Darmowe wróżby

 

Wróżby bardzo często kojarzone są z cygankami, które przepowiadają przyszłość. Fakt jest jednak taki, że praktycznie każdy może wróżyć, jeśli ma do tego pewne predyspozycje. Niegdyś przepowiadanie przyszłości nie było tak popularne. Obecnie, mimo że wiele osób nie przyznaje się do tego, z wróżb korzystają nawet ludzie biznesu, aby dowiedzieć się, czy dana transakcja ma szanse powodzenia. Wróżby online wykorzystywane są na różne sposoby, tak jak różne są sposoby wróżenia. Dla osób, które chcą szybko poznać swoją przyszłość, dedykowane są darmowe wróżby z kart tarota dostępne w różnych serwisach. Chcesz poznać odpowiedź na nurtujące Cię pytania? Chcesz dowiedzieć się, co oznaczają konkretne znaki zodiaku?

Dostępny
Wróżka Beata Zadzwoń 708 708 179 - 4,92 zł/min

Zapraszam Państwa do korzystanie z porad kart Tarota na różne dziedziny życia. Polecam oczyszczanie energii osób,domów i zwierząt,oczyszczanie i harmonizowań czakr, oczyszczanie karmy na podstawie imion i nazwisk. Oferuję analizę stanu zdrowia.

Zadzwoń bezpośrednio 708 708 179 - 4,92 zł/min Telefon
Problem z połączeniem PREMIUM?
Jak zmienić limit u operatora sieci
Dostępny
Tarocistka Sofii Zadzwoń 708 708 125 - 4,92 zł/min

Witam serdecznie, Już od kilkunastu lat pomagam ludziom za pomocą moich magicznych kart. To co robię taktuję bardzo poważnie i nie ma dla mnie głupich pytań. Pytajcie więc o każdą ważną dla Was sprawę, nie unikajcie pytań, które mogą wydawać Wam się krępujące. Im konkretniejsze pytanie tym bardziej satysfakcjonująca Was odpowiedź. Specjalizuje się: Tarot, karty anielskie, karty cygańskie, karty Oracle, interpretacja snów, astrologia, rozmowa wspierająca

Zadzwoń bezpośrednio 708 708 125 - 4,92 zł/min Telefon
Problem z połączeniem PREMIUM?
Jak zmienić limit u operatora sieci
Dostępny
Wróżka Ewa Zadzwoń 708 708 175 - 4,92 zł/min

Tarot, runy, numerologia, karty anielskie, jasnowidzenie, Reiki. Tymi metodami posługuję się aby pomóc w rozwiązaniu twoich problemów. Uwolnię od lęków,przywrócę Ci radość i harmonię, ukażę przyszłość. Od lat pomagam ludziom. A Tobie w czym mogę pomóc ?

Zadzwoń bezpośrednio 708 708 175 - 4,92 zł/min Telefon
Problem z połączeniem PREMIUM?
Jak zmienić limit u operatora sieci
Dostępny
Wróżka Jula Zadzwoń 708 708 181 - 4,92 zł/min

Witam serdecznie, Nazywam się Jasnowidz Jula. Od ponad dziesięciu lat służę osobom, które szukają pomocy w codziennym życiu. Praca z energią oraz rozwój osoby, która do mnie przychodzi, jest najważniejszym elementem mojej pracy. Serdecznie zaprszam :)

Zadzwoń bezpośrednio 708 708 181 - 4,92 zł/min Telefon
Problem z połączeniem PREMIUM?
Jak zmienić limit u operatora sieci
Dostępny
Tarocista Salomon Zadzwoń 708 708 126 - 4,92 zł/min

Należę do kowenu tradycji Garderiańskiej. Posiadam ośmioletnie doświadczenie w ezoteryce w tym Karty Tarota, wahadełka, oczyszczanie, wzmacnianie procesów zdrowotnych za pomocą Magij Ceremonialnej. Dążę do tego by pokazać ludziom prawdę oraz to jak można zmienić swoje życie patrząc przez pryzmat przeszłości. Pomogę również odciąć się od przeszłości.

Zadzwoń bezpośrednio 708 708 126 - 4,92 zł/min Telefon
Problem z połączeniem PREMIUM?
Jak zmienić limit u operatora sieci
Dostępny
Wróżka Margarita Astro Zadzwoń 708 708 185 - 4,92 zł/min

Przygoda z ezoteryka w mojej rodzinie rozpoczęła się wiele lat temu. Moja babcia pomagała ludziom, już wtedy gdy niewiele się o tym mówiło. Kiedyś takie zdolności bardziej ukrywano...

