Runy wróżba

Runy wróżba

| Autor:

Runy wróżba, która opiera się na odpowiedniej interpretacji 24 symboli, stanowiących w przeszłości alfabet ludów germańskich. Posiadają niezwykłe właściwości, potrafią ochronić przed złym wpływem otoczenia, ułatwić przezwyciężenie problemów, a nawet pomóc w odzyskaniu zdrowia.

Runy wróżba

 

 

Przedstawiają w szczegółowy sposób zmiany, które zachodzą dookoła.Runy online zapewniają odpowiednią interpretację wszystkich symboli. Mogą podpowiedzieć, w którą stronę pokierować działania. Pomogą dostrzec obszary, które wymagają większej uwagi i zaangażowania, aby sprawy ułożyły się korzystnie. Wróżba z run pomoże zrozumieć zachodzące w otoczeniu zmiany, ale przede wszystkim pozwoli na lepsze zrozumienie samego siebie. Magiczne runy online stanowią alternatywę, dla wróżby z kart klasycznych, czy tarota. Runy wywodzą się z terenów germańskich. Popularnością cieszyły się na obszarze Skandynawii. Początkowo był to rodzaj pisma, natomiast z biegiem czasu wykształciła się umiejętność wróżenia z run. Wróżby runiczne składają się z 24 run, z których każda runa ma inne znaczenie. Wróżby runy: teiwaz, ingwaz, algiz, iwaz, wunjo, jera, kenaz (kauna), laguz (laukaz), mannaz, nauthiz (naudiz), othala, pertho, raido, sowilo, uruz, ansuz, berkano (berkanan), thurisaz (durisaz), dagaz, ehwaz, fehu, gebo, hagal (haglaz), isaz.

 

Runa URUZURUZ to przede wszystkim wewnętrzny spokój. Runa symbolizuje osiągnięcie wewnętrznego stanu równowagi. Przepowiada ona osiągnięcie wszystkie co sobie człowiek zażyczy. Moc tej runy pozwala również oczyścić swoje najbliższe środowisko i pozbyć się z niego toksycznych ludzi. Runa ta tożsama jest z energią życiową i bardzo dobrym samopoczuciem. Dzięki czemu możliwe będzie realizowanie wszystkich życiowych planów. 

 


Runa ANZUSRuna ANZUS pozwala wyjść poza swoją własną strefę komfortu. Umożliwia ona przezwyciężenie własnych lęków oraz pozwala na lepsze poznanie siebie. Symbolizuje ona bardzo głębokie zmiany, jakie zajdą w nas samych. Anzus jest synonimem porządku. 


Runa RaidoRuna Raido, powinna towarzyszyć nam w każdej podróży. Zapewni ona nam przede wszystkim bezpieczeństwo i szczęście. Runa ta, może oznaczać zarówno stabilizację, jak i zmianę. Jej znaczenie, zależy od indywidualnej sytuacji w jakiej się znajdziemy. 


Runa Kenaz


Runa Kenaz symbolizuje dojście do przeznaczonego nam w życiu punktu. Pojawienie się tej runy, powiązane jest z poznaniem samego siebie i z dorośnięciem do zmian. Runa ta zapowiada też zachodzące zmiany. Jest to również runa ochronna i obronna, dlatego może być ona również amuletem. 


Runa Gebo


Runa ta oznacza sytuacje równowagi. Jeżeli coś dajemy drugiemu człowiekowi, to taką samą ilość otrzymamy. To jest właśnie ta równowaga, jaka zapanuje w naszym życiu. Jest to przede wszystkim runa symbolizuje szczęście i spełnienie. Możemy być również pewni, że będziemy w bardzo dobrym nastroju, natomiast życie pozytywnie nas zaskoczy. 

« Powrót