoim szczęściu i na tym, aby Twoje życie było w pełni udane.

Pojawienie się czkawki

Czkawka jest naturalnym odruchem organizmu, który pojawia się w przypadku ucisku przepony. Można ją wywołać przejedzeniem, czy też jedzeniem na sucho, bez popijania wodą. Czkawka może być także oznaką, że ktoś zaczął o nas myśleć, z jakiegoś powodu. W sytuacji, gdy czkawkę mamy sporadycznie i pojawia się ona nagle, może to oznaczać, że zagościliśmy u kogoś, w jego myślach, ale są one nieprzychylne dla nas. Najczęściej czkawkę odbieramy jako sygnał rozmowy na nasz temat między dwoma osobami lub czyjeś marzenie, związane z nami.

Sny

Śnimy praktycznie codziennie, ale tylko niektóre ze snów zapamiętujemy. Silne skupienie się na innej osobie, którą znamy, może powodować, że pojawi się ona w naszych snach. Czasami także pojawiają się w nich osoby, których nie znamy, a w rzeczywistości są to twarze ludzi, których spotykaliśmy na ulicy. Nasz mózg ma świetną zdolność do zapamiętywania twarzy i potrafi ja rozpoznać nawet po wielu latach. W snach mogą nam się pokazać osoby, które o nas bardzo często myślą w danej chwili. Przypływ wibracji jest odbierany przez nasze ciało, a w nocy ujawnia się w trakcie odpoczynku obrazkami z drugą osobą.

Telepatia

Telepatia jest zjawiskiem niezwykle interesującym. Jeśli czujemy, że ktoś podpowiada nam w myśli, nawiązuje kontakt w sposób intymny lub wysyła dobre emocje, to z pewnością robi to przy pomocy swoich myśli. Telepatia dotyczy bardzo silnej więzi i zarówno jedna, jak i druga osoba muszą być blisko siebie. Kobiety i mężczyźni, którzy są otwarci na taką próbę komunikacji, zazwyczaj doświadczają tego uczucia spontanicznie. Przypływ takich emocji może nastąpić za dnia lub w nocy. Wrażenie z pewnością jest ogromne i jest to na dodatek wspaniałe przeżycie. Telepatia jest możliwa bez względu na dystans dzielący oboje ludzi. Jedna osoba może być w domu, a druga w dalekiej podróży, ale ich myśli i tak się spotkają.

Nagłe kichanie

Nagłe kichanie może zwiastować alergię lub rozwijająca się infekcję bakteryjną. Jeśli trwa ono zbyt długo, a nasze samopoczucie się pogarsza, to polecane jest udanie się do lekarza. Warto jednak wiedzieć, że takie oznaki także mówią o tym, że ktoś o nas myśli. Uważa się więc, że nieoczekiwane kichnięcie to znak, że ktoś za nami tęskni i brakuje nas w kogoś życiu. Pojedyncze kichnięcie oznacza pozytywne myślenie, podwójne wręcz odwrotnie. Trzy kichnięcia uznaje się za dobry znak.

Nasze myśli potrafią tworzyć niezwykle silne wibracje, które potrafią przekraczać bariery przestrzeni oraz czasu. To właśnie one sprawiają, że zbliżamy lub oddalamy się od upragnionego celu. U osób otwartych na komunikację emocjonalną wibracje funkcjonują bardzo dobrze. Ile jest w tym wszystkim prawdy, ile przypadku, a ile myśli i pragnień tego do końca nie wiemy. Jeśli jednak nasze ciało zacznie nam dawać jakieś znaki, to możemy przeczuwać, że pewna osoba mówi o nas komuś, rozmyśla lub tęskni za nami.

« Powrót