Zadzwoń bezpośrednio 708 708 185 - 4,92 zł/min Telefon
Problem z połączeniem PREMIUM?
Jak zmienić limit u operatora sieci
Dostępny
Tarocistka Bell Zadzwoń 708 708 172 - 4,92 zł/min

Jasnowidzenie, numerologia, biała magia, praca z kartami Tarota, Anielskimi, Cygańskimi i Runicznymi to wszystko pomoże Ci znaleźć odpowiedź na Twoje pytania. Rozwiąże Twoje problemy, doradzę, przepowiem przyszłość. Ze mną znajdziesz odpowiedź na pyta

Zadzwoń bezpośrednio 708 708 172 - 4,92 zł/min Telefon
Problem z połączeniem PREMIUM?
Jak zmienić limit u operatora sieci
Dostępny
Wróżka Marina Zadzwoń 708 708 177 - 4,92 zł/min

Tarot i numerologia to moje pasje. Prognozowaniem przyszłości zajmuję się od wielu lat. Wróżę z kart tarota. Pracuję również z energią, jestem rytualistką. Wykonuję rytuał oczyszczania energetycznego, synchronizacji czakr i przesyłam pozytywną energię.

Zadzwoń bezpośrednio 708 708 177 - 4,92 zł/min Telefon
Problem z połączeniem PREMIUM?
Jak zmienić limit u operatora sieci
Dostępny
Wróżka Apolonia Zadzwoń 708 708 178 - 4,92 zł/min

Wróżbiarstwem zajmuję się od 15 lat. Tarot stał się wykładnią mojego życia. Wskazał mi moje przeznaczenie. A jest nim przepowiadanie przyszłości i pomaganie innym. Jestem przewodnikiem duchowym. Pozwól oddać się w zaufane ręce. Zapraszam.

Zadzwoń bezpośrednio 708 708 178 - 4,92 zł/min Telefon
Problem z połączeniem PREMIUM?
Jak zmienić limit u operatora sieci
Dostępny
Jasnowidz Milagros Zadzwoń 708 708 038 - 4,92 zł/min

Jestem jasnowidzem, medium i posługuje się różnymi kartami aby Ci pomóc. Jeżeli jesteś na rozdrożu dróg to zadzwoń do mnie lub wybierz inną formę kontaktu a wskaże Ci drogę. Jestem lekarzem dusz rozświetlając Twoją drogę.

Zadzwoń bezpośrednio 708 708 038 - 4,92 zł/min Telefon
Problem z połączeniem PREMIUM?
Jak zmienić limit u operatora sieci
Dostępny
Wróżka Fabiana Zadzwoń 708 708 184 - 4,92 zł/min

Pomagam odszukać spokój, szczęście, harmonię i radość życia. Do prognozowania przyszłości i odpowiedzi na pytania, służą mojej intuicji od 30 lat karty klasyczne. Jeśli potrzebujecie Państwo pomocy i porady duchowej zapraszam do rozmowy.

Zadzwoń bezpośrednio 708 708 184 - 4,92 zł/min Telefon
Problem z połączeniem PREMIUM?
Jak zmienić limit u operatora sieci
Niedostępny
Wróżbita Łukasz

Jestem Doradcą z powołania, ponieważ jestem 9 numerologiczną

Niedostępny
Wróżka Iweta

Wasze pytania są dla mnie ważne i tak je traktuję. Zawsze mówię, że najważniejsze jest odnalezienie źródła przyczyny niepowodzenia, a kluczem do przyszłości jest teraźniejszość. Pracuję z energiami, oczyszczam, czytam w myślach. Serdecznie zapraszam Was

Niedostępny
Wróżka Ariela

Jeżeli chcesz zmienić swoje życie zrób to teraz nie czekaj na inny moment.

Niedostępny
Aurora Mercouri

Tarot to wspaniałe narzędzie rozwoju. Daje Tobie podgląd na obecną sytuację i ukazuje najbardziej możliwy scenariusz przyszłości. Z pomocą moich kart i numerologii, a także doświadczeń i wiedzy nabytej podczas duchowych podróży, ukażę

Niedostępny
Wróżbita Gabriel

Zapraszam na seans z kartami cygańskimi, klasycznymi oraz tarotem i runami. Jestem również mistrzem-nauczycielem Usui Ryoho Reiki. Zajmuję się także radiestezją terapeutyczną.

