Przyjaźń

Przyjaźń

| Autor:

Życie niesie ze sobą wiele pytań, a odpowiedzi trzeba szukać samemu. Ale czy zawsze? Najwięcej naszych dylematów dotyczy relacji międzyludzkich. Na przykład przyjaźni. Tarot przyjaźń - to odpowiedzi na dręczące Cię wątpliwości. Wróżba przyjaźń pomoże Ci zinterpretować niepokojące sygnały, czy aby na pewno to prawdziwa przyjaźń? A może zastanawiasz się czy uczucie, jakiego doświadczasz to jeszcze przyjaźń czy już miłość? Wróżka przyjaźń przy pomocy kart tarota pomoże Ci znaleźć odpowiedzi na te i wiele innych pytań.

Przepowiednie odczytywane z kart tarota

 

Samotność jest przytłaczająca. Trudno znaleźć radość w codzienności, gdy nie ma przy nas bliskiej osoby. Stąd często zwracamy się ku kartom, by pomogły znaleźć odpowiedź. Dlaczego nie układa mi się moje życie osobiste? Kiedy spotkam, kogoś kogo będę umiał/ła pokochać? Albo kiedy znajdę przyjaciół, na których się nie zawiodę? W dzisiejszych czasach, gdy wciąż się spieszymy, najważniejszy jest pieniądz, przyjaźń okazuje się wartością, o którą pytamy podczas wróżb tarota, podobnie jak o miłość czy udaną pracę.

 

 

Wróżka musi mieć wiedzę psychologiczną

 

Dobra wróżka jest dobrym psychologiem i powinna umieć właściwie ocenić zarówno człowieka, jak i pomóc mu odpowienio sformułować pytanie w stosunku do kart. Tarot przyjaźń to czasem wszystko, o co chce ktoś zapytać. Niemniej często obawia się usłyszeć odpowiedź. Karty nie mówią bowiem jedynie pomyślnych wiadomości, ale często bolesną prawdę. Trzeba nauczyć się być dobrym człowiekiem, by wróżka przyjaźń mogła powiedzieć słowa, które okażą się prawdziwe.

 

Co mnie czeka w najbliższej przyszłości

 

Patrząc historycznie, ludzie sobie wróżą jak daleko sięgamy pamięcią. Zawsze byli szamani, wróżbici i czarownice. Przepowiadanie przyszłości w starożytnej Mezopotamii zarezerwowane było dla kapłanów. U starożytnych Greków wróżbiarstwo było sformalizowanym zawodem, wymagającym odpowiedniej edukacji, czyli niewiele zmieniło się od tamtych czasów. Obecnie, chcąc wykonywać zawód wróżbity, trzeba zgłębić wiele stopni wtajemniczenia, poznać znaczenie kart tarota, odpowiednich jego konfiguracji. Wykazać się dużą intuicją i zaangażowaniem, potrafić w sposób empatyczny odczytywać emocje innych osób. Gdy osoba samotna przekroczy prób salonu wróżbiarskiego, niekoniecznie może chodzić jej tylko i wyłącznie o spotkanie miłości, czy uzyskanie rozkładu partnerskiego. Może wróżba przyjaźń jest tym, czego potrzebuje najbardziej. Dobry wróżbita z powołania odczyta potrzeby takiej osoby i lepiej je określi, niż ona sama to potrafi.

 

« Powrót