Wróżka Ewa
Niedostępna

Wróżka Ewa

Więcej o wróżce Ewie :


Wróżka Ewa

(R)

Dla wróżki Ewy świat ezoteryki jest pasją i interesował ją od zawsze. Jest Mistrzem i Nauczycielem Reiki. Potrzebującym przesyła energię Reiki, która uzdrawia, oczyszcza i harmonizuje czakry. Ukończona szkoła, kursy i warsztaty pozwoliły jej uzyskać ogromną wiedzę parapsychologiczną. Odkryła w sobie dar jasnowidzenia, a także czytania kart Tarota, run, kart anielskich oraz reiki. Lubi pomagać ludziom, wysłuchać ich oraz wskazywać możliwości i drogi rozwiązań danego problemu. Zawsze daje rady prosto z serca. Stara się również dać swoim rozmówcom wiarę i nadzieję, bo to dzięki nim dalej żyjemy, rozwijamy się i idziemy do przodu. Jej porady dają konkretną odpowiedź na zadane pytanie. Uważa, że karty powinny zachęcić każdego do zajrzenia w siebie, dokonania bilansu życia i zastanowienia się na decyzjami i celami na przyszłość. Potrafi pomóc w każdym obszarze życia: miłość, relacje partnerskie, rodzina, praca, finanse, zdrowie.Wróżka Ewa - Metody: Tarot, karty anielskie, jasnowidzenie, reiki, numerologia.


Wróżka Ewa

pomoże w każdym obszarze życia miłość i relacje. Wróżba od wróżki potrafi wskazać drogę w obszarze życia miłość relacje partnerskie.

Jako Wróżka Ewa pomogę znaleźć odpowiedzi. Zadaj pytania, a ja pomogę. Każdy może byc w trudnej sytuacji. Masz wybór i możesz na mnie liczyć.Skorzystaj z usługi i rozmowy na portalu online.

Załóż konto klienta i odbywaj rozmowy od 2,99 zł/min. Konto klienta online na portalu pozwoli Ci skorzystać z wróżby tarota. Wróżki na portalu pozwolą Ci zadać pytanie i skorzystać z Wróżby.

Zapraszam do rozmowy od 2.99 zł/min. Zadzwoń i odbyj rozmowę. Wróżby pomogą ci przejść trudne chwile! Wrozka pomoże. Polecam. Zadzwoń teraz i skorzystaj z pomocy wróżki Ewy!