Tarocistka Ida
Niedostępna

Tarocistka Ida

Więcej o tarocistce Ida :


Bywa, że w życiu nam się nie układa, boimy się podjąć decyzje z obawy przed niepowodzeniem. Ufamy nie tym, co trzeba, czujemy się jak w potrzasku. Jestem głęboko przekonana o tym, że wszyscy mają prawo do satysfakcjonującego życia. Czasem jednak każdy z nas potrzebuje wsparcia, nie ma w tym nic złego.

Sprawdź, co mogę Ci zaoferować. W mojej pracy biegle posługuję się takimi narzędziami jak Tarot, karty Lenormand, numerologia i rytuały.

Wszystkie te metody służą mi do przepowiadania przyszłości, analizy trudnej sytuacji klientów, znajdowania rozwiązań i przyciągania do chętnych spełnienia w miłości, finansach czy innej dowolnej dziedzinie życia.

Odpowiem na wszelakie pytania. Czy on/ona Cię kocha? Czy zmienić pracę? Kiedy nadejdzie dla Ciebie lepszy czas w życiu? W tych i innych kwestiach otrzymasz ode mnie informacje, poradę i wskazówki do dalszych działań.

Pamiętaj jednak, to Ty masz moc. Ja i moje kart wskazują możliwe drogi, prognozy. Ty na tej podstawie możesz kształtować swój los.

Gwarantuję pełną dyskrecję. Cokolwiek zrobiłeś, czegokolwiek pragniesz, ja przede wszystkim nie oceniam. Jestem tu dla Ciebie, zapraszam serdecznie.

Tarocistka Ida