Tarocistka Sofii
Dostępna

Tarocistka Sofii

708 708 125 - 4,92 zł/min
Problem z połączeniem PREMIUM?
Jak zmienić limit u operatora sieci
Zadzwoń bezpośrednio 708 708 125 - 4,92 zł/min Telefon
Problem z połączeniem PREMIUM?
Jak zmienić limit u operatora sieci

Więcej o tarocistce Sofii :


Już od kilkunastu lat zajmuję się wróżeniem. Początek mojej drogi zaczyna się w punkcie, kiedy w pewnym śnie przywitały mnie trzy anioły a jednym z nich był Anioł Sofija stąd też mój pseudonim - Sofii. Odtąd zaczęłam baczniej przyglądać się snom i temu co chcą mi przekazać. Z czasem zaczęłam uczyć się wróżenia z kart. Wśród moich kilkudziesięciu talii znajdują się kart Tarota, cygańskie, psychologiczne, I-Ching, Marzeń i Snów, anielskie i wiele innych. Nie sposób ich tu wszystkich wymienić. Moje rozkłądy kart można liczyć w tysiącach . Nabyte doświadczenie oraz certyfikaty pozwalają mi mówić o sobie, że jestem świetną tarocistką a moim klienci są zadowoleni i wracają po kolejną interpretację kart i radę od nich. W swoich podpowiedziach posiłkuję się też fizyką kwantową ,(mam też kwantową talię kart) która pomaga uzmysłowić co robicie nie tak, dlaczego Wam nie wychodzi w jakiejś dziedzinie życia.

Możecie mnie pytać o relację z innymi ludźmi, uczucia ( w czym się wyspecjalizowałam), przyjaźnie, szkołę, pracę, podróże , przeprowadzki itd. Do każdej wróżby dołączam kartę anielską jako drogowskaz , radę. Interpretuję również sny a także na życzenie robię rozkład interpretujący dany sen.

Wszystkich, którzy są ciekawi moich odpowiedzi , zapraszam serdecznie na rozmowę. Jestem osobą bardzo otwartą , więc zachęcam do kontaktu. Proszę też , byście pamiętali, że karty są podpowiedzią a nie wyrocznią. Pokazują jedno z najbardziej prawdopodobnych rozwiązań ale nie stawiają przysłowiowej "kropki nad i". Każdy człowiek po to ma wolną wole aby decydował o sobie sam.

Specjalizuje się w: Tarot, karty anielskie, karty cygańskie, karty Oracle, interpretacja snów, astrologia, rozmowa wspierającaMetoda: Wróżenie z kart tarota, Wróżba z kart cygańskich, Wróżba z kart anielskich, numerologia, astrologia, interpretacja snów, I- Ching, Wróżenie z kart Emocji, Wróżenie z kart Sybilla Oracle, Wróżenie z kart Symbolon, Wróżenie z kart Kippe, Wróżenie z kart Marzeń i Snów