Wróżba z kart klasycznych

Wróżba z kart klasycznych

| Autor:

Jak nauczyć się czytać karty Już nasze babcie chętnie sięgały do kart i stawiały pasjanse, traktując to, jak dzisiaj traktuje się rozwiązywanie krzyżówek – jako trening uważności. Ale stawianie pasjansa to nie to samo co stawianie kart klasycznych i wróżenie. W jaki sposób interpretować karty i rozmaite ich rozkłady? Czy to jest trudne? Czy można się tego nauczyć?

Wróżba z kart klasycznych ma wielowiekową tradycję

Dzięki umiejętnościom czytania kart klasycznych można przewidzieć wiele sytuacji życiowych, pomóc sobie i innym nie tylko w miłości, ale także na polu zawodowym oraz codziennej egzystencji. Wróżyć może tak naprawdę każdy. Interpretacja znaczeń kart klasycznych to czynność wymagająca wiele czasu, cierpliwości i zaangażowania. Należy uruchomić własną podświadomość, oczyścić umysł i otworzyć się na to, co wróżba z kart chce przekazać. Po każdym korzystaniu z kart należy je oczyścić, przeciągając szybkim gestem nad płomieniem świecy. Swoją edukację najlepiej byłoby rozpocząć od wizyty u wróżki i sprawdzenia, co mówią karty na temat naszych chęci nauki wróżbiarstwa. Jeśli odpowiedź zapowiada pozytywne zmiany w tym kierunku, to czas podjąć taką decyzję. Następnie trzeba zakupić własną talię kart i nauczyć się nią posługiwać. Karty przechowujemy w drewnianej szkatułce lub woreczku z naturalnych włókien. Warto stworzyć sobie w domu własną przestrzeń do wróżenia, prywatny salonik wróżb. Zacząć może każdy, młody, stary, mężczyzna, kobieta. Nie ma bariery wieku ani płci. Jeśli ktoś czuje, że chce wróżyć, zna znaczenie kart, a wróżby z kart nie są dla niego obce, to powinien działać. Talia kart klasycznych na początek w zupełności wystarczy. Dzięki nim podstawy wróżenia z kart zostaną opanowane, a następnie będzie można przejść na wyższy poziom, jak horoskopy, numerologia, czy tarot. Każda karta ma znaczenie i zapowiada zmiany. Odpowiedź, która się w nich znajduje, może oznaczać kłopoty, albo szczęście. Wróżba z kart klasycznych jest jedną z najdokładniejszych, ale wiele zależy od interpretacji układu przez osobę, która wróży z talii.

Zacznij od 24 kart

Naukę dobrze jest rozpocząć w formie warsztatów u doświadczonej wróżki. Wróżby karciane mają swoje tajemnice i najlepiej jest je poznawać dzięki praktyce. Znaczenia poszczególnych kart klasycznych i sposoby rozkładów sprawdzają się, gdy mamy już dobrze opanowaną wiedzę teoretyczną. A to właśnie rozkład talii jest bardzo istotny, jeśli chodzi o wróżby z kart klasycznych. Jeśli masz umiejętność odczytywania emocji z wyrazu twarzy i ułożenia ciała, to posiadasz jedną z podstawowych cech dobrej wróżki. Teraz czeka cię systematyczna praca. Każda karta ma dwa znaczenia. Jedno dotyczy pozycji prawidłowej, a drugie odwróconej. Ponadto mnóstwo jest kombinacji kart. Ich znaczenie należy dopasować do osoby, której karty stawiamy. Wróżba z kart klasycznych to prawdziwa magia. Nie należy lekceważyć tego daru. Karty klasyczne to prawdziwa kopalnia wiedzy o człowieku, opowiadają historie życia, nie pomijając żadnego szczegółu. Znaczenie kart pozwala poznać jego przeszłość i przyszłość. Zobaczyć kłopoty, rozterki, miłość, szczęścia, a także odpowiedzieć na każde pytanie. Wszystkie karty oznaczają co innego, tak samo, jak każdy ich rozkład. Z kartami klasycznymi trzeba umieć się obchodzić, aby prawidłowo je definiować. Ich moc jest niezwykła i pozwala na dokładne spojrzenie w przyszłość danej osoby.

Wróżenie z kart klasycznych

Nie tylko tarot online ma wielką moc. W rękach doświadczonej wróżki również zwykła talia kart staje się niezwykłym medium pozwalającym odkryć wszystkie tajniki i odpowiedzieć na najbardziej nurtujące kwestie. Wróżenie z kart klasycznych to bardzo często wybierana wróżba przez osoby, które chcę się dowiedzieć czegoś na temat swoich przyszłych losów związanych z miłością. Te karty pozwalają odpowiedzieć na pytanie również o niesprzyjające i nieprzychylne osoby funkcjonujące w życiu i otoczeniu. Dzięki tym wróżbą można spojrzeć świeżo na otaczającą nas rzeczywistość i zweryfikować wiele znajomości i przyjaźni. To jest najmocniejszą stroną kart i ogólnie wróżenia. Osoby obdarzone mocą przewidywania tego, co będzie, mogą bowiem zwrócić uwagę na te sfery, o których dotychczas za dużo się nie myślało. Oczywiście wróżenie z kart tarota oraz wróżenie z klasycznej talii kart to nie cała oferta profesjonalnych wróżek. Warto dowiedzieć się więcej na temat tego, w jakich metodach się specjalizują konkretne osoby i skorzystać z ich bogatej wiedzy. Dzięki temu znacząco można podnieść jakość życia i podejmować bardziej trafne decyzje, które będą miały wspaniałe owoce niedługo. Bo przecież właśnie po to idzie się do wróżki - aby uzyskać większy wgląd i mieć większą świadomość na temat różnych spraw, pokonywać pewne własne ograniczenia i sięgać po więcej.

« Powrót