Niedostępny
Aga Ansuz

Wędrowcze... dokąd zmierzasz? trafiłeś tu przez przypadek? to wiedz że przypadków nie ma - wszystko jest po coś...

Niedostępny
Wróżbita Maciej

Jestem Wróżbita Maciej. Posiadam wieloletnie doświadczenie we wróżeniu z kart tarota i klasycznych, dlatego wróżba Macieja jest dla Ciebie. Stawiam horoskop dzienny. Jeżeli chcesz wiedzieć, co daje Ci w życiu Twój znak zodiaku postaw wróżbę na horoskop dzienny. Jeżeli masz pytania, zadzwoń do mnie! Jako wróżbita Maciej, powiem Ci co w kartach tarota się kryje! Dowiesz się co karty tarota mają Ci do powiedzenia! Tylko teraz profesjonalny wróżbita od 2,99 zł/min. Będę w stanie odpowiedzieć na każde pytanie.

Niedostępny
Tarocistka Agnelya

Puść lęk, on w niczym Ci nie pomoże a rozmowa ze mną, rozwiąże Twój problem i doda skrzydeł tak potrzebnych, by śmiało iść przez trudy życia.

Niedostępny
Jasnowidz Agnieszka

Witam. Posiadam zdolności jasnowidzenia, dzięki czemu dostrzegam głębiej. Pomagam znaleźć drogę do samorealizacji i lepszego życia. Do każdego problemu podchodzę poważnie i z sercem. Daję też wskazówki jako coach (publikacje są w pełnym opisie).

Niedostępny
Jasnowidzka Jowi

Witam serdecznie! Jestem Jasnowidzka Jowi. Wróżeniem i jasnowidzeniem zajmuję się, od bardzo wielu lat. Praktykuję, wiedzę ezoteryczna od 30 lat. Dzięki czemu mogę zrozumieć smutki i problemy innych ludzi. A tym samym pomóc, doradzić. Zapraszam.

Niedostępny
Astrolog Dorian

Witam Cię serdecznie. Już od ponad dwudziestu lat zajmuję się prognozowaniem przyszłości za pomocą kart Tarota, kart Lenormad i kart klasycznych. Metody prognoz, które wypracowałem są oparte na tysiącach skutecznych interpretacji wśród moich klientów. Dodatkowo specjalizuję się w astrologii Horarnej ( pytaniowej ), Astrologii Urodzeniowej, Astrologii Prognostycznej, Astrologii Partnerskiej i Astrologii Elekcyjnej. To pełna gama prawdziwych analiz przyszłości opartych na tysiącletniej wiedzy starożytnych Astrologów.

Niedostępny
Wróżka Algiz

Po zalogowaniu czekam na Ciebie

Niedostępny
Wróżbita Matheus

Moja własna wypróbowana od lat metoda wróżenia Kartami pozwala odpowiedzieć na pytania o przyszłość (praca, miłość ,rodzina, finanse, znak zodiaku). Będę w stanie odpowiedzieć na każde pytanie.

Niedostępny
Wróżka Aida S

Witaj Drogi Wędrowcze na moim profilu... Jeśli tu już trafiłeś to zapewne potrzebujesz mojej rady i wsparcia... Trochę się pogubiłeś i nie wiesz, w którą stronę ruszyć? Skontaktuj się a znajdziemy najkorzystniejsze dla Ciebie rozwiązanie... Zapraszam serd

Niedostępny
Tarocistka Bari

Życie jest jak łódź na morzu, tylko od Ciebie zależy, czy wypadniesz za burtę.

Niedostępny
Doradca duchowy Szeptunka

Jesteś na zakręcie - razem poszukajmy drogi.

Niedostępny
Tarocistka Ida

Wróżę z Tarota i kart Lenormand. Wspieram się w moich działaniach na rzecz klientów także numerologią i rytualistyką. Nie oceniam, mam pełne zrozumienie dla wszelkich problemów.

Niedostępny
Wróżbita Sir Gawain

Zapraszam Cię na wielką wyprawę, w trakcie której razem odnajdziemy to co tak bardzo chce dziś być odkryte!

Czy wróżby to przepowiednie przyszłości?

