Dostępny
Wróżka Margarita Astro Zadzwoń 708 708 185 - 4,92 zł/min

Przygoda z ezoteryka w mojej rodzinie rozpoczęła się wiele lat temu. Moja babcia pomagała ludziom, już wtedy gdy niewiele się o tym mówiło. Kiedyś takie zdolności bardziej ukrywano...

Zadzwoń bezpośrednio 708 708 185 - 4,92 zł/min Telefon
Problem z połączeniem PREMIUM?
Jak zmienić limit u operatora sieci
Dostępny
Wróżka Jula Zadzwoń 708 708 181 - 4,92 zł/min

Witam serdecznie, Nazywam się Jasnowidz Jula. Od ponad dziesięciu lat służę osobom, które szukają pomocy w codziennym życiu. Praca z energią oraz rozwój osoby, która do mnie przychodzi, jest najważniejszym elementem mojej pracy. Serdecznie zaprszam :)

Zadzwoń bezpośrednio 708 708 181 - 4,92 zł/min Telefon
Problem z połączeniem PREMIUM?
Jak zmienić limit u operatora sieci
Dostępny
Tarocistka Sofii Zadzwoń 708 708 125 - 4,92 zł/min

Witam serdecznie, Już od kilkunastu lat pomagam ludziom za pomocą moich magicznych kart. To co robię taktuję bardzo poważnie i nie ma dla mnie głupich pytań. Pytajcie więc o każdą ważną dla Was sprawę, nie unikajcie pytań, które mogą wydawać Wam się krępujące. Im konkretniejsze pytanie tym bardziej satysfakcjonująca Was odpowiedź. Specjalizuje się: Tarot, karty anielskie, karty cygańskie, karty Oracle, interpretacja snów, astrologia, rozmowa wspierająca

Zadzwoń bezpośrednio 708 708 125 - 4,92 zł/min Telefon
Problem z połączeniem PREMIUM?
Jak zmienić limit u operatora sieci
Dostępny
Tarocistka Bell Zadzwoń 708 708 172 - 4,92 zł/min

Jasnowidzenie, numerologia, biała magia, praca z kartami Tarota, Anielskimi, Cygańskimi i Runicznymi to wszystko pomoże Ci znaleźć odpowiedź na Twoje pytania. Rozwiąże Twoje problemy, doradzę, przepowiem przyszłość. Ze mną znajdziesz odpowiedź na pyta

Zadzwoń bezpośrednio 708 708 172 - 4,92 zł/min Telefon
Problem z połączeniem PREMIUM?
Jak zmienić limit u operatora sieci
Niedostępny
Wróżbita Gabriel

Zapraszam na seans z kartami cygańskimi, klasycznymi oraz tarotem i runami. Jestem również mistrzem-nauczycielem Usui Ryoho Reiki. Zajmuję się także radiestezją terapeutyczną.

Niedostępny
Wróżka Aida S

Witaj Drogi Wędrowcze na moim profilu... Jeśli tu już trafiłeś to zapewne potrzebujesz mojej rady i wsparcia... Trochę się pogubiłeś i nie wiesz, w którą stronę ruszyć? Skontaktuj się a znajdziemy najkorzystniejsze dla Ciebie rozwiązanie... Zapraszam serd

Niedostępny
Tarocistka Bari

Życie jest jak łódź na morzu, tylko od Ciebie zależy, czy wypadniesz za burtę.

Wróżby z kart. Tarot cygański ma wieloletnią tradycję, stanowi alternatywę do klasycznych kart tarota, czy kart klasycznych. Do wróżenia wykorzystuje się specjalną talię służącą od wieków Romom. Wtedy właśnie pojawiły się pierwsze wzmianki o kartach cygańskich. Karty cygańskie składają się z 36 nienumerowanych kart, które posiadają bardzo charakterystyczne symbole. Karty są bardzo charakterystyczne. Mają one inną budowę jak karty klasyczne, czy karty tarota. Zazwyczaj rozkład kart cygańskich można dokładnie i łatwo zinterpretować, natomiast niektóre z kart posiadają więcej niż jedno znaczenie, dlatego do właściwej analizy niezbędne jest doświadczenie.

Cygańskie karty

Niezależnie czy chcecie wiedzieć, czy spotka Was niespodziewana radość, czy wróżycie jedynie celom rozrywki, czy chcecie poznać jaki będzie horoskop dzienny. Karty cygańskie dobre są dla osób, które posiadają brak poczucia bezpieczeństwa, posiadają trudne relacje w życiu lub szukają swojego sposobu na dobre samopoczucie wynikające z przyjaznej wróżby. Karty cygańskie mają w sobie prosty przekaz ukazujący. Wykorzystując karty cygańskie online można w łatwy sposób obiektywnie ocenić sytuację i sprawdzić możliwe skutki konkretnych działań. Po to właśnie są wróżby online. Wróżba z kart cygańskich może pomóc w podjęciu decyzji, a także zwrócić uwagę na czynniki, które wcześniej pozostawały niezauważone. Dokładnie ukazuje szeroką perspektywę każdej sytuacji, a także daje odpowiedź na dowolne pytanie. Uzyskana interpretacja, pozwala zrozumieć znaczenie wydarzeń i znaczenie tego co nas spotkało. Korzystając z wróżby, aby rozwiązać swój problem/sprawę należy wylosować kartę, po czym następuje interpretacja przez wróżkę. Karty cygańskie, czyli tarot cygański jest bardzo popularny. Służy celom rozrywkowym.

