Wróżka Apolonia
Niedostępna

Wróżka Apolonia

Więcej o wróżce Apolonii :


Moja przygoda z Tarotem zaczęła się piętnaście lat temu. Zaczynałam od Tarota Marsylskiego. Najlepsze efekty pracy osiągam jednak posługując się Tarotem snów.

Doświadczenie, empatia oraz wysoka zdolności komunikacji pozwalają mi trafnie ocenić daną sytuację. Obszarami pomocy są na pewno 4 sfery: zawodowa, miłosna, zdrowotna i finansowo-zawodowa. Pytania są tutaj bardzo istotne bowiem, dzięki nim jestem w stanie pokazać właściwą drogę. Jestem przewodnikiem duchowym. Traktuję swoją pracę jako misję. W życiu nie jest łatwo a ja staram się tu wskazać człowiekowi to, czego nie może lub nie chcę dostrzec. Doradzam z pasją i pełnym zaangażowaniem. Nigdy nie straszę´, ale mówię otwarcie o zagrożeniach. Prawda odnośnie trudnych kwestii jest dla mnie bardzo istotna.

Dzięki darowi prekognicji w sposób profesjonalny odczytuję także znaczenie snów. Zaskakujące jest to, że ich wykładnia pokrywa się z tym co wskazuję Tarot.

Znam się także na Kartach Anielskich, Runach oraz Astrologii.

Jeśli chcesz się dowiedzieć konkretnie co Cie czeka i na co uważać? Zgłoś się do mnie. Ujawnię przed Tobą tajniki przeznaczenia.

Zapraszam serdecznie,

Wróżka Apolonia

Metody: Wróżenie z kart tarota, Wróżenie z kart anielskich, runy online, jasnowidzenie, numerologia, astrologia