Do wróżki często udajemy się w momencie, gdy nas coś trapi i nie potrafimy sobie z tym poradzić. Nurtujące nas pytania stają się coraz bardziej uciążliwe, a my nie możemy znaleźć na nie odpowiedzi. Zastanawiamy się, jaka będzie nasza przyszłość, czy spotka nas miłość naszego życia. Każde kolejne pytanie będzie rodziło więcej wątpliwości. Jeśli chcemy dowiedzieć się, co stanie się za miesiąc, rok, czy kilka lat, pomóc nam w tym może wróżka. Z usług profesjonalistów korzystają nie tylko przeciętni Kowalscy, ale także gwiazdy sportu, biznesmeni i inne znane osobistości. Wróżenie to czytanie i interpretacja przyszłości zgodnie ze ścieżką konkretnego człowieka i wpływanie na nią. Czy w takim razie wróżka jest w stanie powiedzieć nam, czy za tydzień czeka nas wielka wygrana na loterii? Otóż nie! Jeśli uzyskamy odpowiedź, to powinniśmy się wystrzegać takiej osoby. Dlaczego?

Profesjonalna wróżka może przy pomocy wróżenia ukształtować przyszłość i jednocześnie odnosić się do tego, co dzieje się aktualnie. Co to więc znaczy? Wróżba pozwala odpowiedzieć na pytanie, czy studia, które chcesz podjąć są odpowiednim dla Ciebie kierunkiem. Jednym z pytań, na które się nie odpowiada są te o śmierć bliskiej osoby. We wróżeniu nie chodzi o kształtowanie negatywnych wydarzeń w naszym życiu. Jeśli tarot pokaże rychłą śmierć i powiemy o tym innej osobie, to z pewnością straci ona energię i być może będzie dążyć do realizacji tego celu podświadomie. Ponadto nie zadaje się pytań ani nie odpowiada na pytania, które dotyczą kogoś innego, ponieważ wróżbita nie jest w stanie odczuć energii i zaangażowania tego kogoś we wróżbę.

Profesjonaliści rozumieją jak działają wróżby z kart tarota i nie tylko. Potrafią się skupić i wyciszyć, a także pracować z energią i wejść na inny stan podświadomości. Te cechy są kluczowe u prawdziwego i dobrego wróżbity, bez względu czy do przepowiedni użyje kartę tarota, horoskop, czy też karty cygańskie. Profesjonaliści nigdy nie manipulują drugą osobą, nie podają konkretnych dat, ani nie straszą oraz nie dają złudnych nadziei. Dlaczego? Ponieważ wiedzą, że wpływ na Twoją przyszłość masz głównie Ty sam! Ale właśnie po to korzysta się z wróżb, aby zmieniać przyszłość, która nie do końca nam odpowiada.

Jak działają wróżby?

W pierwszej kolejności należy rozróżnić dwa aspekty wróżby. Pierwszym z nich jest działanie z energiami, a drugim psychologia i parapsychologia. Wyjaśniając te dwa aspekty z pewnością znacznie łatwiej będzie nam zrozumieć, czym jest wróżenie i jak tarot, horoskopy i inne wróżby działają.

Psychologia i parapsychologia

Wróżby tarota, przepowiednie czy też jasnowidztwo korzystają z psychologii. Wszystkie systemy, które mają za cel przepowiadanie przyszłości, opierają się na przekształcaniu w pewien sposób swojego zachowania i sięgania w głąb siebie. Wróżenie korzysta z psychologii, aby wejść do naszego wnętrza i wyciągnąć punkty, które nie były dotąd dla nas znane. Za pomocą medium i dzięki jego interpretacjom zauważamy ukryte i niedostępne wcześniej rzeczy. Dzięki temu widzimy problemy i inne sprawy z innej perspektywy, a decyzja działania należy już tylko do nas i będzie przy tym bardziej świadoma.

Działanie z energiami

We wszechświecie panują różne energie, które został już udowodnione naukowo. Każdy człowiek ma swoją siłę, która kształtuje przestrzeń i wydarzenia wokół siebie. Wróżbita odnosi się do konkretnego człowieka i pracując w skupieniu, ściąga daną energię. Dzięki temu odczytuje sytuację, w której się znajduje osoba, dla której jest wróżone. Oczywiście, ludzie, którzy nie dowierzają, stwierdzą, że układ kart jest całkiem przypadkowy, ale w rzeczywistości zawiera on w sobie wiele energii. Wróżka musi więc umieć wchodzić w inny stan świadomości i zarządzać energiami w pewien, optymalny, sposób.

