Wróżka Jagoda
Niedostępna

Wróżka Jagoda

Więcej o wróżce Jagoda :


Specjalizuje się w szczególności we wróżeniu zarówno z kart klasycznych, jak i z kart tarota. Podczas wykonywania swojej pracy posługuję się także sposobami znanymi z numerologii oraz astrologii, które są bardzo pomocne przy rozwiązywaniu różnego rodzaju problemów natury emocjonalnej. Tworzony przeze mnie portret psychologiczny człowieka oparty jest przede wszystkim o datę urodzenia. Dzięki poznaniu daty urodzenia człowieka można określić, z jakimi problemami mierzy się człowiek w życiu, a także jakie posiada niechciane emocje oraz w jakich sytuacjach się one pojawiają. Dzięki tym informacjom oraz szczerej rozmowie z daną osobą możliwe jest udzielenie pomocy każdemu, kto zwraca się do mnie z problemami życia codziennego. Dzięki możliwości rozmowy oraz udzielonym poradom często możliwe jest ustabilizowanie życia człowieka, przywrócenie równowagi, a także uporanie się z różnego rodzaju trudnymi sytuacjami życiowymi. Dzięki temu możliwy jest także rozwój duchowy danej osoby.

Wróżka telefoniczna specjalizuje się w pracy z kartami, wśród których można wymienić zarówno karty klasyczne, jak i tarota. Najpopularniejsze są karty klasyczne lub karty do nich podobne, takie jak Lenormand czy Mistyczny Kipper. Dzięki wykorzystaniu kart klasycznych możliwe jest sformułowanie dość ogólnych wróżb na temat sytuacji życiowej danej osoby. Dotyczą one przede wszystkim jej przyszłości oraz zdarzeń, które mogą się w przyszłości wydarzyć. Karty klasyczne dotyczą takich spraw jak posiadanie w przyszłości partnera oraz dzieci, posiadanie stabilnej pracy, a także istnienie szeregu różnych problemów, na przykład zawodowych. Są to informacje dość ogólne i nie wnikające w istotę problemu. Są one wizją przyszłości, w którą ciężko jest ingerować. Natomiast, aby poznać istotę problemu warto jest skorzystać z kart tarota. Oczywiście obie metody można łączyć i korzystać z obu z nich, a także z innych dodatkowych sposobów.

Karty tarota to popularne do wróżenia karty, dzięki którym można uzyskać takie wróżby jak na przykład wróżba miłosna. Karty tarota dają wróżce dużo większe możliwości niż klasyczne karty. Karty tarota są dość złożone i rozbudowane, dlatego też można wyczytać z nich dużo więcej niż z kart klasycznych. Dzięki nim możliwe jest zarówno przepowiadanie przyszłości, jak i dokładna analiza występujących problemów oraz wątpliwości. Wróżka, przy pomocy kart tarota, może udzielić rad dotyczących przyszłości oraz najlepszych sposobów postępowania w przypadku wystąpienia różnego rodzaju trudnych sytuacji czy problemów. Karty tarota wskażą rozwiązanie sytuacji oraz inne możliwe z niej wyjścia.

Jako wróżka bardzo angażuję się w sprawy wszystkich osób, z którymi prowadzę rozmowy. Szczególnie pomocna w przypadku problemów staje się szansa na ich rozwiązanie oraz przede wszystkim dobre słowo, którego jest tak mało w obecnym świecie. Warto się wspierać i czynić dobro, a także razem przeciwstawiać się różnego rodzaju problemom. Możliwe jest to dzięki poznaniu przyszłości i możliwości jej modyfikacji.

Wróżka Jagoda