Wróżka Anna Bell
Niedostępna

Wróżka Anna Bell

Więcej o wróżce Anna Bell :


Z kartami pracuję od ponad 20 lat, kocham to co robię i czuję, że urodziłam się z talentem ezoterycznym, co potwierdziły różne znaki. W mojej dacie urodzenia są trzy siódemki – 777 – symbol transmutacji, która odbywa się w momencie, gdy człowiek staje się świadomy konieczności wejścia na ścieżkę prowadzącą do Boga, a przy brzegu prawej brwi mam mały pieprzyk – to symbol otwarcia trzeciego oka.

Tarot, magia i inne karty to moja pasja, której poświęcam z oddaniem swój czas, po to by pomagać innym. Swoją wiedzę nieustannie doskonalę, stale dokształcając się w kierunku ezoterycznym.

Jestem w posiadaniu kilku unikatowych talii Tarota, które potrafią przekazać najdrobniejsze szczegóły z życia człowieka.

Nie można być dobrym Tarocistą nie kochając Tarota. Ja podążam tą ścieżką z powołania – wykorzystuję swój dar, pasję i intuicję do terapii ludzkiej duszy.

Jeśli potrzebujesz pomocy, skontaktuj się ze mną po to bym mogła Ci wskazać właściwą drogę. Jestem dla Ciebie dostępna codziennie od 8 do 24 z małymi przerwami w ciągu dnia.

Ważne

Jeśli korzystasz z moich wróżb, tym samym wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych wyłączenie takich jak imię i data urodzenia podanych w celu wykonania wróżby.

W każdej chwili zgodę możesz odwołać i zażądać usunięcia swoich danych.

Twoje dane są chronione tajemnicą.

Wróżę tylko osobom pełnoletnim.

Nie biorę odpowiedzialności za twoje życie po wykorzystaniu wskazówek z tarota. Moja wróżba jest tylko sugestią i rozkładem kart.

Metody: Wróżenie z kart tarota, Wróżenie z kart klasycznych, Wróżenie z kart anielskich, Wróżenie z kart cygańskich, Wróżebna numerologia, Karty wyroczni, Wróżba celtycka