Czy przepowiednie z horoskopu to też wróżby?

Horoskopy są właściwie prognozami dotyczącymi życia, miłości, rozwoju, możliwości, trudności życiowych, uzdolnień, czy też zdrowia i innych sytuacji związanych z konkretnym człowiekiem. Przy pomocy horoskopu analizowany jest moment urodzenia i na jego podstawie odczytuje się ułożenie planet oraz innych ciał niebieskich w znakach zodiaku. Na podstawie przeprowadzonej analizy specjalista wyciąga wnioski związane z predyspozycjami i możliwościami danego człowieka. Astrologia jest najstarszą wiedzą świata. Już w starożytności ludzie mieli swoich specjalistów od obserwacji faz księżyca i ruchu planet. Obserwując te zdarzenia, przekazywali całą swoją wiedzą kolejnym pokoleniom. Z wykopalisk wiemy, że najstarsze ludy, takie jak Egipcjanie, Sumerowie, czy Babilończycy, nauczyli się korzystać z astrologii. Wiedza ta była w wielkim poszanowaniu u Greków i Rzymian.

Dziś horoskopy są bardzo często wykorzystywane, jako wróżba, która ma przepowiadać to, co wydarzy się w przyszłości, ale czy rzeczywiście przy ich pomocy jesteśmy w stanie dowiedzieć się, co będzie za tydzień, rok, czy kilka lat? Horoskop skrywa bardzo wiele informacji, ale tylko wprawieni astrologowie potrafią wyciągnąć ze znaku zodiaku najbardziej wartościowe dane dla ludzi. Wyróżnić możemy kilka rodzajów horoskopów: chiński, egipski, celtycki, majów i kwiatowy. Wielu ludziom zależy jednak na innym. Horoskop codzienny to popularna przepowiednia, która jest najczęściej wybierana. Oczywiście, można go znaleźć na niejednej stronie internetowej, ale odczytanie informacji z położenia gwiazd w dniu urodzin, a także jego interpretacja wymaga większej wiedzy. Horoskop w przeciwieństwie do wróżb nie jest w stanie pokazać co się stanie w przyszłości. Astrolog może jednak za pomocą psychologii i parapsychologii wyciągać z ludzi pytania i problemy, ale niezwykle ważne jest zaangażowanie samego zainteresowanego. Horoskop możemy zobaczyć w wielu gazetach - tam głównie znajdują się cotygodniowe przepowiednie, dla konkretnego znaku zodiaku.

Wróżenie z kart tarota

Mówi się, że tarot od lat wzbudza pewne kontrowersje, bo tak naprawdę nie wiadomo skąd się on wywodzi. Istnieją pewne przesłanki, że pochodzi z Marsylii, bo najsłynniejszy jest tarot marsylski. Tarot w dawnych czasach służył czarownicom, mędrcom, alchemikom, szamanom i wróżbitom. Uznawany on był za okno do przyszłości i pomoc w rozwiązywaniu wielu problemów. Inaczej niż horoskopy, tarot opiera się na talii kart składającej się z 78 elementów, z których każda oznacza co innego. Wróżba z karty tarota potrafi odpowiedzieć na pytania związane z różnymi problemami, od miłości po zdrowie i życie zawodowe. Tarot dzieli się na Małe Arkana i Wielkie Arkana. Te drugie są ważniejsze, bardziej dosadne i wymowne, a ponadto posiadają znaczne silniejszy przekaz. Tarot może przedstawiać całe dotychczasowe życie ludzi.

Na każdej karcie tarota oprócz postaci widnieje także wiele symboli, które związane są z kulturą i tradycją, odnoszącymi się do zachowań ludzkich, ich zalet i wad oraz skłonności i grzechów. Tarot może nam powiedzieć wszystko o każdej dziedzinie życia - o miłości, zdrowiu, wrogach, biznesie, przyjaciołach. Tarot zna odpowiedzieć praktycznie na każde pytanie, o ile jest ono dobrze sformułowane. Ponadto zarówno tarocista, jak i osoba, dla której jest przeprowadzana wróżba, muszą być odpowiednio skupieni. Tarot nie lubi być zmuszany do udzielania odpowiedzi, a więc trzeba liczyć się z tym, że może się ona w ogóle nie pojawić. Losując kartę należy być tego świadomym. Niezależnie od wieku, tarot może powiedzieć bardzo dużo o danej osobie, jej sytuacji i tym, co się wydarzy.

