Wyznanie miłości na 3 sposoby

Wyznanie miłości na 3 sposoby

| Autor:

Wyznanie miłości na 3 sposoby Miłość to przeżycie wewnętrzne, którego pragnie każdy z nas. Zwykłe zauroczenie, któremu towarzyszą motylki w brzuchu z czasem przeradza się w głębokie uczucie. Okazywanie uczuć bliskiej osobie jest niezwykle ważne. Niestety niektórzy mają z tym trudności. Jak wyznać miłość osobie, którą się kocha? Czy potrzebne są do tego fajerwerki, wyjątkowa sceneria oraz odpowiedni czas? A może wystarczy proste "kocham Cię"?

Wyznanie miłości

 powiedzmy: kocham Cię

Wyznanie miłości powinno przychodzić z łatwością i płynąć prosto z serca. Małe dzieci dorastające otoczone miłością nie mają problemu z powiedzeniem "kocham Cię". Niestety w późniejszym okresie życie przynosi mnóstwo zawodów. Stajemy się ostrożniejsi, bardziej powściągliwi oraz onieśmieleni – zwłaszcza, gdy pojawi się ta wyjątkowa osoba, z którą pragniemy spędzić resztę życia. 

Jak wyznać miłość osobie, z którą się spotykamy i wiążemy z nią naszą przyszłość? Uczucia można wyrazić na wiele sposobów. Mogą to być małe gesty tj. podanie kurtki, przytrzymanie drzwi czy delikatny dotyk. Miłość okazujemy troszcząc się o drugą osobę oraz uważnie jej słuchając. Jednak nic nie zastąpi słów "kocham Cię". Jeśli ktoś jest dla nas ważny, nie bójmy się wypowiedzieć tych słów. 

Napiszmy list miłosny

Wyznanie miłości na papierze jest w starym, dobrym stylu. Listy miłośne wielu znanych osobistości są publikowane i czytane z ogromnym zainteresowaniem oraz wypiekami na twarzy. Któż z nas nie chciałby otrzymać takiego listu? Jednego, dwóch, trzech... Rozwój cywilizacji, ogólny dostęp do komputerów oraz telefonów sprawił, że sposób komunikacji międzyludzkiej został znacznie uproszczony.

Wystarczy parę sekund, aby wysłać e-maila, SMS-a lub inną krótką wiadomość. Owszem, słowa od bliskich nam osób przesłane w takiej formie sprawiają nam radość w danej chwili. Pięć minut później już o nich nie pamiętamy. Z czasem wiadomość jest usuwana. Wyznanie miłosne za pomocą listu pozostanie na zawsze w naszej pamięci oraz w szufladzie w komodzie. 

Wyślijmy bukiet kwiatów z liścikiem

Każda kobieta uwielbia dostawać kwiaty. Jeśli darzymy ją głębokim uczuciem, możemy kupić jej ulubione kwiaty i dołączyć liścik z miłosnym wyznaniem. To także doskonała okazja, aby zaprosić ją na kolację lub wyjście do kina. Mężczyźnie możemy wysłać butelkę dobrego wina z propozycją spotkania. 

Każdy z wyżej wymienionych sposobów na wyznanie miłości jest doskonały. Który wybrać? U każdego sprawdzi się coś innego. Jak dobrze, że miłość do ukochanej osoby możemy wyznawać wielokrotnie – im częściej, tym lepiej. 

« Powrót