Wróżba z kart cygańskich, inna wróżba z kart tarota, czyli tarot cygański

Karty cygańskie: Karta wesołości

Karta przepowiada rozpoczęcie nowego etapu w życiu. Bardzo często ta (karty cygańskie) powiązana jest z rozpoczęciem nowego związku lub romansu. Ale również przyjmuje się jej znaczenie jako odbudowy tego co się zakończyło. Karta ta związana jest zawsze z sukcesem i szczęściem, jak również spełnieniem marzeń. W znaczeniu negatywnym karta ta zwiastuje rozpad związku oraz niekończące się konflikty.

Karty cygańskie: Karta listu

W znaczeniu pozytywnym karta (karty cygańskie) symbolizuje otrzymanie długo oczekiwanej wiadomości o pozytywnych zmianach. Karta ta oznacza realizacje marzeń i planów. Zwiastuje sukces. W znaczeniu negatywnym karta oznacza złe wieści, zakończenie znajomości lub zerwanie umowy.

Karty cygańskie: Karta wdowy

W pozytywnym ujęciu ta oznacza podejmowanie trudnych, ale ważnych i dobrych wyborów. Często powiązana z nią jest przemiana duchowa oraz dorośnięcie do zmian. W ujęciu negatywnym ta przepowiada gorycz, chorobę lub inne problemy życiowe. Ustawienie postaci na karcie będzie miało również znaczenie z punktu widzenia znaczenia karty. Brak numerów, a postacie na karcie nie zmieniają faktu, że talia kart może być dalej bardzo przydatna.

Karty cygańskie: Karta kochanka

Symbolizuje osobę kochającą życie i otwartą na życie. Przepowiada ona poznanie wymarzonego partnera, który jest romantykiem, pełnym uroku. Miłość na całe życie. W ujęciu negatywnym karta ta oznacza człowieka władczego, agresywnego i pragnącego kontrolować wszystkie aspekty życia partnera. Ponadto karta ta przepowiada małżeństwo bez przyszłości.

Karty cygańskie: Karta złodzieja

Przepowiada zauroczenie i pojawianie się w naszym życiu osób, które mogą chcieć nas okraść. Karta ta oznaczać może również propozycje, która pozwoli zarobić duże pieniądze w sposób nielegalny. W ujęciu negatywnym karta to oznacza oszustwo, kłamstwo, kradzież.

Karty cygańskie: Karta miłości

Przepowiada nową, wielką miłość. Zapowiada szczęście oraz poznanie osoby z którą ułoży się związek na całe życie. Bardzo często karta ta powiązana jest z zaręczynami, ślubem i weselem. W ujęciu negatywnym karta zapowiada trudny związek, nastawiony na przejęcie majątku partnera.

Wróżby online, czyli tarot cygański o miłości.

Wróżba z kart klasycznych lub wyciągnięcie karty tarota. A może wróżba z kart cygańskich ?

Wróżby z kart, czy biała magia (podobnie jak horoskopytarot, runy, astrologia, numerologia) stała się w ostatnich latach bardzo popularnym sposobem rozrywki. Korzystamy z wróżb coraz częściej. Po wróżbę przychodzimy nie tylko gdy mamy małe, czy duże problemy. Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej na temat miłości lub chcesz odpowiedzieć na pytanie o miłości wystarczy, że postawisz tarota. Bardzo wiele osób korzysta z kart cygańskich lub kart tarota lub czyta horoskopy.

Tarotruny lub horoskopy stanowią alternatywę dla tarota z kart cygańskich. Odpowiedzą na każdy temat związany z miłością. Ale tarot i horoskop odpowie na pytania o inny temat. Jeżeli będziemy potrzebowali interpretacji i odpowiedzi na pytania dotyczące problemów finansowych to właśnie tarot i horoskop będą idealnym rozwiązaniem. Tarot i horoskop powiedzą nam na pytania o pieniądze. Czy je zarobimy, czy staniemy się bogaci. Zarówno tarot i horoskop są bardzo uniwersalne. To wszystko sprawia, że tarot i horoskop stały się bardzo popularne. 

W horoskopach znajdziemy dlatego wiele informacji. Podobnie działa numerologia. Numerologia wykorzystuje liczby do wsparcia wróżby, aby wróżba była bardziej wiarygodna. Wróżenie w ostatnich latach dlatego stało się bardzo popularne i łatwe. Aby dowiedzieć się, kto o nas myśli wystarczy zapytać kart. Odpowiednia talia, odpowiednie pytanie i możliwe jest poznanie całą sytuacje pytającego.

Wiadomość od kart, może nas ukierunkować. Jest to właśnie jeden z powodów, dlaczego wróżenie stało się popularne. Wpisz w Google "Losuj kartę", wejdź na stronę i podczas rozmowy wyciągnij kartę, którą zinterpretuje wróżka!