Karty cygańskie i przepowiednie w nich ukryte

Cyganie od wieków byli znani z wędrownego trybu życia. Przemierzając kolejne kraje zarabiali przepowiadając to, co wydarzy się w przyszłości, wykorzystując do tego karty cygańskie. Talia kart składa się z 36 elementów, które są ilustrowane. Nie mają one klasycznej numeracji, za to są ozdobione tytułami. Jedna karta jest biała, która oznacza przyzwolenie sił wyższych do wykonania dobrej wróżby. Karty cygańskie są jasne, a wyraźnie naniesione obrazki przedstawiają emocje, postaci i ważne wydarzenia z życia ludzi. Wykwalifikowany wróżbita znając dokładne znaczenie kart, jest w stanie bez najmniejszego problemu poradzić sobie z ich interpretacją. Trzeba jednak pamiętać, że każdy szczegół ma ogromne znaczenie, więc odczytywanie przesłania naniesionego na kartach jest niezwykle istotne. Darmowe wróżby należą do usług, które dostępne są na niejednej stronie, ale ich przeczytanie czy też wytłumaczenie nigdy nie jest pełne. Warto zatem z usług wróżki korzystać indywidualnie i to na żywo. Dzięki temu znacznie łatwiej będzie połączyć siły i wprowadzić się w stan koncentracji. Wróżba, która jest przeprowadzana u wróżki jest znacznie czytelniejsza i jaśniejsza. Nie inaczej jest z kartami cygańskimi.

Czym są runy?

Wróżenie najczęściej kojarzy się z odczytywaniem znaczenia znaku zodiakalnego, czy też usług, do których wykorzystywane są karty tarota, karty cygańskie lub karty klasyczne. Runy to zdecydowanie bardziej odmienny rodzaj wróżb. W starożytności runy były wykorzystywane do kontaktu z energiami, mającymi naprowadzać na właściwy tor. Słowo to pochodzi z germańskiego i oznacza tajemnicę. Mają one w sobie sekret i podszept podświadomości lub też przypływ nowej energii. Są one dość magiczne i specyficzne. Pomagają uzyskać wgląd do sytuacji i zagłębiać się w pytaniu. Przedmioty do wróżenia wykonuje się z różnych materiałów, od kamieni po drewno i kryształy. Każdy element zawiera alfabet runiczny, który występuje w wielu odmianach. Wykorzystuje się je głównie do rozwiązywania problemów i wskazania wydarzeń, które mogą w obecnej energetyce pojawiać się na naszej drodze. Ponadto pomagają dookreślić obraz w momencie, gdy sytuacja nie jest dla nas klarowna.

Czym jest numerologia?

Z usług związanych z wróżeniem z liczb korzysta bardzo dużo osób. Próbują one uzyskać odpowiedzi na pytania o miłość, charakter, cechy osobowości i wiele innych. Numerologia jest nauką o liczbach i ich tajemnym sposobie oddziaływania, co objawia się pewnymi zdolnościami i skłonnościami charakteru. Każdej literze alfabetu przypisana jest konkretna wartość liczbowa, która wiąże się z oddziaływaniem energetycznym sił poza ziemskich. Eksperci związani z numerologią posługują się cyframi, aby lepiej określić najlepszy czas do podjęcia pewnych działań i decyzji. Numerologia jest także wykorzystywana do określania idealnego czasu na inwestycje, małżeństwo, podróż, czy też pewne zmiany. Suma cyfr w dacie lub w imieniu i nazwisku przynosi ze sobą pewne wibracje. Dzięki temu wiele mówią one o charakterze danego człowieka oraz jego aspiracjach i celach. Co istotne, numerologia zawiera liczby od 1 do 9, które się sumuje, natomiast jest wynik dodania wszystkich cyfr z daty urodzenia wychodzi 11, 22 lub 33, to tych liczba się nie sumuje.

Darmowe wróżenie jest dostępne w wielu serwisach internetowych. Czy ufać przepowiedniom, które tam się ukazują? Wiele zależy od nas samych. Zdecydowanie lepszym rozwiązaniem jest skorzystanie z usług profesjonalnej wróżki, która ma bogate doświadczenie w przepowiadaniu tego, co przyniesie los. Niemniej z ciekawości nigdy nie zaszkodzi spróbować darmowego tarota lub z numerologii. Być może przekaz, który się pokaże będzie trafny i świetnie odpowie naszej sytuacji życiowej.